Witam, Witam :lol: Dopiero teraz zobaczylam temat takiego Dobermanowego cuda *_* Jak ja widze psy tej rasy to wariuje, sa poprostu bezbłędne a ta ich gracja ruchu... hmm chyba sie zamarzylam, prosze wybaczyc :lol: Dobciu twój Negro jest poprostu idealny. Jak widze niema kopiowanych uszu- to wg mnie bardzo dobrze ze niepodjęlas sie tego. Jestem pełna podziwu. Pozdrawiam :D:D