[quote name='matusz5']W tygodniu miała przyjechać po Feliksa pani z Morąga, niestety nie pojawiła się w schronisku...[/quote]
to kobieta nie dotrzymuje słowa no cóz l;udzie juz tacy sa
tygrysek za 2 dni juz pojdziesz na spacerek taki przed swietami moze dostaniesz jakis prezent jak od ciotki cytrynki kiełbaske a moze i ciotka Edyta cos przyniesie ...przeciesz tak sie w tobie zakochała .... zobaczymy zobaczymy
to wspaniale ze został przeniesiony i nie bedzie sie tak meczyc :) tylko teraz dom by sie przydał :(... Bogusio to powodzenia z nowa praca zycze z całego serca :loveu: ...
[quote name='przemas-ol']Nom. To fakt. Dawno mnie tu nie było i myślałem, że może Juluś znalazł już domek :) No ale widze, że szukamy dalej :shake:[/quote]
no dalej szukamy :(