Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Aksamitka jest zamojska. Ogłoszenia ma na różne miasta od bardzo dawna. Na Wrocław jej wyróżniłam i ZERO odzewu. Może faktycznie razem je ogłaszać.
  2. Oby i jemu szybko się poszczęściło.
  3. Poszczęściło się maluchom. Bolesna śmierć Telmy dała uboczny, pozytywny efekt. Nabrała sensu.
  4. Niestety czasem tak bywa. Chociaż trudno to zrozumieć. Ale trzeba brać pod uwagę, że jest nadpodaż psów, ludzie przebierają jak w ulęgałkach.
  5. I co wtedy robi?Kiedyś chyba przegryzała smycz. Można spróbować przypiąć łańcuszkową na stałe. Musiałam tak zrobić z moją tymczasią, Tolą W końcu uspokoiła się.
  6. Aldrumko, wstaw link do bazarku w podpis.
  7. Super, że adopcje idą do przodu. Tylko biedna Aksamitka ma pecha.
  8. Nie ma co się bać ogłoszeń. Nie gryzą :) Sabinka boi się smyczy czy obroży lub szelek?
  9. Wpłaciłam 100 zł dla kotka Kacperka. Przyjaciółka , po zobaczeniu go na zdjęciach, napisała że serce się jej ścisnęło i że już go bardzo kocha.
  10. Bardzo współczuję.
  11. Aksamitka, mimo wyróżnienia, ma tylko 28 wejść i ani jednego pobrania nr telefonu
  12. DORA, przyjaciółka prosiła, żeby go nazwać Kacperek. Miała przez 19 lat kotka o takim imieniu. To Ty jesteś motorem pomagania w Szczebrzeszynie. Gdyby nie Ty, to i my nie pomogłybyśmy, bo nikt by nie wiedział o tych kocich i psich nieborakach. Więc to Ty robisz KAWAŁ WIELKIEJ ROBOTY, a my tylko pomagamy. Na jakie konto wpłacić?
  13. Przyjaciółka z Kanady adoptuje wirtualnie kotka, który przebywa u sąsiadki DORA. Pyta jak ma na imię i prosi o zdjęcie. Będzie dawać 100 zł miesięcznie na jego życie.
  14. Zwariować można. Noce już zimne. Żeby ktoś chociaż do szopy czy stodoły na noc go zabierał.
  15. To fajnie, zostanie jeszcze grosz na żwirek. A koszt wysyłki? Na razie wpłacę jednorazowo. Postaram się namówić na wirtualną adopcję moją przyjaciółkę z Kanady. Ale ogłaszajcie go.
×
×
  • Create New...