-
Posts
3155 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Coffee&Nera
-
[quote name='smallpati']ha ! wiedziałam że tak będzie :diabloti: później częstotliwość kupowania obroży się zwiększy :evil_lol:[/quote] U mnie to zalezy od kasy a ze kieszonkowe niewielkie to licze hmmm 1 obroza miesiecznie :diabloti:
-
Cavy a jednak sprzedajesz? :diabloti: Smallpati- jednak bakcyl zaatakowal- swiateczne zamowienie bedzie- obroża RD, smycz RD, identyfikator RD, karabińczyk RD :evil_lol::evil_lol::evil_lol: To takie swiateczne zamowienie :evil_lol: Na wiosne kroje się na 2 zestawy z Hiltona :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='moni83']Sliczne zdjecia bo modeleczka przecudna:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: Jest naprawde kofffana,na pewno jestes szczesliwa ze ja masz:p Pozdrawiam serdecznie i calus w cudny nosek slicznotki:razz:[/quote] Calus przekazany :loveu::loveu::loveu: [quote name='Cavy'][URL]http://i33.tinypic.com/2z3rpk6.jpg[/URL] rzeczywiście przecudne :loveu:[SIZE=1] Będziesz brała aparat na nasz spacer ? Bo jak tak to zrobisz takie artystyczne zdjęcie mojemu potworowi i też sobie powiesz na ścianie, o! :evil_lol: :razz:[/SIZE][/quote] No pewnie że wezme- do tego czasu to ja juz mniej wiecej obadam jak co robic :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='gordonowa']ładne te fotki :):)[/quote] Dziekujemy :loveu: [quote name='crazydaisy']Testowanie możliwości aparatu nieźle Ci wychodzi :loveu:[/quote] To dopiero początek- jak sie poznamy z moim Olym to bedziemy szastac zdjecia jak Ewelina od Chapsika i Bucka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
No ja polecam zarówno "Dobrego psa" jak i "Psi rok". Mi osobiscie podbal sie "Psi rok" ze względu iz jest inaczej napisana niz cala reszta opowiadaniowek- tamte sa jak na jedno kopyto ta zaś mnie zaciekawila, wciągnela oraz bardzo bardzo wzruszyla. Ja przy Marleyu ani lzy nieuronilam- przy tym wylam jak bóbr. Również podoba mi się "Pozdrowienia z bagdadu" wiekszosc z nas to zna oraz jeszcze "Zycie na trzy psy' jednak w tej ostatniej bardziej jest poswiecone malzenstu ;)
-
[quote name='gordonowa']Życzę Nerze powrotu do zdrowia :glaszcze:! :) Poka się w nowym fryzie, poka :razz:[/quote] Dziękujemy :loveu: [quote name='Moniek193'] No nareszcie dotarlam na te Wasza galerie:loveu: Śliczna psinka śliczna:loveu: Poprosimy wiecej fotek:multi:jak mozna:oops:[/quote] Jak my dotarlysmy do waszej to wy do naszej :evil_lol::mad: Zaraz zaraz bedze wiecej - trzeba poznac troche swoje lustro bo narazie jestem w tym zielona- brak czasu niestety :shake:. I kochana- tez sie zastanawialam jak tak mozna i... niedoszlam do wniosku dlaczego :roll: [quote name='psiulka']Malutka zdrowiej :calus: A kiedy macie kolejną wizytę?[/quote] Kolejną wizyte mamy za hmmm na 8 grudnia. Wtedy rowniez koopa do badania oraz mocz. Wtedy o wszystko wypytam :eviltong: Nowe zdjęcia tym razem szarawe- zabawa aparatem nie ma końca :evil_lol: [IMG]http://i36.tinypic.com/o94jfn.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2mbn0m.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2z3rpk6.jpg[/IMG] A to zdjecie wyszlo cudowne :loveu::loveu::loveu: Bedzie wisiec u mnie w duzym formacie. Jak bedziecie komentowac dam wiecej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Okropnie denerwuje mnie ze skacza :angryy: Jak narazie w ciągu 5 minut podoba mi sie komplet Hiltona kwiecisty (wiekszosc osob go ma bo jest uroczy :diabloti:), Red Dingo Hibiskus Red :diabloti:, Rogz żółty kwiecisty :diabloti:
-
[quote name='Okamia']zeszły zlot kosztował ok 180 + opłata za psa i prąd itp. Ale to nie znaczy że w tym będzie tak samo :evil_lol:[/quote] No to trzeba bedzie odkladac pieniazki :razz::razz::razz: A gdzie już byliscie? Bądźmy tym razem gdzie indziej ;)
-
Coś czuje ze bakcyl obrożomani zaczyna we mnie wchodzic :diabloti::evil_lol::eviltong:
-
[quote name='smallpati'][URL="http://sklepy.allegro.pl/item486112223_sliczny_komplet_smycz_obroza_s_m.html"]ŚLICZNY KOMPLET SMYCZ + OBROŻA "S-M" (486112223) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [URL="http://sklepy.allegro.pl/item486942252_wyprzedaz_smycz_red_dingo_s_hibiscus_red.html"]WYPRZEDAŻ SMYCZ RED DINGO S HIBISCUS RED (486942252) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] (do tego też są obroże) A rogz ma czyste czerwone obroże bez wzorka i ma nową serie Viva rogz też czerwna :diabloti:[/quote] Red dingo mamy wlasnie ten zestaw zamiar zamowic na swieta od choinke :evil_lol: + wygrawerowana metalowa adresowka ;) Moglabys podac linka do tej nowej seri? :evil_lol:
-
[quote name='RCookie']Jak to? :crazyeye: Dla każdego psa (i właściciela :cool3:) coś się znajdzie :eviltong:. Napisz co Cię mniej, więcej interesuję, a potem to my już doradzimy :diabloti:.[/quote] Poszukuję czegosc czerownego :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='RCookie']Czemu? ;) Mam dziwną ochotę na zakup limitowanego rogza na święta :cool3:. Czy ktoś z Was ma smycz przepinaną z RD rozmiar S? Do ilu kg mniej, więcej jest ten rozmiar?[/quote] Nie odpowiada mi kolorystyka :evil_lol:
-
[quote name='smallpati']yyy ja co chwilę coś zamawiam na święta :razz: (dziś też już zamówiłam coś dla Moli) I pomyśleć że nie lubiłam w ogóle rogzów :diabloti: a teraz moim życiowym celem jest zdobycie wszystkich obroży :evil_lol:[/quote] Rogzy są fajne ale jakos mi sie niepodobaja jakby mialy byc na mojej psince :evil_lol:
-
[quote name='smallpati']frog ;) . idą do mnie jeszcze 2 rogzy, planet rogz i paint paw (o ile dobrze pamiętam, bo nigdy nie wiem co zamówiłam :evil_lol: dopóki nie dojdzie)[/quote] No no no widze zakupy na swieta juz zrobione :evil_lol: My planujemy red dingo na swieta zestawik ;)
-
[quote name='Moniek193']No nareszcie do nas zajzalas:eviltong: Witamy witamy w naszych skromnych progach:loveu:[/quote] Więcej zdjęc poprosze :multi::evil_lol:
-
Z twoich obrozek podoba mi sie: rogz krowi, hilton kwiecisty, ten rogz w lapki fioletowy poprostu cudowny:loveu::loveu::loveu:
-
Witamy koleżanki :diabloti: Niewiedzialam ze wy posiadacie galeryje :mad::mad::mad: Niezostalam poinformowana. Sara cudowna ;* Zreszta pamietasz co to sie dzialo z tymi chrupkami :cool3:
-
[quote name='Okamia']Najpierw kochanie trzeba znaleźć ośrodek ;)[/quote] Moze tym razem jakies gory :evil_lol:? Ja jezeli uda mi sie zwierza w miare do psow doprowadzic to z checia pojade- ile kosztowalo to w te wakacje :loveu:
-
[quote name='smallpati']ale ja mam mało obroży :diabloti:[/quote] Pokaz wszystko co masz- jestesmy z Cavy ciekawskie :diabloti:
-
[quote name='Karilka']Też mam nie wymiarowego psa. Ma 53cm w klatce :shake:. M za małe L za duże... No i chodzi w obroży lub w skórzanych. [CENTER]Już nie długo będzie Wielka Szelkowa wyprzedaż na bazarku!!!:multi: Woza i w stylu Wozy! (skóra + ćwieki) Rozmiary do bodajże 65cm, Kolory od zielonego, przez czerwony do czarnego;) [/CENTER] [/quote] Kiedy ta wyprzedaz :cool3::cool3::cool3:?
-
[quote name='crazydaisy']Sprawa zdrowia: pogadaj z wetem czy nie byłoby dobrze wprowadzić preparaty zwiększające odporność Nery. U mnie cały rok, zarówno frety jak i pies jest na Salvikalu, natomiast teraz wprowadzony mają Scanomune, właśnie by takim przeziębienom zapobiec. Podaj linka do tej stronki z jedzeniem :cool3: no i wrzucaj fotę przed i po zmianie image ;)[/quote] Zapytamy wszystko weterynarza- tez uwazam ze powinna dostawac leki na odpornosci- wkoncu to jeszcze psie dziecko- latwo sie moze zarazic :shake: [quote name='Cavy']Chyba chodzi o tą stronkę [URL]http://www.**********/gotowanie/index.php[/URL] ;-) [SIZE=1]tam gdzie gwiazdki ma być molosy[/SIZE] Zadowolona z nowej fryzury? :razz: pokaż się nam :eviltong: [SIZE=1] swoją drogą to denerwuje mnie że nie można wstawiać linków, bo te głupie gwiazdki się włączają [/SIZE]:angryy:[/quote] Tak o tą stronkę- dzisiaj robimy ryzyk z wolowinką :diabloti: Co do fryzury- chyba mnie widzialas na Nk i to koszmarne zdjecie :lol::evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']Cześć :smile: Macie super banerek :-D Pokaż się nam w nowej fryzurze :p Życzymy zdrówka Nerci :calus:[/quote] Moge sie pokazac ale to na wlasna odpowiedzialnosc :diabloti: Co do zdjec dam potem to pewne teraz idziemy na krotki spacerek :loveu:
-
[quote name='aferzystka']Nie wiem jak ta choroba nazywa sie w Polsce w kazdym razie w stanach mowi sie na nia "Kenelowy kaszel" i jest to zazwyczaj cos w rodzaju silnego przeziebienia. Moja Tila chorowala na to juz jak ja kupilam. Miala zrobione wszystkie najdokladniejsze badania bo bardzo sie o nia balam i nawet przeswietlenie wykazalo ze ma troche flegmy co wskazuje na silne przeziebienie + katar, co chwile kichanie lub glebokie kaszle, lzawienie. Po pierwsze, dopoki Twoj piesek lzawi i zaobserwujesz ze jego lzy sa przezroczyste to nie masz sie czego obawiac, a jezeli wogole nie lzawi tym lepiej, jezeli wydzielina z nosa jest plynna i przezroczysta to oznacza ze to jest przeziebienie, dopiero jak ktoras z wydzielin (oczy, nosek) jest ciemniejszego/zoltego koloru to moze to oznaczac pogorszenie ale jezeli ma leki i po prostu dalej jest chora to moze potrzebuje czasu. Ja dostalam kompletny zakaz wyprowadzania psa na zewnatrz podczas choroby, no ale akurat moj psiak wazy niecaly kilogram i ma dopiero 4 miesiace... Moja Tila jest chora juz prawie miesiac, co prawda po dwoch kuracjach antybiotykowych flegma jej zeszla ale nadal ma katar szczegolnie w nocy i do tego tez kaszle nie dajac mi spac cala noc, jest ciezko bo piesek i ja sie meczymy ale niestety nic na to nie poradzimy napewno nic wielkiego mu sie nie stanie. W tym momencie robie jej przerwe bo nie chce zeby brala za duzo antybiotyku, daje jej odpowiednia do jej proporcji vitamine C ktora zjada z wielka checia i syrop na kaszel na noc dla niemowlat co oczywiscie polecil mi lekarz. Jezeli Twoj pies ma apetyt i je z checia to nie powinnas sie bardzo przejmowac :)[/quote] Wydzielina z oczu oraz noska jest przezroczysta, apetyt ma i to bardzo :evil_lol: Niedenerować sie narazie? Od jakis 2-3 godzin ani razu nie zakasłała ale niestety w nocy miala wielkie dusznosci :shake:
-
[quote name='Justys95']Hej :) [URL]http://i36.tinypic.com/awt0zn.jpg[/URL] Jaaaaakaaaaa słoooodkaaaa... :loveu:[/quote] Ona tylko tak wygląda- tak naprawde to diablica :diabloti: [quote name='[URL="http://i35.tinypic.com/zuphzo.jpg"']RCookie]http://i35.tinypic.com/zuphzo.jpg[/URL] Kochane maleństwo :loveu:.[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='psiulka']Czekamy na nowe zdjęcia :multi:[/quote] Nowe zdjecia bedą jak Nera sie lepiej poczuje. Myślalam że to koniec tego wszystkiego jednak...mylilam się. Wczoraj w nocy Nera zaczela kichac oraz kaszleć :placz: Bardzo się martwie poniewaz weterynarz powiedzial ze niepowinna się przeziębiac po szczepionce :placz::placz::placz: Miejmy nadzieje ze to minie teraz suczka bedzie się porządnie wygrzewala. Również chcialabym oglosic ze przechodzimy w przyszlym miesiacu na RC- jednak znajomy mi go dobrze polecil, ale rowniez bedziemy gotowac- znalazlam swietna strone z przepisami dla psow z problemami żołądkowymi. A i najlepsza nowina- scielam wlosy :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Witam. Od wczoraj moja suczka chrząka i kicha- ewidentnie wygląda to na psi katar, jednak bardzo się martwię poniewaz lekaz zalecil zeby sie nieprzeziębiala- skąd mogla jej sie wziasc ta choroba skoro wychodzimy tak jak zalecil lekarz? Jak to zwalczyc i ile ta choroba trwa?