-
Posts
11624 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _bubu_
-
pierwszy post zaktualizowany - szukamy domków dla 1 szczeniaczka od jamniczki i 7 niedzwiadków Dżuni. Pieski narazie jeszcze muszą być z matką ale za 3-4 tygodnie mogą iśc do domów. [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7277/12zc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8818/16xp5.jpg[/IMG] więcej zdjęć w pierwszym poście
-
czyli będzie 12-go albo 13-go? to ja jestem za 13-tym bo dowiedziałam się dzisiaj że 12-go promujemy schronisko ;)
-
A na ostatni niedzielny spacerek pierwszy raz wyszły: Bambo - wspaniały psiak :loveu: , grzecznie chodzi na smyczy , ma 4 lata. Lubi sobie poszczekać na inne pieski ;) [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9332/81962069ce1.jpg[/IMG] Jumbo - współlokator Bamba , troszkę nieśmiały ale bardzo milutki przytulasek :) ma tylko 2 latka [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7692/73317064hs0.jpg[/IMG] Riki - pies ideał :) Grzecznie chodzi na smyczy, milutki, łagodny dla innych psów. Chociaż podobno nie przepada za kotkami ;) [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6386/52400271ob9.jpg[/IMG]
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
I jak tam wizyta u Pani rehabilitantki? :) -
są już wyniki badań Łatki. Na szczęście wszyskie są dobre. niestety żeby nie było za pięknie, katar wraca - trzeba powtórzyć leczenie :(
-
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękujemy! :) -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Izabela124.']Wezme tekst z allvgro tylko daj mi linka do jej aukcji tutaj jest link do starej aukcji cegeiłkowej którą wcześniej wystawiałam ale teraz już nie wyrabiam bo za dużo tego mam.. tekst w zasadzie aktualny. http://www.allegro.pl/item300181071_pomoz_bajce_wyzdrowiec_charytatywna_.html -
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
albo mailem :p -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
_bubu_ replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izabela124.']Daj linka do allegro Widze, zv wzielas moj bannerek Bajeczki, civszkam sie:loveu:[/quote] tylko to allegro takie sobie bo ja tekstów to za bardzo nie umie układać, ale może jakoś oba połączysz.. [URL]http://www.allegro.pl/item325864889_kubus_po_wypadku_juz_starcil_nadzieje_.html[/URL] a banerek jak tylko dostrzegłam to sobie pożyczyłam :loveu: -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
_bubu_ replied to Hund's topic in Już w nowym domu
tylko że w pierwszym poscie jest napisane ze wymaga leczenia. a kuba jest juz zdrowy.... mozesz tez skorzystac z tekstu na allegro -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
_bubu_ replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Hund moze zmien tytul ze potrzebna pomoc finansowa i tymczas -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
_bubu_ replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']proszę o pomoc w ogłaszaniu Kuby! można kopiować allegro na inne portale.. nadal psiakiem nikt się nie interesuje.. ogłoszenia bardzo potrzebne.. tu jest allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item325864889_kubus_po_wypadku_juz_starcil_nadzieje_.html[/URL][/quote] ponawiam prośbę! Kubuś szybko musi znaleźć dom! 20zł za dobę w lecznicy to dla nas ogromne koszty. Nie mamy już z czego opłacać jego pobytu :( Proszę też o pomoc w bazarkach. -
jak tak patrzyłam na nią przyklejoną do boku Ferdka to wspominałam Misia i Warke. Myśle że Maja jest na dobrej drodze aby się oswoić tak samo jak Warka , tylko na początku będzie potrzebna pomoc Ferdka ;)
-
[quote name='Oyeczka']Witamy wszystkich serdecznie! Przepraszamy za tak długie milczenie, ale wciąż pozostajemy bez internetu i korzystając z okazji odwiedzin u rodzinki postanowiliśmy skrobnąć kilka słów. Marley wręcz cudownie sprawdził się w roli psa do spacerków na którego czekaliśmy. Wreszcie doczekaliśmy się poznania jego pogodnego usposobienia i przekonania się o jego temperamenciku. Czasem zdarza mu się hasać jak szczeniakowi a czasem wygłupia się i przekomarza z nami. Zaczął nawet spoglądać łaskawszym okiem na karmę z Eukanuby i Royala. Naprawdę, cieszymy się, że jest ;) pozdrawiamy Oya, Ozzy i Marley (oraz Żabon Regis :) dziękujemy za wieści :loveu: Widzę że Misiu cieszy się życiem. A ja mam pytanie czy dotarła umowa? jeśli tak to bardzo proszę o odesłanie kopii :p
-
i jeszcze portreciki :p [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/482/30uw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6760/34kt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/5793/33lv6.jpg[/IMG]
-
Nareszcie udało mi się zabrać Majeczkę na kolejny spacerek :multi: Bardzo się z tego cieszę i jestem z niej strasznie dumna. Już się mnie tak nie boi. O wiele szybciej poszło ubieranie szeleczek i Maja już się tak nie trzęsła ze strachu. pamiętam jak jej serce szybko waliło kiedy ostatnim razem wynosiłam ją na spacer.. teraz była dużo spokojniejsza. jeszcze daleko do normalnego spacerowania ale kolejne postępy są. Na początku nie chciała chodzić , stała i oglądała się dookoła zdziwiona. Wykorzystałam to na zrobienie fotek :p Później troszkę pochodziłyśmy ale maja nie chciała zbytnio oddalać się od schroniska. pod koniec dołączył do nas Ferdek - współlokator Maji z kojca. maja od razu się rozruszała i poczuła pewniej. Oczywiście cały czas przyklejona do Ferdka. Na następne spacerki też postaram się ją brać z Ferdkiem. Tak mi się marzy żeby zamieszkały razem w jakimś wspólnym domku.. [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2357/31qo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7792/32lf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9187/35ne4.jpg[/IMG]
-
Lira na spacerku była bardzo grzeczna. To bardzo delikatna sunia i taka kochana :loveu: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4918/10ru5.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7500/11ok8.jpg[/IMG]
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
_bubu_ replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
są 2 kotki i 1 kocurek. Bura kotka z białymi skarpetkami jest troche większa a biało bure kotka i kocurek mniejsze. [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3001/43712208ei3.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7403/90230272xi3.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/3963/49338774sp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6985/77880308kk4.jpg[/IMG] -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
_bubu_ replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
kociaki już są w lecznicy. Mogą tam zostać do wtorku i do tego czasu trzeba znaleźć transport. Wszystkie są do leczenia niestety :( później wstawie fotki. -
[quote name='Szarik']Albo podzielimy spacer ;) Wróci Justyna to ustalimy ;)[/quote] podział to dobry pomysł. z resztą przy takiej dużej grupie i tak sie pewnie rozproszymy :)
-
a nie mogą być po prostu trzymane oba na smyczach lub dłuzszych linkach? tak by było bezpiecznie. Myśle że jak się zachowa odpowiednie odstępy to nie powinno być problemów. albo puszczene na zmiane o ile same nie będą zaczepiać. No ale wy najlepiej znacie swoje psy ;)
-
i kolejny rachunek 200zł..
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
_bubu_ replied to Hund's topic in Już w nowym domu
proszę o pomoc w ogłaszaniu Kuby! można kopiować allegro na inne portale.. nadal psiakiem nikt się nie interesuje.. ogłoszenia bardzo potrzebne.. tu jest allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item325864889_kubus_po_wypadku_juz_starcil_nadzieje_.html[/URL]