Elza jest to psiak (dog niemeicki) ale bez rodo... Elze dostałam jako 7 tygodniowe szczenia 30 października 2005roku... teraz Elza ma 2latka... Kocha szaleć na polach...jeść...przytulać się i całować...Flota(sąsiada) Lubi jazdę samochodem...poznawać nowe miejsca...spać i wylegiwać sie przy kominku...wieczorne spacerki z Fadem(sąsiadem)...wyjazdy na wieś...Nie lubi kotów...psiaków rasy ON...weta... pijaków chyba jak każdy psiak...ludzi którzy wyglądają dziwnie (podejrzanie)...kompania...
A oto Elza... :)
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/104/347c2bc3360cb99e.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/85/288291caf5fa4820.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/101/c837fda8d9b73c05.jpg[/IMG][/URL]
Sonia to kochana kundlka ma już około 9 latek...Przez pierwszy rok swojego życia mieszkała u babci, ale tam łaobuzowała więc zabraliśmy ją do siebie...Sonia bardziej przepada za mamą, co nie znaczy, że za resztą nie przepada...Sonia kocha spać...jeść...letnie spacerki...wyjazdy na wieś(jej szczenięce strony)...Lubi uciekać o gorodu...głaskanie i przytulanie...Nie lubi małych dzieci...weta...kompania... kotów...ciagania i meczenia...
A oto Sonia... :)
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/101/a7deae87907eb0bf.jpg[/IMG][/URL]
[IMG]http://images13.fotosik.pl/101/88e28a58a276bb13.jpg[/IMG]
A teraz coś o mnie...Mam na imie Karolina i mam za soba już 14 lat zycia hehe...Lubie zwierzęta... Moją ulubiona rasa są Dogi niemiecki... W przyszłości chciała bym założyć hodowle dozków... to tyle o mnie...Jeśli macie pytania piszecie z chcęcią odpowiem... :)