Dynamiqe-ta...tylko, ze moj tata ma racje, bo od kad startuej w A1 zawsze wydaje kase, zeby sie dowiedziec, ze jestem, np.24, i mam detke za czas.... to bezsensu.... raczej nie jade, nie z Vigo...:roll:.chyba poczekam, az Zuzu skończy 15 miesiecy.:-( A poza tym dalej jest na nie.... i napewno spradzi, czy nie jedzie jakis inny sznaucer!