Jump to content
Dogomania

kreta

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kreta

 1. Miałam to zmoim poprzednim psem. Nie znalazłam niezawodnej metody . Na pocieszenie im starsze tym mądrzejsze. A rady były powalające m.in. niezapomniana rada weterynarza -psa trzeba uśpić.Dodam,że było to jakieś 20 lat temu.
 2. [quote name='altacarya']Dzisiaj w nocy się spełniło, a fotki wkrótce na naszej stronie.[/QUOTE] Cudne kerniki. GRATUJACJE dla pięknej mamusi. Mam pytanie -czy można określić już teraz ich ostateczne umaszczenie? Do kogo będa podobne- mamusi czy tatusia-jeśli chodzi o kolor sierści.
 3. Zgadzam się z opinią terier13.Moja suka (7lat) nie wdaje się w bójki z psami.Owszem ma swoje sympatie i antypatie np. krzywo patrzy na małe psy koloru czarnego ,można wyczytać z wyrazu oczu " raczej nie podchodż",ale jest bardzo posłuszna-wystarczy wtedy powiedzieć do niej"nawet otym nie myśl"i wtedy odchodzi.Jednym słowem przemądra i przeposłuszna. Przjaciel wszystkich ludzi tzn ,najchętniej witałabysię z każdym spotkanym człowiekiem. Uwielbia też dzieci.Odporna na wszelkie pieszczoty -nigdy jeszcze się nie "odgryzła'
 4. [FONT=Arial Black]Czyżby nie było tu teriera irlandzkiego?:diabloti: Nie ma czerwonego diabła:?:?[/FONT]
 5. Witam! Czy zaskoczę kogoś informacją ,że teriery irlandzkie to psy "nadinteligentne"? Takie określenie usłyszałam otej rasie, gdy jeszcze nie byłam posiadaczką terierki irl. Pomyślałam sobie "e tam przesada".Jako posiadaczka terierki irlandzkiej potwierdzam to spostrzeżenie.To psy super inteligentne!!!!
×
×
 • Create New...