-
Posts
2009 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fiona.22
-
Przypomne jeszczę rodzonke na "S" czyli Samba, shila i Savanah [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/31/sambad.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1188/samba2.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2600/shila.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/115/shila2.jpg[/IMG]
-
Moja rodzina nie chce słyszeć nic na temat psów po tym jak kolejny tymczas został na stałe...maja dość zwierząt po tym co im w domu urzadziłam... znajomi Ci zwierzatkowi sa spaleni. A reszta znajomych niestety mają głęboko w powazaniu psie sprawy... Mam jeszcze kilka pomysłów ale nie dodzwonilam sie jeszcze do wszystkich. Niestety taka jest kielecka rzeczywistość. Zrobie co mogę, żeby tą sunię wyciągnąć. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Pies jest z Jedrzejowa a wiadomo, ze w takim wypadku Jedrzejow płaci słone pieniadze za pobyt psa z ich terenu w schronie. Nie wiem czy łatwo wypuszczą taka kurę znosząca złote jajka...
-
KIELCE- psy pod opieka AFN, pseudo belg i pseudo onek POMOCY !!!
Fiona.22 replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Podniose bo domki potrzebne ;) -
Wczoraj po kilku tygodniach nieobecności na karmieniu pojawił się Bezo... Pani karmicielka natychmiast do mnie zadzwoniła. Zapakowałysmy Bezo do koszyka i zadzwoniłam po Gema. Biedak musiał w srodku nocy przyjeżdżać po nas i wieźć nas na drugi konic miasta do jedynej całodobowej lecznicy. Bezo bez jakiejś paniki normalnie daje sie brać na rece, dał sie wyjąć z koszyka. Po prostu oswojony domowy kot ;) Niestety ogon w bardzo złym stanie. Gnijacy i śmierdzący. Z noga zobaczymy czy coś się da zrobić bo jest to stary uraz. Niestety lekarz wyjeżdża dzisiaj na urlop i musimy szukać innego chirurga. kot zostanie w szpitalu do poniedziałku, zostanie mu udzielona pierwsza pomoc a potem usimy myslec co z nim zrobic i gdzie go dać na dt... Koniecznie musimy zacząć też sterylkować tamte kocice bo jak nie zdąrzymy to na zimę będziemy miec kocięta marznące na śniegu albo rozjechane przez samochody. Niestety wczoraj o mały włos jedna z kotek wpakowałaby się pod samochód. Zatrzymała się przy białej lini między pasami ruchu a samochody jeżdża jak wariaty... W związku z tym pilnie szukamy domów tymczasowych dla tamtych kotek na 10 dni, żebyśmy mogli ciachnąć, żeby brzuchy sie podgoiły a potem dziewczynki wrócą na stare miejsce jesli nie znajdzie się inny dt. Nie możemy dopuścic, do sytuacji kiedy 4 kotki nam uodzą... W tamtym miejscu jest już pięć kociat z którymi zupełnie nie mamy co zrobić :( [B]Bardzo prosze czy ktoś mogłby dać 10 dni dt. Kotki siedziałyby w klatkach. Opieka polegałaby na sypnięciu jedzenie i sprzatnięciu kuwety. Klatkę można wstawić do garażu czy innego pomieszczenia.[/B]
-
Kielce-było 4 kg nieszczęścia...Morelka zostaje u mnie :)
Fiona.22 replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Moje rudaski kochane :loveu: He, he domownicy się już pododzili z tym, ze Morelka nie szuka domu :eviltong: Dużo czasu potrzebowali ale lepiej poźno niż wcale :cool3: A to małe rude dzisiaj pokłóciło się z Muszką. Tylko zęby leciały... nie wiem o co im poszlo ale obie dziewczyny na karniaku odsiedziały pół godziny i miłośc powróciła :evil_lol: -
Dziękuje najmocniej Lutrze za wizytę przedadopcyjną w doku dla Nutki. Nutka zaraz jak tylko ludzie zabezpieczą okna i balkon jedzie do nowego domku [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] Trzymamy kciuki, zeby razem z Nutką w pakiecie zabrała się siostra [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] Wciąż czekamy na wizyty w domku dla Nelly, Samby, Itona oraz szukamy kogoś kto sprawdzi domek dla Arniki w Ząbkach koło Warszawy [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] Szanse na domek ma też Lidia ale poniweaż domek jest na moim osiedlu to sprawdze go osobiście ;P Pusia czuje się dobrze, ma apetyt. Niestety nie chce chodzić, gips ewidentnie jej przeszkadza i nawet nie stara sie nauczyć z tym funkcjonować i złapać równowagę tylko od razu się kładzie. Załatwia sie pod siebie w związku z czym futerko wymaga dodatkowej pielegnacji. Ale mamy juz szampon do kąpania na sucho. Niestety gips co najniej trzy tygodnie kicia ponosi...mam nadzieję, ze jakos sobie poradzimy ;)
-
I jeszcze Amelka sie na zdjęcia załapała ;P [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1914/p8110793.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4784/p8110797.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8305/p8110800.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2026/p8110817.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7979/p8110820.jpg[/IMG]
-
Tak sobie ziewamy [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/371/p8110723.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1136/p8110721.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1561/p8110719.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9979/p8110725.jpg[/IMG]
-
O nasza Nutke domki sie nie bija a co gorsze same głupie telefony sa...a jak dałam ogłoszenie w lokalnych anonsach to juz w ogole nerwy sobie popsułam :shake: To juz koniec swiata normalnie dwa ktu ida do adopcji mowa o Kleksiku i Uli a na ich miejsce następne trzy się pojawiają i jak tu się nie zakocić i wszystkim pomóc :-(
-
A to tak na szybko dzisiejsze śmietniskowce. W wolnej chwli zrobie ładniejsze zdjęcia. Trzykolorowa koteczka i krowkowaty kocurek. Trzeciego niestety nie ma... Lidia [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3130/p8110712.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7595/p8110715.jpg[/IMG] Lagos [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4994/p8110709.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6071/p8110711.jpg[/IMG]