-
Posts
453 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dozia_13
-
[URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz203.jpg[/URL] Saruni na przytulanko sie zebrało... huhu... :) [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz206.jpg[/URL] ale zabawe psiny miały... ;d
-
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
Dozia_13 replied to Martinee's topic in Foto Blogi
Cześć... :buzi: -
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Dozia_13 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']Ja też w końcu wyłączyłam. Elza tak bardzo boi sie burzy? :( Sara tez sie troche bała, bo wyjątkowo mocno grzmiało.. bo tak to sie burzy nie boi..[/quote] No to dorze, że wyłączyłaś mojej kol się sam wyłaczył hehe... Niom Elza się bardzo boi burzy ta dzisiejsza była wmiere normalna nie grzemiał za mocno tylko się błyskało i lał deszcz... Masz dzielna sunie... Moja Sonia się nie boi burzy... ale za to okropnie boi się petard... -
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Dozia_13 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']Oooo, i w Licheniu też byłaś :) U mnie też straszna burza, ale mi sie nie chce kompa wyłączać :diabloti:[/quote] Niom byłam byłam... :) ja musiałam wyłączyć bo moja Elza się dusiła i wymiotowała ze strachu:-( więc musiałam się nią zająć... ta noc była okropna dla nas... :-( -
[quote name='Iza13']Przy jego wzroście to nie jest tylko ; )[/quote] Ale Iza się cieszy, że jest coraz mnie na wadze... :) więc ją każdy kg cieszy... :) [quote name='agaciaaa']Iza nie czepiaj sie, dobre i to :eviltong: :diabloti:[/quote] właśnie dobrze, że chociasz udaje im się...:p
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Dozia_13 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_16352.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_1636.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_16361.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_17001.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_1701.jpg[/IMG] hehe ja mam laptopa i dopiero sie kapnelam ze on dziala bez prada jak jest naladowany... ok my juz lecimy bo tu nam burza ostro wariuje... mam nadzieje, że nie bedzie az tak zle... dozobaczenia... :buzi: :buzi: -
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Dozia_13 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_1619.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_1620.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_16201.jpg[/IMG] Ci Tylem to moi rodzice... :eviltong: [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_1635.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_16351.jpg[/IMG] -
Już umiem... :) dzieki za pomoc... Kocham was :buzi: :buzi:
-
Ok zaraz zobacze... :)
-
Tam nic nie ma o tym, albo ja taka ciemna... :/
-
Iza was pozdrawia i bardzo tęskni za wami...a nasz Bobiś schudł i waży już tylko 7,2kg... :)
-
Ok ja też już nie będę... Ale mam jeszcze jedne bardzo ważne pytanko... Wiecie jak się dodaje po wiecej fot na photobucket? Bo ja dodaje po jeden a juz mi sie nie chce... :/
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Dozia_13 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
U mnie jest burza reszte fot dam puzniej... ok -
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Dozia_13 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Dam kilka fot z wypadu na Śląsk...;) [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P12-08-08_1912.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P12-08-08_1918.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P12-08-08_1919.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P12-08-08_1927.jpg[/IMG] -
Wiamy... :) molaczam sie do waszej rozmowy ja moge... :) Moje psinki szykują sie powoli do spacerku... :) jak tylko wroce to zaraz wpadne do was ponownie :)
-
JUz zaglądam... Juz nie moge się doczekac kiedy Zobaczę Bobiczka i Ize... :) modle sie o to zeby mogla zostac na dluzej.. :)
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Dozia_13 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[quote name='Martinee']heheh taka duza i się boje hehehe nooo to Fionka odwazna kobita jest :)[/quote] niom to się ciesz, ze masz odwazna psine bo moja to bojąca pannica hehe:evil_lol: [quote name='agaciaaa']A gdzie fotki? :razz: :diabloti:[/quote] zaraz przerobie i dam cos... :) juz sie biore do roboty kochana :) -
Iza w niedzielę wpadnie to powie czy stop czy nie... :P Ja też coś dam od siebie na nowy komp dla Izy... :) [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/pieniadze3.jpg[/IMG]
-
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
Dozia_13 replied to Martinee's topic in Foto Blogi
[URL]http://fotozrzut.pl/zdjecia/72843e4535.jpg[/URL] jeszcze troche i by nam Tekilka odeciała... :lovue: :lovue: -
[URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz320.jpg[/URL] Jakie causki... :loveu: :loveu:
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Dozia_13 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[quote name='Martinee']i to duże ,Pascal z Tekilą widziec się nie mogą bo Tekila znowu wylądowała by u weta na stole operacyjnym :(:( Fajnie masz :) ze mną siedzi tylko Fionka ale to jesienią i zimą jak jest w domu na wiosne i lato jest na dworze bo nie chce być w domu wyje całą noc jak zostaje w domu cwaniak jeden hehehe[/quote] To, aż tak się nie lubieją...? Moja Elza też praktycznie latem siedzi na ogrodzie... Tyko na noc ja biore do domciu... bo się dyga sama siedziec hehe... [quote name='agaciaaa']Cześć :multi:[/quote] Witamy Witamy... :buzi: -
W niedziele powinna swoja galerie nadrobic hehe... ;p a foteczki sa swietne... ale ta nasza Iza zwariowana... :loveu:
-
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
Dozia_13 replied to Martinee's topic in Foto Blogi
Dobry wieczor... :) Co nasze slonca porabiaja? -
[quote name='agaciaaa'] Cześć :) Kolega i pies jego cioci- goldenek :loveu:[/quote] Aha niom to ciocia kolegi ma fajnego psiaka heheh... i Saruni też się spodobał:cool3::cool3: