-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[img]http://i47.tinypic.com/2nsoupi.jpg[/img] [img]http://i47.tinypic.com/33e4g1f.jpg[/img] [img]http://i50.tinypic.com/k0nh9y.jpg[/img] i kilka zdjęć z dzisiaj [img]http://i46.tinypic.com/ips9rl.jpg[/img] [img]http://i46.tinypic.com/a9lmpt.jpg[/img]
-
Ojj jak długo mnie tu nie było :lol:, jakoś nie mogę przywyknąć do tej nowej dogomanii... a'propos Megi wpatrzonej, niedługo postaram się wstawić jakiś filmik :) [B]Shel[/B], witamy! sarna niestety dała się złapać tylko na zdjęciu :evil_lol: kilka zdjęć z jakiegoś deszczowego spaceru z Omegą -Omegaaaa! [IMG]http://i48.tinypic.com/6f8io3.jpg[/IMG] -co? -upsss nie, ja tylko żartowałam [IMG]http://i50.tinypic.com/2n82a0h.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1zgeuxy.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/29ysj9i.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/zn67c.jpg[/IMG]
-
Seminarium z K.Fiszdon niestety jednak nie dojdzie do skutku w terminie 12-13 grudnia, kolejny termin (styczeń-luty) podamy później.
-
[CENTER][SIZE=4][B][U][FONT=Bookman Old Style][COLOR=#000000]ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE [/COLOR][/FONT][/U][/B] [B][U][FONT=Bookman Old Style][COLOR=#000000]Oddział w Rzeszowie[/COLOR][/FONT][/U][/B][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]Zaprasza na weekendowe seminarium [/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]z udziałem[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][B][U][FONT=Bookman Old Style][COLOR=#000000]dr Katarzyny Fiszdon[/COLOR][/FONT][/U][/B][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]wykładowcy warszawskiej SGGW[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][B][U][COLOR=#000000]ZOOPSYCHOLOGIA[/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Tematy seminarium[/COLOR][/SIZE][/FONT]:[/B] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Z[/COLOR][COLOR=#000000]miany zachowania psów na skutek udomowienia [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Kształtowanie ras pod kątem zmian zachowania[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Kształtowanie zachowania się psa i jego okresy krytyczne[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Teoretyczne podstawy szkolenia[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Testy charakteru szczeniąt[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Problemy behawioralne[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]Seminarium odbędzie się w dniach [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][B][COLOR=#000000][U]12-13 grudnia 2009[/U][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][B]w siedzibie ZKwP o/Rzeszów[/B] [/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][U][B][COLOR=#000000]W[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]ykłady: sobota 15-19, niedz. 10-14[/COLOR][/B][/U][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]Opłata 20 zł [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]dla członków O/Rzeszów BEZPŁATNIE[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][B][URL="http://mailto:a%[email protected]/"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/URL][/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
-
uff nadrobiłam wszystko :lol: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/1-6.jpg[/URL] [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/100_8325-1.jpg[/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/img199/1063/2009cd175.jpg"][/URL][URL]http://images37.fotosik.pl/211/dc7192d0b84c5a06med.jpg[/URL] cudne :loveu: [URL]http://img199.imageshack.us/img199/1063/2009cd175.jpg[/URL] [URL="http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/100_8325-1.jpg"][/URL]jaki szczurek :eviltong: :loveu:
-
ładnie się prezentujecie :):)
-
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Cambel&Megi replied to Talia's topic in Galeria
ojej.. to wracaj szybko do zdrowia! -
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Cambel&Megi replied to Talia's topic in Galeria
[URL="http://img42.imageshack.us/img42/9193/pa316514.jpg"]http://img42.imageshack.us/img42/5329/pa316556.jpg[/URL] chyba się powtarzam, ale ehhh jestem totalnie zauroczona, baardzo mi się Tinka podoba, no prześliczna ta Twoja dziewczynka jest!!!! :loveu::loveu::loveu: i cudnie wygląda w jesiennej scenerii :) -
bardzo fajnie wyszły te zabawy ze światłem :loveu:
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dopiero mam okazję napisać kilka słów, w weekend byłyśmy na wyżej wspomnianym seminarium, a właściwie warsztatach (sama praktyka). Cieszę się, że się na nie zdecydowałam, to był spory zastrzyk wiedzy, dużo wyniosłam, muszę to jeszcze przemyśleć, poukładać sobie jakoś sensownie i zacząć stosować, mamy kilka elementów do zrobienia na zadanie domowe.:lol: Agnieszka Boczula niewątpliwie ma talent czytania psów i przewodników, każdego najmniejszego ich ruchu... Mam nagranie całego naszego treningu (robiłyśmy chodzenie przy nodze, aport, zmiany pozycji), muszę przeanalizować wsjo - jak w końcu zdołam odtworzyć... wrzuciłabym gdzieś, ale nie mam pojęcia o edycji filmów, a pliki są wielkiee.. [IMG]http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2769/2769405_90ad07be3663e744f85d5940914a93ff/images/semi_47.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2769/2769405_90ad07be3663e744f85d5940914a93ff/images/semi_39.jpg[/IMG] fotorelacja Marty Nurzynskiej, znaleziona na psach sportowych [URL="http://martan07.rajce.idnes.cz/seminarium/"]KLIK[/URL], i inna na portalu dog sport - [URL="http://dog-sport.pl/component/option,com_zoom/Itemid,212/catid,63/PageNo,1/lang,polish/"]KLIK[/URL] ja nie zrobiłam ani pół zdjęcia :lol: [B]Kashdog[/B], no kilkakrotnie padało tu już to pytanie ;) Nikon D70s + Tamron 55-200mm
-
jakieś bardziej aktualne fotki prosimy :eviltong:, bo :hmmmm: tą pierwszą fotkę już kiedyś wstawiałaś [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12945737-post637.html[/URL] tą zresztą też [URL]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/DSC_0024-9.jpg[/URL] , pamiętam, że już dawno wrzucałam nawet na stronę
-
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Cambel&Megi replied to Talia's topic in Galeria
wszystkiego najlepszego dla Tinki :calus: -
[IMG]http://i34.tinypic.com/qprouo.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/e97mtf.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2mhhafr.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/29pxkpu.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/i3v4hc.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i36.tinypic.com/jjl94n.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/343t1xz.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/153qlon.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2eftdvo.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2igcg9k.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/iefjav.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/dw44dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/5w0a3o.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/24myfll.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2m79069.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/8xrek1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2nvt6iu.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2bs401.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2d9td77.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2mgqijs.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i36.tinypic.com/155nv55.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/349dlzc.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/euenew.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/351weuh.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/sb604n.jpg[/IMG]
-
dziękujemy za wpisy! :lol: [B]Anetta[/B], jaka maliniaczka? :hmmmm: [B] Asiaczku[/B], ciężko jest mi się do tego odnieść nie znając szczegółów....przypuszczam, że to jakaś jednostkowa sytuacja. Jakby nie było, psy z jej szkoły odnoszą sukcesy w obedience i bynajmniej nie wyglądają na zastraszone; pokazują piękną pracę. *** dziś bladym świtem wybrałyśmy się na spacer, o 7:30 byłyśmy już w polach :lol: jeszcze mgła nie opadła.. [IMG]http://i36.tinypic.com/2mn1uzr.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/e6xdsg.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/35jdxeu.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/id6ogm.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/izxeon.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i33.tinypic.com/2zia8mf.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/n2hf1i.jpg[/IMG] :bye:
-
kolejny narączkowy piesek :cool3: [IMG]http://i34.tinypic.com/2eceya8.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2vmym4i.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/20atdag.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/124ymth.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/28hgy6c.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i37.tinypic.com/34xkob6.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/10ni5bc.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/1zqg8ev.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/dz8lko.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2myvtwj.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i36.tinypic.com/2vdpmat.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/izyel3.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2mmwhw8.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2efn901.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/1432837.jpg[/IMG]
-
dziękuję Wszystkim za odwiedziny :) [B] Asiaczku[/B], ano, masz rację...;) [B]Coyote Ugly FCI[/B], miłość, hm...raczej brak zrozumienia/respektowania tak silnych bodźców wysyłanych przez Megi :lol: [URL="http://www.meritumfci.republika.pl/on_chcial.html"]On chciał się tylko przywitać...[/URL] polecam ;) [B]Talia[/B], no niestety, dopuszczałam do takich kontaktów - niekomfortowych dla niej sytuacji - źle Kentakiego kojarzy... *** piękną pogodę dziś miałyśmy.. 0 stopni co prawda, ale słonecznie i bezwietrznie :loveu: aa i tak mogłam się zdecydować, ale w końcu zgłosiłam nas na seminarium szkoleniowe obedience z A.Boczulą, to już za tydzień.:):) [IMG]http://i34.tinypic.com/el9yk1.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/331klrk.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/zwm9fq.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/27y5tdu.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/29cq461.jpg[/IMG]
-
i ostatnie 5 [IMG]http://i37.tinypic.com/2v9ypa9.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/slof28.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/20aoz8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/wirea1.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2eq3wjp.jpg[/IMG] :bye:
-
[IMG]http://i37.tinypic.com/2cr233k.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2nr80i.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2rmtlxs.jpg[/IMG] tutaj Omega chyba najlepiej się kamufluje :eviltong: [IMG]http://i33.tinypic.com/333whmp.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2vah9wi.jpg[/IMG]