Ja przeciez sie z tobą witalam zmoro jedna- taka z plecakiem lazila xD w niebieskiej bluzie na rzeszowskiej, aaa wogóle to kiedy masz zamiar wpasc bede czekac z niecierpliwoscią xD :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: (atak diabłów na Figową xD)