Jump to content
Dogomania

Elizusiek

Members
  • Posts

    490
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elizusiek

  1. [QUOTE][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/FFF07.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak juz Zuzunia pyskuje to znaczy że jest dobrze i bardzo sie z tego ciesze :lol: p.s. gumeczki do włosów to macie wspólne czy każda ma swoje?
  2. [quote][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d5b5ca046a09998fa177e9d90d6786e3,5,19,0.jpg[/IMG][/quote] słodkie zdjęcie :loveu: śpioszki :lol:
  3. To ja też jestem z Ciebie dumna,w końcu przy takim piesiu trzeba mieć wytrzymałość :cool3: :lol:
  4. [QUOTE][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/DSCN6216copy.jpg[/IMG][/QUOTE] Przytulaski kochane :loveu:
  5. [QUOTE][IMG]http://img477.imageshack.us/img477/2583/img0015gd9.jpg[/IMG][/QUOTE] buziaczki dla tej pani :loveu:
  6. A gdzie Wy jesteście? Gdzie nowe zdjęcia? :placz:
  7. Buciki fajniutkie,ja też bym chciała taki obcas ale nie moge, jestem za wysoka :placz:
  8. [QUOTE][IMG]http://images21.fotosik.pl/352/dbf4fccf49fa7262.jpg[/IMG][/QUOTE] Diana? Maksiu? :hmmmm: :evil_lol:
  9. [QUOTE][IMG]http://images22.fotosik.pl/118/997c5b09bfa849d9med.jpg[/IMG][/QUOTE] o jejuniu :loveu: języczek :loveu: [COLOR=Magenta]SłODKOśCI[/COLOR]
  10. [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]twoje zwierzaki są niepowtarzalne jeden lepszy od drugiego..:loveu: moc mizianka dla czworonogów [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl_.gif[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo[/SIZE] & [SIZE=1]WielkoLUD[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Comic Sans MS] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][URL="http://tinypic.com/view.php?pic=2daarue"][IMG]http://tinypic.com/2daarue_th[/IMG][/URL][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/CENTER] [/quote] Witamy biało-czarny duecik, dawno Was nie było :cool3: dobrze, że już jesteście :laugh2_2:
  11. [QUOTE][IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/buhu.jpg[/IMG][/QUOTE] bardzo ładne zdjęcie,takie tapetowe :lol:
  12. [quote name='niunia32'][CENTER][B]cześć kochana!!![/B] te fotki jak Kotka z piesiem śpią razem są cudowne po prostu :loveu: :loveu: piękniusia ta Twoja kicia miłego dnia życzymy :* buziaki[/CENTER] [/quote] Witajcie Tajfuniaki :buzi: dziekuje w imieniu swoim i kici :lol: dzisiaj brzydka pogoda i dlatego takie łóżkowe fotki :cool3:
  13. to czekamy na zdjątka ze spacerku :cool3:
  14. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/350/61e79882afbb7800.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/117/77365710af168e09.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/117/150309052c31b11d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/350/dc20956314fd3f73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/350/5823661d771406f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/350/91b113f5d194e5a8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/350/fb819ef7a39f7ca7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/117/39c393922edf69a4.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Dobcia']Jeleń jest najlepszy:evil_lol: Taki mały a już mu rogi urosły:evil_lol:[/quote] [quote name='niunia32'] kto mu takie rogi przyprawił?? która??? :)[/quote] bo to ja wiem która :niewiem:,ja myślałam, że to dziecko a ten już na panienki chodzi :shake: tylko która by go teraz chciała jak taki szczerbul z niego,zęby gubi i ma furtke z przodu :megagrin: [quote name='zuzolandia'] .tygrysica wymiata wszystkich ;-) zarabisteeeeee ;-) witanko i pozdrawianko z deszczowej halymby;-)[/quote] bo tak naprawde to ona broni podwórka, to jest rasa obronna :cool3: :evil_lol: u nas deszczu nie ma ale jest tak mulasto
  16. [QUOTE][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6828/90iz6.jpg[/IMG][/QUOTE] z patyczkiem....:crazyeye::evil_lol:
  17. [quote name='a_ga.isk']Nieee to kurczaki wolą jego :cool3: Aż dziwne że go w czasie lotu nie zadziobały, ma stwór szczęście:razz:[/quote] było Wam przeznaczony :cool3::lol: [quote name='a_ga.isk'] Aż strach się bać:eviltong:[/quote] :eviltong: jeszcze ryku nie słyszałaś :evil_lol:
  18. [quote][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/GGG062.jpg[/IMG][/quote]cuuudowne zdjęcie,a kukuryk na głowie najlepszy :evil_lol: BUZIACZKI :buzi:
  19. Mój też nie jest dogomaniakiem, mógłby żyć bez psów. Wie że ja bardzo lubie i nie potrafie zyć bez zwierzaków.Wiem że nie przepada jak psiak włazi na łózko,że najchętniej wszędzie bym je brała.Ale mówi, że podoba mu sie to że tak lubie zwierzaki bo to znaczy że mam dobre serce.Zawsze powtarza że jak bedziemy mieli dom to będę miała zwierzaki jakie będę chciała pod warunkiem że ja się będę nimi zajmować ;):evil_lol: Na Dzień Kobiet dostałam od niego psiaka,często mnie zabiera do zoo bo wie że to lubie.Jak jesteśmy na mieście lub w jakimś supermarkecie to najpierw zabiera mnie do zoologa,często kupuje moim zwierzakom zabawki.Dla tego psiaka co go dostałam na Dzień Kobiet kupił cała wyprawkę łącznie ze spankiem. Ja doskonale zadaje sobie sprawe,że to co robi jest sprzeczne z tym jak był wychowany i co sam na ten temat myśli. Robi to wszystko dla mnie bo widzi jak sie ciesze jak kupi psiakowi zabawke,mówi że lubi patrzeć na mnie jak jestem w zoo,że jestem taka szczęśliwa. I za to oddanie i poświęcenie bardzo go kocham :loveu: Musisz powiedzieć swojemu mężczyźnie że jeżeli chce Ciebie to razem z psiakami, jeden lubi składać modele, inny kolekcjonuje stare samochody a Ty lubisz boksie. Taka jesteś, a pisanie na dogo to nie żadna głupota.Jeżeli Cie kocha i chce Twojego szczęście to powinien to zrozumieć.I nawet jakby szczęście sprawiało Ci hodowanie mrówek to powinien się cieszyć że dzięki temu jesteś szczęśliwa.
  20. spodobał mi się i go uwieczniłam,kwiat dzikiej róży [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/115/64397f45cb5665d5.jpg[/IMG][/URL] tym razem w chabrach [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/16704601fc3e228d.jpg[/IMG][/URL] królowa puszczy ogródkowej [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/115/c130435d3fc532df.jpg[/IMG][/URL] jeleń :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/115/211a76326863417d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/25117047baf761b9.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='a_ga.isk']Pojęcia nie mam co to za jeden... Mój ojczym znalazł go w pracy między kurczakami lecącymi do Barcelony, bez opisu, nr, klatki... został uznany za bezpańskiego no i wylądował u nas :cool3:[/quote] aha....to może on woli kurczaki? :cool3::evil_lol:
  22. [QUOTE][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2357/img0014hm0.jpg[/IMG][/QUOTE] :crazyeye: wow!!! ale fajowo!!!!
  23. [quote name='a_ga.isk']Ale ja do nich nie podchodzę :eviltong: Mój ojczym się nimi zajmuje a dokładniej - daje je naszemu jaszczurowi:diabloti:[/quote] takie ładne świerszczyki....:shake: ;) a jakiego jaszczura macie?
  24. [quote name='Dobcia']:roflt::roflt::roflt:w czułki, na pewno w czułki:roflt:[/quote] myślisz, że będzie mruczał? :cool3: :evil_lol:
  25. U nas psów się nie je bo to niemoralne,gdzie indziej nie je się krów itd. Taka jest kultura,to tak jakby sie kłócić o religie. Człowiek poszedł by do puszczy czy gdziekolwiek i został by zjedzony przez jakieś zwierze.Takie są prawa natury,taki jest ekosystem. Dawno jak nie było tych wszystkich głupich wynalazków ludzie polowali,byli częścią przyrody i było wszystko ok. Teraz jest bezsensowne zabijanie dla futerek,sportu itp. Ja będę jadła mięso,chodzi tylko o humanitarne traktowanie. A nasze psy? Skoro będziemy wszyscy wegetarianami to i tak będą zabijać zwierzęta choćby po to aby zrobić pokarm dla naszych psów. Lwy,wiki też muszą zostać wegetarianami? Bo skoro nie czujemy się wyżsi od nich,jesteśmy częścią natury to mamy takie prawo jak one do zabicia po to aby zjeść.
×
×
  • Create New...