Jump to content
Dogomania

Reno2001

Members
  • Posts

    13809
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Reno2001

  1. Laura powinna wylegiwać się już na kanapie a nie na schroniskowym betonie :placz: .
  2. Indis sie przypomina :p
  3. Śliiiiicznyyyyy :p . Nie sądzę aby zsiedział się w schronisku. Uwielbiam takie kudłacze. Maaleńki, hop po domek :multi: !
  4. Dziewczyny, trzeba myśleć o tym, że odszedł przy kimś a nie sam , zapomniany w rowie lub krzakach. Że nie musiał czekać na własną agonię. Wiedział, że ktoś chce mu pomóc. I to się liczy w tym momencie. Nie przekroczył TM jako "Tylko Pies".
  5. :razz: Chyba jednak wole owieczki od gąsek. mamy balkon, jakieś cztery tam wejdą :diabloti: . Tylko kto je będzie strzygł :hmmmm: ?? Tak w ogóle to moim marzeniem jest, aby Dott biegała przy koniu w tereny, ale odkąd usłyszałam, że w okolicach gdzie jeździmy konno strzelaja do psów w lesie, jakoś ten pomysł zaczął mi się mniej podobać :-( P.S. Ona śpi w łóżku całą noc a nie tylko posypia nad ranem :eviltong: :eviltong: :eviltong: . Nasze łóżko = jej łóżko :cool3: .
  6. Właśnie cioteczki, nie załamywać się proszę. Nie dość, że tu u nas w Łodzi jakaś karuzela diabła w schronie to jeszcze u Was coś nie tak. Proszę, nie róbcie mi tego :placz: .
  7. Kurczę, na allegro odwiedziło ja juz ponad tysiąc osób. I zero odzewu...:placz: :placz: :placz:
  8. I poranny spacer...:p Nie tracimy nadziei
  9. Ja tak patrzę na nią i chce mi sie ryczeć: ona jest po prostu piękna. Tylko strasznie zaniedbana i widać,że zalękniona i zrezygnowana. Kto taką bidę weźmie do domu? Tylko ktoś o wielkim serduchu i z wiarą w psa :roll: .
  10. Oj tak tak, zdjęcia prosimy. Ja tak sobie myślę, że Foksia to chyba za długo nie pomieszka w hoteliku. Taka ślcznotka jeśli zaufa ludziom, szybko znajdzie nowy domek.
  11. Zdrówko małej dopisuje, tak samo apetycik :diabloti: . Zaczyna też co raz lepiej i szybciej biegać. Zaraz na początku gdy wchodziła w ostry zakręt w pełnym biegu, zawsze gdzieś uciekała jej doopka i gubiła łapy (efekt po schroniskowy :razz: ). Teraz w zakrętach składa sie jak bolid, w ogóle nie zwalnia a hamuje po prostu w miejscu, najczęściej przed jakąś przeszkodą (murkem, samochodem itp). Ja tylko patrzę kiedy w coś przywali z impetem, ale jak na razie ani razu jej sie to nie zdarzyło - koordynację ruchową ma świetną. No po prostu border. Zaczynamy myśleć, aby kupić jej stadko owieczek :diabloti: :diabloti: :diabloti: .
  12. Wieczorny spacer na pierwsza...
  13. To zupełnie tak jak ja :cool3: :cool3: :cool3: .
  14. Żabce już jest dobrze, już nic ją nie boli. Mnie najbardziej przerażał jej stan w konfrontacji z dzisiejszymi upałami. To było najlepsze rozwiązanie. Już śpi sobie spokojnie...
  15. [quote name='ewatonieja']hehehe ,Kamilo jestes bardzo łaskawa :) My tez utrzymujemy że Laura jest spokrewniona z owczarkiem collie :))[/quote] A co,może tak nie jest...:mad: :diabloti: !!
  16. Bardzo się cieszę. Pepsi, domek już czeka :p !
  17. Czekamy cierpliwie...:p
  18. Wrzuciłam info o naszym wyjeździe do Tarnowa na transportowy. Jeśli ktos potrzebuje transportu na tej trasie, to w sobotę jedziemy i mamy jeszcze troszkę miejsca . [CENTER][SIZE=6][COLOR=red]Wyjazd: Łódź-Tarnów-Łódź [/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=red]sobota 16.06 ok 13.00.[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  19. I co słychać u Zany? Ciekawość mnie zżera a tu zero relacji :placz: !
  20. Indis bez domku, czeka nadal w schronisku :-( .
  21. Oczywiście,że o psach :diabloti: :diabloti: :diabloti: ! Ona nie tyle była znudzona, co rozczarowana faktem, że jej nie puściliśmy luzem :roll: . Jednak ja jeszcze nie czuję, że juz na to jest czas. Ja nie moge jej stracić, bo po prostu tego nie przeżyję.
  22. Tyle dni nikt cię nie odwiedził :crazyeye: ??? Rudasku na pierwszą!
×
×
  • Create New...