[quote name='BosiaB_86']jaki on śliczny :loveu::loveu::loveu:
a te jego krótkie łapki jeszcze dodają mu uroku... :cool3:
hooopaj po domek piesku :lol:
szkoda, że jest tak daleko...też chętnie bym go odwiedziła :roll:[/quote]
pewnie ze sliczny i ciotki sa zakochane w mojej gwiezdzie :loveu: :loveu: a dla chcacego nic trudnego wsiadaj w pociag i do Tygryska ciotka szybko przyjezdza :loveu: :loveu: