Powiem wam dziewczynki ze ten kawałek ksiazki z miejscami zacheca ludzi... A jest to totalnie nieopłacalne wiem bo mam kilka tych takich świskow po kawałku i wkoncu doszlam do wniosku zeby kupic calosc czyli cała ksiazke...
Ja MP juz niezbieram, te gazety naprawde przez wiele lat wydawania z przykroscia zrobily sie coraz gorsze przynajmniej wg MOJEGO zdania