Jump to content
Dogomania

Elizusiek

Members
  • Posts

    490
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elizusiek

  1. [quote name='a_ga.isk']Cuuudne ;) Zazdroszczę wyjazdu i widoków ;)[/QUOTE] zazdrość, zazdrość :eviltong: mam pare zdjęć z Holandii :cool3: [quote name='Dobcia']Bokser śliczny:) A piasek taki czysty, żółty....ahhh:loveu:[/QUOTE] piasek czyściutki ale woda okropnie słona,bleeee dużo bardziej od naszego morza [quote name='wiq']boksio sie moczy:multi:;)[/QUOTE] ale się wsciekał w tej wodzie, az miło było patrzeć :) [quote name='zuzolandia']Boszzzzzzzzzzz OCEAN............ pikny ;-) zawartosc tego oceanu juz mniej pikna;-) ale brodzacy w oceanie znowu pikny;-) WITANKO I POZDRAWIANKO KOCHANA;-)[/QUOTE] a'propos zawartości oceanu,przy nas był przypływ i wyrzuciło osmiornice.Taki gościu podszedł,wzioł ja, obdarł ze skory, skore wyrzucil a miesko wziol do domku na kolacje :roll:
  2. [url]http://images30.fotosik.pl/51/ff0b639cd7a5cb2c.jpg[/url] bosz.... ale przystojniak :loveu: i ta biżuteria :loveu:
  3. Ale to koniki piękne :loveu: Zawsze chciałam mieć białego konika i brykać sobie z nim po polach,lasach....
  4. Witam :buzi: przejeżdżałam przez Holandie ale Was nie widziałam :(
  5. [B]Dobcia[/B]-praca fajna ze względu na zwiedzanie ale nie fajna dlatego, że widzimy się co 2-3 tygodnie :( [B]asia_pie[/B]-na żywo były ładniejsze :) Dzisiaj mam wieczór panieński koleżanki, do tego dogo strasznie zamula i nie wiem czy zdąże Was wszystkich poodwiedzać, ale będę się starać. Teraz dalszy ciąg zdjęć.Martwa kałamarnica, kraby i piesek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/47/2ca21ba14975c779.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/47/9318b41196f2fb22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/47/036024bbe86c5b80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/47/8b06d736db9b4453.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/47/9abb96acfb1754b9.jpg[/IMG][/URL]
  6. Witam Was :calus:ale śliczne zdjęcia :crazyeye:
  7. winnice we Francji [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/45/edc27bdc41c0d863.jpg[/IMG][/URL] Francuskie mućki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/45/c88d00f74f09c251.jpg[/IMG][/URL] A to Ocean Atlantycki w miejscowości Bidart we Francji [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/45/e145e2d695467794.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/45/cc332d256a8148af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/45/245ca6e7ace379a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/45/087cf86fa893479a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/45/b98f1ef0173b7985.jpg[/IMG][/URL]
  8. Witamy :buzi: :calus:
  9. Witamy :buzi: :calus:
  10. Witam po długiej przerwie i przepraszam:modla: ,że tak zwiałam bez słowa. Jak wiecie wróciłam wcześniej z "podróży" po Europie.Za kilka dni mój chłopak znowu jechał i w ostatniej chcwili się zdecydowałam, że jeszcze raz z nim pojade. Miałam godzinkę na spakowanie się i nawet nie zdążyłam Wam o tym napisać. Ale mam znowu nowe zdjęcia. Teraz powklejam te zaległe.
  11. Większość zdjęć jest robiona w czasie jazdy i przez szybe więc nie są piękne. Na razie tyle. Coś na Słowacji [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/14/b90fccdc9331bfed.jpg[/IMG][/URL] Coś w Austrii [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/14/5e35c91a32b7f1f1.jpg[/IMG][/URL] Nasz domek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/14/0714fc9ab8f2b2ea.jpg[/IMG][/URL] I troche Alp ale tylko te małe bo przez duże nie jechaliśmy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/14/830539d7f93fe6cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/14/fdcfafc7a66e9d22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/14/7e9147f795045b3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/14/0815db7a5fbda2db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/14/10b516ee1aeefa08.jpg[/IMG][/URL]
  12. A gdzie obiecane foteczki? :placz:
  13. [QUOTE][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2554/306os8.jpg[/IMG][/QUOTE] Kochany ubłocony pyszczek :loveu:
  14. [QUOTE][IMG]http://images21.fotosik.pl/361/7d56b6c2ac596d44.jpg[/IMG][/QUOTE] Ojej jaki puszek :loveu: nowy czy wyprany w Perwolu? :evil_lol:
  15. Witamy :buzi: Tajfunka i jego Pańcie :calus:
  16. [QUOTE][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7149/p6080025zj8.jpg[/IMG][/QUOTE] śliczne zdjęcie, a chińczyk prześwietny :evil_lol:
  17. [quote] [url]http://img178.imageshack.us/img178/5110/p5090758zmq0.jpg[/url][/quote]drzewołaz :cool3: :loveu:
  18. Witam :buzi: było nam troszę tękno za Wami, my wrócili to teraz Wy wyjeżdżacie :placz:
  19. [QUOTE][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/9601/s290607072ia8.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale świetne :loveu: jak Ci się udało je tak usadzić? :cool3:
  20. [quote name='Daisunia']Elizko wszystkiego najlepszego z okazji imienin :multi: [SIZE=1] [SIZE=2]Eliza&Daisy[/SIZE] [/SIZE][/QUOTE] Dziękuje :calus: i spóźnione wzajemnie :buzi: [quote name='asia_pie'] A jak się pięknie błyszczy. Czym Ty ją nacierasz? :cool3: ;) Mój wujek miał kiedyś dobka z ciętymi uszami, bardzo łagodnego, a sąsiedzi wydzwaniali na policję, że wujek ma agresywnego rottweilera i dzieci się boją przejsc obok posesji. :crazyeye: :wallbash: A najwięcej wydzwaniała babka, której psy biegały luzem i jeden kiedyś ugryzł mojego wujka. :angryy: :mad:[/QUOTE] Witam :buzi: sama się naciera własną ślinką :cool3: :evil_lol: u mnie też tak sąsiedzi narzekają że mam psa morderce :roll: Mam troche zdjęć ale nie są zbyt cudne bo robione z samochodu. Bylismy w Czechach, na Słowacji, w Ausytrii, Niemcy, Francja i Hiszpania. Wszędzie fajnie ale za Polską się tęskni.W Polsce nie podobało mi się tylko to, że jest dużo biednych psiaków plączących się po drogach i mnóstwo rozjerzanych zwierzaków. Tam wszędzie autostrady są odgrodzone, przez 2 tygodni za granicą widziałam tylko dwa rozjechane jeże bo jakoś się przecisły przez siatke.A do nas wjechaliśmy i na niecałych 5 km były rozjechane 2 koty,sarenka i jeszcze coś juz niezydentyfikowane.
  21. Przez najbliższe trzy tygodnie mnie nie będzie, jade z moim lubym do pracy( do jego pracy) On jeździ tak zwanym tirem po Europie i sie z nim wybieram pozwiedzać troche :) Do zobaczenia :calus:
  22. Ale te ostatnie zdjęcia są śliczne, takie ciepłe.Ten uśmiech Azusia-cudny i dwa żebraki :loveu: Oczywiście wszystkiego naj naj dla Negrusia od nas a w szczególności od Kary :cool3:
  23. Nie wiem co robić ze zdjęciami, bo dużo z Wac jest tam i tu i oglądacie dwa razy to samo.Mysle, że nowe zdjęcia będę wklejać tam a tu będę odwiedzać tych co zostali.
  24. [quote name='niunia32']hehe no a co? gdzie ma siedziec na dywanie?? :P hihihih[/QUOTE] no tak, królewski pies :p
  25. [quote name='niunia32']czesc kochana!!! co jej się stało??[/QUOTE] po prostu głupawą minę strzeliła :eviltong: [quote name='niunia32'] tania siła robocza czy co?? :) :P[/QUOTE] no pewnie, niech na pełną miske zarobi :evil_lol: [quote name='niunia32'] oh, co za biedna głodna psina... mam nadzieje ze jednak cos dostala za ta minke :)[/QUOTE] dostała :evil_lol:
×
×
  • Create New...