Jump to content
Dogomania

niunia32

Members
  • Posts

    782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niunia32

  1. i jeszcze kilka foteczek z nie tak dawnego zimowo-wiosennego spaceru gdy bylo pieknie zabawa z pileczka na garazach [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/3_pilka.jpg[/img] z profilu :) [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/3_boczek.jpg[/img] mialo byc turlanie, ale zdechlem [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/3_zdechl.jpg[/img] nasz avatarek :) w wiekszym wydaniu [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/3_zpancia.jpg[/img] a tutaj czekam na ukochanego panci [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/3_pukpuk.jpg[/img] spacerek po lesie [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/3_P1040007a.jpg[/img] z patykiem [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/3_patyczek.jpg[/img] a tutaj z poznana nowa kolezanka :) dostalem nawet buziaka od niej, ale panci nie udalo sie tego uchwycic. i z buziaka wyszlo o takie zdjecie [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/3_zkolezanka.jpg[/img] a my na dzisiaj mowimy juz [img]http://img515.imageshack.us/img515/655/bye9vy.gif[/img] i wszystkim zyczymy slodkich snow pozdrawiamy Tajfun & niunia
  2. [img]http://images21.fotosik.pl/92/4c29195a5aa9cb1b.jpg[/img] cudowna foteczka!!! slodziutki jezyczek :) cala foto opowiesc z wystawy jest swietna Sylwia wysciskaj Korka! pozdrawiamy Tajfun & niunia
  3. [B]Ulaa[/B] jaka slodka gromadka!!! pozdrawiamy Tajfun & niunia
  4. [quote name='monia&Tofi'] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/1869/dscn1636qa3.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] cudenko!!!
  5. Czesc!!! [img]http://img403.imageshack.us/img403/8243/56545368ku5.jpg[/img] jakie kochane!!! [img]http://img131.imageshack.us/img131/7630/88828327ln0.jpg[/img] nosek cudenko w ogole piesio super czekam na kolejne fotki!! pozdrawiamy Tajfun & niunia
  6. bardzo dziekujemy za tulasy :)) rowniez przesylamy :) pozdrawiamy Tajfun & niunia
  7. [quote name='halbina'][URL="http://tickers.families.com/"][IMG]http://tac.families.com/ezb/833624.png[/IMG][/URL] A jak się robi coś takiego? Ja też chcę!!![/QUOTE] wejdz na [url]http://tickers.families.com/[/url] tam sie musisz zalogowac i wybrac jakis suwaczek, np urodziny i potem postepujesz tak jak pisze :) :) [QUOTE][IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/61a.jpg[/IMG] O Bosz! Mordeczka koffana![/QUOTE] bardzo dziekujemy :):) Pozdrawiamy! Tajfun & niunia
  8. [quote name='bGirl'][SIZE=1]kolejna porcja fotencji[/SIZE] Tajfunk i kopciuchowe kocięta, bombowe ujęcie!? buziale[/QUOTE] dziekujemy :) [quote name='halbina']Taki całuśny jest też mój Platon...[/QUOTE] hihihi ale fajnie :) buziaki i tulasy dla wszystkich nas odwiedzajacych :):)
  9. [quote name='Elizusiek']pewnie że na poważnie,niech tylko pani krzyknie to zostaje obszczekana bardzo pyskliwy gówniarz ;)[/QUOTE] hehe :) duze psy tez tak odpysowywuja :) moj jest przykladem, jak cos jest nie po jego mysli to od razu hau hau i sie kloci... [img]http://img259.imageshack.us/img259/4642/17hm9.jpg[/img] uszko pewnie bolalo, co? ostre zabki??
  10. [img]http://img120.imageshack.us/img120/1719/matizhektorkiemuj7.th.jpg[/img] jakie kochane... [img]http://img120.imageshack.us/img120/1719/matizhektorkiemuj7.th.jpg[/img] cudooo!!
  11. [quote name='saragossa']Oooo i jeszcze to - bardzo lubie to zdjecie [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/3295/drzagawscierniskuur8.jpg[/IMG][/QUOTE] nie dziwie sie! swietne zdjecie! [img]http://img254.imageshack.us/img254/7991/10bv6.jpg[/img] aaaaaaa kochane... :loveu: w ogole to super zdjecia!!! ja chce wiecej!!! :)
  12. [img]http://img405.imageshack.us/img405/7361/50775246ix7.jpg[/img] ale pomocnik :) [img]http://img405.imageshack.us/img405/3273/11ee4.jpg[/img] skad ja znam takie uniki :) hihihi [img]http://img441.imageshack.us/img441/6243/beztytuu2ch8.png[/img] super kociak :)
  13. śliczna psina!!! [img]http://img258.imageshack.us/img258/3084/senvj7.jpg[/img] hehe wie co dobre :) nie ma to jak spanie na podusi i pod kolderka :)
  14. [B]zuzolandia[/B] serdecznie witamy w naszej galerii :) bardzo dziekujemy :):) zapraszamy ponownie. slemy buziole! :* [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/71.jpg[/img] a tutaj krotka zabawa z moimi kapciami z kitekat [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/kapcie.jpg[/img]
  15. Witajcie!!! [img]http://img120.imageshack.us/img120/7933/boni4m1zx3.jpg[/img] slodkosci!!!!! kochane psiaki!!
  16. Czesc!!!! wlasnie do was trafilismy i cudne psiaki :):) [img]http://img481.imageshack.us/img481/8416/tnimg2553ot3.jpg[/img] kochane ... :loveu:
  17. Witamy bardzo serdecznie!!! Zuza jest piekna!!! cudo!!! :loveu: [img]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AAA025.jpg[/img] [img]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AAA026.jpg[/img] piekne zdjecia nie moge sie napatrzec :)
  18. jeee ale fajne :) :) widac ze spacerek byl udany :) piekne pozowania :) :) Teddy & Cleo super wygladaja w tych lisciach :)
  19. [quote name='Elizusiek']Tajfunek wie co dobre,też chętnie bym dzisiaj cały dzien przeleżała przyklejona do podusi a tak wogóle dzieńdoberek :)[/QUOTE] Witamy witamy :):):) Wrocilismy z krotkiego spacerku zmoknieci. Tajfun wlasnie spi na dywanie pomiedzy łóżkami :) na kanapie uwielbia spac sam, no chyba ze przyjdzie do kogos sie polozyc, ale jak ktos chce sie polozyc kolo niego i przytulic to ucieka gdzie indziej lezec
  20. [quote name='*Ania...Niuf*']Cześć Elizusiek:multi: a gdzie są nowe foty:mad: :evil_lol:[/QUOTE] przylaczam sie do pytania
  21. ile fotek :) :) :) jak fajnie gromadka jest urocza :) :) :loveu:
  22. [img]http://www.cardmaster.com/card/Friendship/Animated/hello.gif[/img] [quote name='bGirl'][IMG]http://i59.photobucket.com/albums/g295/emmyloubob/th_BearHugs21114.gif[/IMG] Tajfunek wie za co.. [/QUOTE] tak wie za co :) bardzo dziekuje i rowniez przesyla tulasy dla rodzenstwa i Dwunoznej taka mala sesja kanapowa tutaj jeszcze w lozku [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/64.jpg[/img] tu juz lezy na kanapie [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/61.jpg[/img] [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/63.jpg[/img] a tu sobie drzemie :) [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/62.jpg[/img] w obecnej chwili Tajfun pilnuje drzwi by nikt ich nie otworzyl (tak sie rozwalil pod drzwiami :):) )
  23. [img]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/others/DSCN2024.jpg[/img] no nie no! jak oni slodko razem wygladaja :loveu: :loveu: a teraz mowimy [img]http://users.skynet.be/aupaysdesmerveilles/tag/2/hello.gif[/img] i zyczymy milego dnia
  24. no to pewnie Teddy sie ucieszyl ze mogl sie pobawic Twoim misiem :) jestem z Ciebie dumny ze ladnie dopilnowalas domu :) Tajfun
  25. [quote name='ferraribox']:loveu: :loveu: Galeryjkę odwiedziłam:crazyeye: .Tajfunik jest urokliwy i widać,że :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: b:loveu: arrrrdzdzoooo kochany przez swoją pańcie:loveu: :loveu:.[/QUOTE] bardzo dziekujemy za wizyte :):):) oprocz panci kocha mnie jeszcze druga starsza pancia mama, tata i 3 panow. i pozostala rodzine ktora czesto u nas bywa, czyli w sumie 12 osob :)
×
×
  • Create New...