-
Posts
13809 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Reno2001
-
Żart ewidentnie. Ja zaznaczyłam, że w grę wchodzi JEDYNIE ODBIÓR OSOBISTY :)! Tylko jeszcze trzeba umiec czytac ze zrozumieniem.
-
ano, nieaktualny.
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Reno2001 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Słodzizna wciąż czeka na domek. -
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
Reno2001 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Noo to super! Czyli czas na zmianę aukcji sunieczek. -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
No to supcio. Przynajmniej temat zabiegu praktycznie zamknięty :) -
Orionka z połamanymi nogami i ropomaciczem zostaje w dt na stałe!
Reno2001 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Na 10 lat to ona nie wygląda, przynajmniej na fotkach ;) Moja deklaracja poszła juz jakiś czas temu. Mam nadzieję, że dotarła. Czy wiadomo w ogóle coś więcej w sprawie Farta i Orionki a dokłądnie w temacie domków dla nich? Szukacie czegoś, czy na razie sytuacja ma się wyklarowac? -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Reno2001 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A eloise juz wóciła z urlopu, czy jeszcze nie? -
[quote name='Soema']Bo to trudna sztuka być.[/QUOTE] heheh, dobre Ja mam chłopaków cały czas na wyróżnionym allegro. Oczywiście masa oglądających i obserwujących. Pewnie wśród nich i ci nieankietowi ;) Na aukcji mam ich do środy. Dajcie mi znac, czy mam ich potem odnawiac, czy przejmiecie chłopaków. Mam kilka psów na wyróżnionych aukcjach i muszę już wybierac, które psy ogłaszac, bo zbankrutuję ;) Aha, dodałam na aukcji, że chłopaki już są po kastracji, co by choc tych przeciwnych zabiegowi wykluczyc. Nawet do mnie z przychodziły zapytania, czy zabieg jest konieczny. Teraz nie ma już powrotu, bo chłopaki odjajczeni. I dobrze.
-
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Reno,tak czy inaczej pamiętaj,ze to Twoja podopieczna i "odgórnie":diabloti: ma miec domek jak Foczka:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] halcia, ja nawet innych domków nie dopuszczam do swoich myśli :), a do samego psa to już w ogóle :eviltong:. Już na poczatku zaznaczyłam, że panna ma miec super dom! -
[quote name='_ogonek_']Dziewczyny ja Rockiemu mogę zrobi allegro, ale nie będzie to cud artystyczno-techniczny....[/QUOTE] To nie jest ważne. Najważniejsze, by psy były ogłaszane. Mają dobre teksty i zdjęcia. Forma ogłoszenia to już tylko ozdobnik ;) Zrób allegro Rockiemu, ja wezmę Bena, przynajmniej na razie, bo obiecałam już Buni, Komie i Soni, że za nie tez się wezmę.
-
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Nie do konca...ma duzo do gadania/patrz....szczekania/;)[/QUOTE] eeee, to detal :diabloti: Wg życzenia aukcję uzupełniłam o ww informacje ;) -
[quote name='Paulina_mickey']No niestety tylko Masza zalegała i szczeniaczki ze stodoły na pierwszym poście -reszta aktualna, wczoraj jeszcze poszły do domów Lili i Adzia więc je ściągnę zaraz. A allegro to chyba Rockyemu by się przydało i może Benowi i Szarikowi, bo oni chyba najdłużej czekają :([/QUOTE] OK. To wezmę na aukcje te psiaki powyżej.
-
Dziekujemy wszystkim za pomoc - koniec akcji pomocy dla psiaków
Reno2001 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ja się wezmę za allegro. -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
W przerwie na kawę wystawiłam małej allegro: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1672746868[/URL] Tekst oczywiście wzięłam od Kasi. Dzięki wielkie KasiaKia. To nieoceniona pomoc. Powodzenia, Balbinko! -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Super blyskawica :D Moja kotka mielecka tez nie miala miesni po adopcji, a teraz to taki szczuplak i miesniak, ze ho ho... Reno, mozesz wrocic link do aukcji allegro? chcialabym bezczelnie pokopiowac tekst, zeby szybciej zrobic ogloszenia :D[/QUOTE] Yyyy, ja na razie jeszcze nie mam jej aukcji. Dopiero usiądę, mam nadzieję dziś, i ją stworzę :oops:. Czekałam na to zdjęcie szwów. Teraz wiem, że można ruszac z kopyta z ogłoszonkami. -
Dzieczyny, plisss o uaktualnienie pierwszych postów. Widzę, że sa tam psy, które poszły do domów, ale ja nie orientuje sie tak na 100%, które na dom jeszcze czekają a które nie. Chciałabym jeszcze jakies allegro Wam porobic, ale nie wiem, za jakiego psa się brac? Mam teraz na aukcjach Sonię, Bunię, Komę i Falo (jedna aukcja-kiedy tylko Falo pojedzie do domu, porobię dla dziewczyn już aukcje osobne). Na drugim wyróżnionym mam braci husky, ale tej aukcji chyba nie będę juz odnawiac. Psy sa w doświadczonych rękach i tam ludzie chyba dadzą radę ogarnąc ogłoszenia (no chyba, ze jest inaczej, to piszcie). Na pierwszej stronie widzę do adopcji te siostry wyżełkowe, ale komplenie nic o nich nie wiem. Oczywiście nie muszę suń ogłaszac, bo jest tam i Ben i wiele innych psów, ale muszę byc pewna, że psy są aktualne. Jesli nawet nie foty, to choc pościagajcie te nieaktualne teksty do ogłoszeń, bo na prawdę ciężko się połapac, które psy czekają na pomoc, a które już nie.
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
Reno2001 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Dobrze, ze dziewczynka bogata w ogoszenia. To jedyna szansa na dom, nawet jesli przyjdzie na niego troszke poczekac. -
Dziekujemy wszystkim za pomoc - koniec akcji pomocy dla psiaków
Reno2001 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
No to jakis ruch w adopcjach jest. Dobrze, ze choc u Was, bo u nas zastoj kompletny. Rachowiaki siedza i zero zapytan o nich :( -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Nareszcie maleńka zacznie swobodnie biegac i nabierac mięśni, bo te łapinki takie chudzieńkie. Na pewno szybko to nadrobi, mała rozrabiara :) Cudna jest! -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
Reno2001 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Też tak sobie pomyślałam, że 3 tyg. urlopu to niezła ekstrawagancja ;) -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam napisac, że faktura dotarła. Dziś ją przekażę dalej. -
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
Reno2001 replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Standard. My czekałyśmy w piątek, bo mieli przyjechac zobaczyc Czarka na bdt u Cioci ciapuś. Nawet nie zadzwonili, że jednak nie przyjadą ... grrrr. Tylko człowiekowi dupę zawracają. -
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
Reno2001 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kasia już próbowała zmienic tytuł wątku, ale zmiania się tylko w pierwszym poście. Tak się dzieje w starszych wątkach, a ten Majeczki liczy już sobie kilka lat. Jakiegoś moda trzeba tu ściągnąc, co by zmienił. Ja zawsze ścigam Maupa4. Jest niezawodna :)