[quote name='mrowa23']z racji tego, ze jestem na chorobowym i mam nadmiar czasu, to postanowilam zalozyc galerie mojemu malemu konikowi, troche tu jego dozych braci jest takze sadze ze bedzie mu dorbze w tym dziale;)
na poczatek kilka slow o pysiaku:
nazywa sie Astalavi z Fretkowego Raju, po domowemu Astor, cielak, kuń, misiek...:p urodzil sie 20 stycznia 06 roku, takze dzieciok jakich malo :loveu:, bardzo dziekujemy Karolince za tak cudownego synka a teraz kilka fotek:)
misiu w drodze do domu...
[IMG]http://images22.fotosik.pl/27/0a5485ab8b708e1amed.jpg[/IMG]
Astorek poznaje co to sa drzwi balkonowe:
[IMG]http://images20.fotosik.pl/103/eebc4aab38bd9e66med.jpg[/IMG]
moj misiu na spacerze:
[IMG]http://images20.fotosik.pl/103/f720a29d82ef8d70med.jpg[/IMG]
maly kuń odkryl kanape:diabloti: :
[IMG]http://images20.fotosik.pl/103/554490b43e7e4a85med.jpg[/IMG]
....a potem lozeczko...
[IMG]http://images21.fotosik.pl/53/535d8bc4b121a3b3med.jpg[/IMG][/quote]
Wreszcie masz galeryjkę :loveu:. Pies słodki jak by moja mma powiedziala "czarna mamba" :razz: