[quote name='plastelina']tutaj opis psiaka:
Piesek jest pogodny, wesoły, wdzięczny i absolutnie nie sprawia wrażenia zwierzęcia agresywnego ani chorego ale jak wiadomo nieodpowiedzialnymi zachowaniami ludzkimi można to wszystko łatwo zmienić.
Jeśli możecie to przeklejcie na to forum gdzie był domek chętny, bo ja nie wiem co to za forum:oops:
Piesek nie ma szczepień jeszcze bo jest dopiero kilka dni u Anety. No i Aneta podpisze umowę z przyszłym właścicielem.Czekam jeszcze na info czy piesek może być wyadoptowany do każdego regionu Polski czy tylko w lubelskim.[/quote]
Jutro zrobię, ale tylko alegratkę, na więcej nie mam chwilowo czasu.