[quote name='Rybka_39']Akurat kokardki sa słuszne, Andevil a czy niebyło by Ci zal psa ktoremu grzywa opada na oczy?;) Ja moze nie tyle zakładałabym kokardke co zwykla gumke, ale dla dobra psa a nie dla ozdoby :)[/quote]
Popieram to jednak uwazam ze mozna by tez te yorki niewystawowe albo na jakis czas zciąć tak aby te grzywki niewpadaly im do oczu...
A co do kokardek- dla mnie to poprostu głupota niewazne czy granatowe czy niebieskie. Samiec to samiec- niebedzie lazic w kokardkach...