Jump to content
Dogomania

Coffee&Nera

Members
  • Posts

    3155
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Coffee&Nera

  1. [quote name='deer_1987']Juz o 6 Wam sie budzi dzien? u nas zaraz przed 8 :([/quote] Kochana ty niemasz na 7:10 do szkoly :cool3: musze minimum godzine wczesniej wyjechac- takie korki czego mozna by sie niespodziewac sa w Rzeszowie o tej porze ze zanim dojade do szkoly mija jakies 40-50 minut
  2. [quote name='Martens']A jak w tej chwili karmisz psa?[/quote] Gotowane jedzonko 2 razy dziennie, reszte karma
  3. [quote name='Agnes']ja znam - kropelka albo lakier do paznokci - po tym beczulka TORETYCZNIE ma sie nie odkrecic - czemu teoretycznie? Bo nawet, bo takim zabezpieczniu jedna czesc zostala na polu...to raz a dwa - w srodku jest papier przy obecnej wilgoci jaka panuje na zew nie ma szans, zeby ten papier byl w dobrym stanie. Nie ma NIC bardziej trwalego od kawalka blaszki;) tu moja - ta mam najdluzej [IMG]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/4-16.jpg[/IMG] kupowana tu: [URL="http://allegro.pl/item490534739_identyfikator_dla_psa_kota_zimowa_promocja.html"]IDENTYFIKATOR dla PSA, KOTA, ZIMOWA PROMOCJA (490534739) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Mam tez taka: [URL="http://allegro.pl/item487387382_identyfikator_grawer_dla_psa_kota_superwytrzymaly.html"]IDENTYFIKATOR GRAWER dla psa,kota SUPERWYTRZYMAŁY (487387382) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Blaszana, wiec bardzo trwala, ponad rok mysle juz jest - jedyny "minus", dzwoni[/quote] O wiele ladniejsza niz na tym obrazku na allegro :loveu:
  4. [quote name='Cavy']coś przed 6. Trochę ściemniłam tylko te góry i dodałam trochę koloru niebu.[/quote] O tej porze to ja juz w busie jechalam :evil_lol:
  5. Witam. Mam dylemat- niewiem czy samodzielnie gotowac mojemu psu który ma problemy z jelitami. Znalazlam stronę internetową gdzie są rozne przepisy dla psow zarowno dla tych z chorobami jak i dla zdrowych jednak niewiem czy nie lepiej zakupic dobrej jakości karmę- jednak niewiem jaka karme, z jakiej firmy. Prosilabym o pomoc ;)
  6. [quote name='Agnes']trwala:p chociaz jak pisalam wczesniej - ja mam adresowke za 5 zl i jestem bardzo zadowolona - dzieki tak niskiej cenie moge miec przy kazdej obrozy/szelkach adresowke. Znajoma druga tez ma i tez zadowolona. Inna juz dwie zgubila;) Niektorzy kupuja w Anna Zoo i innym Kakadu za 25 zl - mi szkoda kasy na takie rzeczy, wole kupic ciacha psu;) Metalowa bedzie "wydawac odglosy" choc ja to lubie bo wiem gdzie jest pies:eviltong: I napewno nie "karteczkowe", bo namoknie i po adresowce[/quote] Z internetu ją masz czy zakupilas w swoim miescie ;)?
  7. [quote name='Agnes']rowniez dobrze mozesz nie podawac nr telefonu bo psa ci zabiora i beda dzwonic po kase:cool1: to jest bledne kolo - albo chcemy chronic psa albo bedziemy myslec a co jesli...nie powinno sie podawac adresu bo po co? a telefon, imie jak najbardziej[/quote] Masz 100% racje- znajoma jednak wprowadzila mnie w błąd :roll: Teraz tylko najtrudniejszy wybor- ktora adresówka :evil_lol:
  8. [quote name='katik']dopiero się okaże czy jest trwałe czy nie. Na pewno będzie bardziej trwałe od zakręcanych beczułek z karteczką w środku. Te gwiazdki sa grawerowane i w rzeczywistości wyglądają bardzo fajnie. Jak na razie jestem zadowolona.[/quote] A jednak są grawerowane- wyglądaja jak narysowane jedynie. Co do beczulek- szkoda 5zł bo 2x spacer z bieganiem i po beczulce. Wogole niewiem czy to prawda ale znajoma mi mowila ze niepowinno sie na adresowce podawac imienia psa- jedynie numer telefonu- gdyby sie komus piesek spodobal i wiedzial jak ma na imie to cos mi sie zdaje ze niezwrocilby - polacy niektorzy tacy sa :shake::roll:
  9. [quote name='katik']ja niedawno kupiłam taki identyfikator [URL="http://www.allegro.pl/item488148518_metalowy_identyfikator_dla_psa_lub_kota_gwiazdka.html"]Metalowy identyfikator dla psa lub kota - gwiazdka (488148518) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Ponoć jest on bardzo nietrwaly- niewidze zeby bylo to grawerowane
  10. [quote name='psiulka']Ja mam taki identyfikator (z allegro): [IMG]http://i35.tinypic.com/291kvis.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2m6s8c1.jpg[/IMG] W miejscu gdzie pisze 'telefon' jest nr telefonu, jakby ktoś nie wiedział. :evil_lol:[/quote] czyli ze jednak jest ta lapka z drugiej strony :multi: Bede wlasnie najprawdopodobnie ten zamawiala albo takiego kwiatuszka :diabloti:
  11. [quote name='McDzik']Grr, odpisałam długiego posta i mi go wcięło :angryy: Ten będzie krótszy .. w każdym bądź razie na pewno już ulga po dzsiejszej kolejnej wizycie u weta, mała jest coraz bliżej zdrowia :lol: A jak reaguje na weta? Karma ma 2kg i ważnośc do 11 lutego 2010, ale stwierdziłam, że jednak Arni ją doje do konca, zanim się z Nerą spotkają, to ona już jej nie będzie potrzebowała :lol: Nie moge sie doczekac, kiedy się wyszaleja razem na spacerze :lol: Pzdr.[/quote] Znam to mi tez tak wcina :angryy: OK no to my zapewne przed tym jak tą skonczymy to zakupimy sobie Royalka na problemy zolądkowe ;) Ja tez niemoge się doczekac :diabloti:
  12. A Green Day nadal wisi :diabloti: Widze ze kolo okna masz teraz taki ladny stoliczek- czyzby duzo sie w pokoiku pozmienialo :evil_lol:
  13. [quote name='Cambel&Megi'][I]Please[/I], nie publicznie.. :lol:[/quote] Kochana ile to bylo lat temu :diabloti: Zartuje zartuje juz niebede :placz:
  14. [quote name='Cambel&Megi']Dokładnie. Jeszcze by się ktoś zgorszył...:diabloti:[/quote] "Dzisiaj babcia leguminka z dziadziem gluciem..." znam cala ta piosenke :roflt::roflt::roflt::roflt:
  15. [quote name='Cavy']Jak to nie ma, a to to co :evil_lol:? : [IMG]http://i35.tinypic.com/2n6dco6.jpg[/IMG] specjalnie dla Nerci :loveu:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: O maj gad jaki zaszczyt :loveu::loveu::loveu::loveu: Dziekujemy :loveu:
  16. [quote name='Cavy'] A ja teraz jestem już chyba w pełni chora. Chyba mam gorączkę. ten nieznośny ból gardła i głowy :shake:[/quote] Piękne zdjęcia- ale zadnego niema z dedykacja dla Nerci wrrr :diabloti::mad: Nie jestes sama- mnie tez chorobsko rozbiera:roll:
  17. [quote name='Cambel&Megi']Nie pamiętasz już? :eviltong: Było dla niej wielką traumą szycie tego wdzianka :diabloti: a ma szyć jeszcze jedno, nieprzemakalne, i nie wiem, czy by się podjęła...:eviltong: Ale Taks ma bazarek, gdzie w atrakcyjnych cenach szyje ubranka.:razz:[/quote] Kamila wlasnie pytalam dla upewnienia- pamietam tez nasze piosenki ale to ni na tym wątku :diabloti: Ok - dziekuje poszukam to zakupie w grudniu u Taks taki kubraczek ;) [quote name='psiulka'] Cytat: Do suk i szczeniąt nie ma. :cool: A tak w ogóle to co Ci do tego? skoro twierdzisz że Twoja suka jest "grzeczniutka" to ja też mogę powiedzieć o moim psie co chce. Raczej lepiej znam swojego psa niż Ty i wiem że nic nie zrobi Nerce. :shake: Nie miałam nic złego na myśli, po prostu spytałam, bo może jakoś ten spacer kiedyś udałoby się zorganizować. [URL]http://i36.tinypic.com/awt0zn.jpg[/URL] - Cudo! Ale jak już ktoś wcześniej pisać, staraj się nie używać lampy błyskowej (szczególnie centralnie w oczy), bo teraz ma te problemy, to lepiej dmuchać na zimne. ;-) Duuuuużo zdrówka małej, niech już się odczepią od niej te 'paskudztwa'. :loveu:[/quote] Moglybyscie sobie to wyjasnic na pm? Dzięki. Co do flesha no to jeszcze stare zdjecia ;) Dziekujemy bedzie potrzebne wsparcie :loveu:
  18. [quote name='smallpati']obrożocholiczka dokładnie mówiąc :evil_lol: wiesz jaka to przyjemność mieć tyle obroży :diabloti: po siedź tu troszkę z nami na wątku, a też się zarazisz :eviltong:[/quote] Mogę posiedzieć ale niezaraze się- mam troszkę inne podejscie do tej sprawy :cool3::evil_lol:
  19. [quote name='smallpati']no wiesz moja suka je RC, oprócz tego ma pełno zabawek niezbędnych do życia :evil_lol: smakołyki też liczone są u nas w kilogramach :eviltong: Mój pies dla mnie jest najważniejszy i większą frajdę mi sprawia kupienie 12 obroży niż 21 pary butów :diabloti: aczkolwiek się przyznaje że sobie również kupuje ciuchy masowo :evil_lol:[/quote] No to niema oczym dyskutowac- zakupocholiczki z was obie :evil_lol:
  20. [quote name='smallpati'] szkoda? a na co wydawać jest nie szkoda? Smakołyki i jedzenie pies zje, zabawki zniszczy, to co mam nic nie kupować:evil_lol:[/quote] Wolalabym wydac na siebie niz na psa skoro wszystko jest mu do zycia potrzebne albo jak juz kupic cos psu to swietna karme zeby byl zdrowy ale to juz od osoby zalezy :evil_lol: ja niemam zamiaru narazie wpadac w takie nalogi bo poprostu iemam az tyle pieniedzy na to :lol:
  21. Dla mnie tez lekka- psu i tak obojetne w czym chodzi- to tylko uciecha wlasciciela :roll: Ja mam jedna obroże, jedna smycz i kolejna dopiero zakupie gdy suczka z niej wyrosnie... nie szkoda troch pieniedzy? :evil_lol:
  22. [quote name='basia bonnie']Czeeeeść! :loveu: No i Twoje marzenie się spełniło, masz psa :loveu: i to taką śliczną kuleczke!! strasznie się cieszę:multi::multi::multi: No i zyczymy dużo zdrówka dla małej :loveu: buziaki kochana :loveu:[/quote] O wreszcie raczyla wejsc :diabloti: Jeszcze chwila a bym szczelila dozywotniego focha :diabloti::evil_lol: Dziekujemy za tyle milych slow- fotki beda potem albo jutro dopiero - mala po weterynarzu odsypia :diabloti:
  23. [quote name='jbk']Wszystkiego najlepszego dla Nerusi ;)[/quote] Dziekujemy :loveu: [quote name='Amor'][URL]http://i35.tinypic.com/zuphzo.jpg[/URL] Cudny wzrok :loveu: I jak mój sposób na komentarze działa?[/quote] Pewnie :razz: [quote name='Cambel&Megi'] [URL]http://i35.tinypic.com/zuphzo.jpg[/URL] No cudo :mdleje: [COLOR=LightBlue]/swoją drogą jak pani Lou ją zobaczyła, to myślałam, że padnie, tak jej się spodobała. :lol: /[/COLOR] [COLOR=Black]A jeśli chodzi o kubraczek, to myślę, że bardziej [/COLOR]przydałby się teraz, gdzie jesteście w trakcie leczenia, itd., niż "po wszystkim" w styczniu....;-)[/quote] A kto to pani Lou [SIZE=1][COLOR=Cyan](czyzby twoja mama :razz:?)[/COLOR][/SIZE] Kochana twoja mama twojej Megi uszyla-moglabys zapytac czy uszylaby tez mojej gadzinie? Ja oczywiscie zaplace za tą usluge :razz: [quote name='Cześć, my tu przypadkiem :evil_lol: Gratuluję małego zbója :multi: Niech się zdrowo chowa! [URL']http://i35.tinypic.com/zuphzo.jpg[/URL] ale cudne maleństwo :loveu:[/quote] A zostaniecie tutaj znami czy rownie przypadkiem niebedziecie nas odwiedzac :cool3::mad:? Miejmy nadzieje ze zostaniecie :evil_lol:
  24. [quote name='groszek83'][URL]http://i35.tinypic.com/zuphzo.jpg[/URL] słodkości:loveu: No to duuuuużo zdrówka dla malenkiej;)[/quote] Kochana dziekuje za tyle milych slow az sie wzruszylam ze tak o nas pamietacie :-(:oops: Zdrowie licze ze do konca 2008 roku poprawi się i bedziemy zdrowiutkie :multi:. Musimy sprawic jej w styczniu kubraczek na miare żeby niebylo jej zimno ponieważ ma tendencję do chorób...
  25. [quote name='Kasia&Rika']a u nas ciagle sypie :shake: a ja w domu chora i se spacerów nici ... tylko z mamą, ale ona jej nie spuści :shake:[/quote] Biedaczysko. My wlasnie od weta wrocilismy- uszy juz w coraz lepszym stanie :multi::multi::multi:Muszę teraz sprawdzać co jakiś czas czy gdy sie drapie nie powraca wstrętny świerzb. Za 2 tygodnie musimy dać koopke do obserwacji (ze względu na te robaki odbytnicze czy juz zostaly wydalone przez organizm) oraz za miesiac kolejne szczepienie, ponieważ pierwsze bylo dziś :loveu: Jutro doniose książeczke zdrowia bo jak to ja oczywiscie zapomnialam ze soba wziasc :diabloti::shake:
×
×
  • Create New...