Zdrówko małej dopisuje, tak samo apetycik :diabloti: .
Zaczyna też co raz lepiej i szybciej biegać.
Zaraz na początku gdy wchodziła w ostry zakręt w pełnym biegu, zawsze gdzieś uciekała jej doopka i gubiła łapy (efekt po schroniskowy :razz: ).
Teraz w zakrętach składa sie jak bolid, w ogóle nie zwalnia a hamuje po prostu w miejscu, najczęściej przed jakąś przeszkodą (murkem, samochodem itp). Ja tylko patrzę kiedy w coś przywali z impetem, ale jak na razie ani razu jej sie to nie zdarzyło - koordynację ruchową ma świetną. No po prostu border.
Zaczynamy myśleć, aby kupić jej stadko owieczek :diabloti: :diabloti: :diabloti: .