-
Posts
5318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dariaopole
-
ano wstyd wstyd :oops: ale nie wiem co się w schronie dzieje, pewnie nic nowego bo Magda by napisała!
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
jakby pańciu jechał swoim samochodem to na pewno by go zabrał -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
w domkach to już w ogóle słychac jak na około gwizda. Psy co chwilę rajwachu robią bo niby słyszą coś niepokojącego :mad: Sevenek niech i będzie elektrykiem tylko sobie krzywdy nie zrobi !!!A za tatą na pewno tęsknił w końcu pańcio pojechał bez niego !!!! -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
nawet ciotka nie mów. Niby ostatnio na termometrach było -10/-12 to odczuwalnie było - 18 masakra. U Sevena dwa piecyki grzeją żeby miał chłopak ciepło.Dziś rozwalił sobie światełko , dobrze że jakiegoś spięcia nie było :mad: -
Manolo (amstaff) .... JUŻ W NOWYM DOMKU !!!!!
dariaopole replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
andzia zawsze wie wszystko :evil_lol: Abrunia wracaj do zdrowia bo Towja pańcia sie martwi o Ciebie !!! -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Ja to się zastanawiam, czy on rzeczywiście tak jej powiedział... Może coś przekręciła. Zauważyłam, że ma ku temu lekkie predyspozycje... [/quote] o tym samy m pomyślałam :evil_lol: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
ja nadal się nudzę i zjadłam już wszystko co miałam pod nosem : całą paczkę wafli, banana, jogurt i jakieś szybkie danie spaghetti. Popiłam red bullem i nadal chce mi sie spać :placz: Ty kotku się nie przepracowywuj tam u Beaty !! po głowie chodzi mi jeszcze ten młody pitek ze szczecina. Wygląda jak dziecko a ten schron nie za ciekawy :shake: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy'] Ja osobiście się lenię i nie wiem czy nie skończy się to jakimś snem w dzień... Jakoś tak cicho, sennie...[/quote] ojj chętnie bym walnęła się do wyrka. Zwłaszcza,że jestem sama więc nie mam z kim pogadać tylko gapię się w ten monitor i już oczy mi się kleją. doddy jeśli chodzi o Lokisa to i tak pewnie nie dowiemy się o nim nic więcej. mam tylko nadzieję ,że nie jest chory bo mi ciężko bedzie jeździć z nim po lekarzach. Jarek na pewno nie ma nic przeciwko ale pogadam jeszcze z nim bo wyjeżdżam 19 na tydzień i to on musi wyrazić chęć zajęcia się nowym lokatorem. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] Ruda - a ty gdzie pracujesz, że i w niedzielę:crazyeye: Daria - to u ciebie dzieci w soboty się uczą??? jakies nienormalne czy co?:evil_lol:[/quote] andziu - to ja pracuję w soboty lub niedziele ano widzisz w tygodniu nie chcą się uczyć to w weekendy przyłażą i spokoju nie dają porządnym ludziom!!! a Basterek może tak reaguje na zmianę klimatu.stresuje sie prawdopodobnie. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy'] Baster rzygał przez noc, sikał itd... :eviltong: Daje w kość :diabloti:[/quote] oby nowa pańcia się nie zraziła !!!! chłopak musi odchorować zmianę warunków. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda76']wspołczuję Ci serdecznie:calus:w sobotę do pracy:nono:[/quote] za tydzień to w niedzielę pracuję. Od 7.00 do 17.00:placz: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
pewnie doopa skoro doddy na jego temat milczy -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy'] A gadałaś wczoraj z Jarkiem o płowym?[/quote] nie gadałaś bo nie było okazji ale przecie nie będzie miał nic przeciwko ;) -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
ja chcę do domu !!!! jestem w pracy od 8.00 i umieram z nudów i głodu. Ogrzewam się pijąc już 5 herbatę więc latam co chwilę siku:angryy:a do 17.00 jeszcze daleko :placz: -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
dariaopole replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
dzięki ruda, będę próbować, mam nadzieję ,że Sevek nie rozniesie mi chaty. Prędzej czy później i tak miał być w domku. Teraz przynajmniej jest większa mobilizacja by go powoli przyzwyczajać. -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
dariaopole replied to eria's topic in Już w nowym domu
hahaha fajna fota i jak widać Zuzia za bardzo nie protestuje, może lubi agresywne pieszczoty :evil_lol: -
dokładnie !!!bardzo są podobne no i obie przeurocze !!
-
ale Abisia ładna na tym ostatnim zdjęciu :loveu: Fundacja Ast na pewno nie ma nic przeciwko żeby patronować aukcję cegiełkową i żeby kasa wpływała na konto fundacji. Tylko niech lepiej ktoś zrobi aukcję i po prostu poda namiary i konto fundacji bo doddy ma za dużo roboty.
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
jednak Seven ma grzyba :( na początku myśleliśmy ,że to wina pcheł ale pobraliśmy dla pewności zeskrobiny. Wyszedł grzyb także muszę wykombinować gdzie go umieścić w domu, żeby po kąpieli siedział w ciepełku.Nie za ciekawie to widzę, bo Seven jeszcze nie przeszedł do końca procesu socjalizacji a do tego denerwuje się jak za ścianą słyszy jakiegoś psa. No i nie wiem czy nie będzie w domu nic niszczył bo w swoim apartamencie to potrafi narozrabiać :mad: -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
dariaopole replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
a już kojarzę to ta sunia co jest u teśćiów jeśli dobrze pamiętam. Śliczna jest:loveu: ruda powiedz jak sobie radzisz z tyloma psami które niekoniecznie się lubią ( chodzi mi głównie i Pinia) idzie tak normalnie żyć i po prostu trzymac je w różnych pokojach ??? Pytam bo okazało się ,że Seven ma grzyba więc konieczne będą kąpiele co wiążę sie z trzymaniem go w domu i oddzielaniem od trikolorków i jakoś czarno to widzę. -
Astowaty Paki ma dość siedzenia na łańcuhu! MA WSPANIAŁY DOM!
dariaopole replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dokładnie !! czekamy na wieści. Z tego co zdązyłyście zauważyć Pan wygląda na fajnego skoro tak się interesuje Pakim i martwi czy mu remont nie będzie przeszkadzał :evil_lol: trzymam kciuki !!! -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
dariaopole replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
a to co za ślicznota ?? -
Dźgnięty Snoopy już w pomorskim domku u magdaleny_w :-)))
dariaopole replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
niezła przygoda :evil_lol: dobrze ,że Snoopek był grzeczny bo nie wyobrażam sobie jego starcia z dzikami. Koło mojego domu tez czasem łażą ale w nocy i hałasują więc moje psy od razu zaczynają szczekać. Uwielbiam takie pobudki :diabloti: Magda ale co ty o 4 rano na spacerze robiłaś ?? :-o -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
ale ładne foteczki i nie mniej ładny model :loveu: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Wczoraj rozmawiałysmy na ten temat.[/quote] pewnie nie słuchała :evil_lol: