Jump to content
Dogomania

Dozia_13

Members
  • Posts

    453
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dozia_13

  1. [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz203.jpg[/URL] Saruni na przytulanko sie zebrało... huhu... :) [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz206.jpg[/URL] ale zabawe psiny miały... ;d
  2. Witamy po raz pierwszy... :buzi: Śliczne foteczki... a chłopaki mm tylko zacałować piękne mordzeczki... :loveu: :loveu: :buzi: :buzi:
  3. [quote name='agaciaaa']Ja też w końcu wyłączyłam. Elza tak bardzo boi sie burzy? :( Sara tez sie troche bała, bo wyjątkowo mocno grzmiało.. bo tak to sie burzy nie boi..[/quote] No to dorze, że wyłączyłaś mojej kol się sam wyłaczył hehe... Niom Elza się bardzo boi burzy ta dzisiejsza była wmiere normalna nie grzemiał za mocno tylko się błyskało i lał deszcz... Masz dzielna sunie... Moja Sonia się nie boi burzy... ale za to okropnie boi się petard...
  4. [quote name='agaciaaa']Oooo, i w Licheniu też byłaś :) U mnie też straszna burza, ale mi sie nie chce kompa wyłączać :diabloti:[/quote] Niom byłam byłam... :) ja musiałam wyłączyć bo moja Elza się dusiła i wymiotowała ze strachu:-( więc musiałam się nią zająć... ta noc była okropna dla nas... :-(
  5. [quote name='Iza13']Przy jego wzroście to nie jest tylko ; )[/quote] Ale Iza się cieszy, że jest coraz mnie na wadze... :) więc ją każdy kg cieszy... :) [quote name='agaciaaa']Iza nie czepiaj sie, dobre i to :eviltong: :diabloti:[/quote] właśnie dobrze, że chociasz udaje im się...:p
  6. [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_16352.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_1636.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_16361.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_17001.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_1701.jpg[/IMG] hehe ja mam laptopa i dopiero sie kapnelam ze on dziala bez prada jak jest naladowany... ok my juz lecimy bo tu nam burza ostro wariuje... mam nadzieje, że nie bedzie az tak zle... dozobaczenia... :buzi: :buzi:
  7. [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_1619.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_1620.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_16201.jpg[/IMG] Ci Tylem to moi rodzice... :eviltong: [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_1635.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P09-08-08_16351.jpg[/IMG]
  8. Już umiem... :) dzieki za pomoc... Kocham was :buzi: :buzi:
  9. Ok zaraz zobacze... :)
  10. Tam nic nie ma o tym, albo ja taka ciemna... :/
  11. Iza was pozdrawia i bardzo tęskni za wami...a nasz Bobiś schudł i waży już tylko 7,2kg... :)
  12. Ok ja też już nie będę... Ale mam jeszcze jedne bardzo ważne pytanko... Wiecie jak się dodaje po wiecej fot na photobucket? Bo ja dodaje po jeden a juz mi sie nie chce... :/
  13. U mnie jest burza reszte fot dam puzniej... ok
  14. Dam kilka fot z wypadu na Śląsk...;) [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P12-08-08_1912.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P12-08-08_1918.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P12-08-08_1919.jpg[/IMG] [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/P12-08-08_1927.jpg[/IMG]
  15. Wiamy... :) molaczam sie do waszej rozmowy ja moge... :) Moje psinki szykują sie powoli do spacerku... :) jak tylko wroce to zaraz wpadne do was ponownie :)
  16. JUz zaglądam... Juz nie moge się doczekac kiedy Zobaczę Bobiczka i Ize... :) modle sie o to zeby mogla zostac na dluzej.. :)
  17. [quote name='Martinee']heheh taka duza i się boje hehehe nooo to Fionka odwazna kobita jest :)[/quote] niom to się ciesz, ze masz odwazna psine bo moja to bojąca pannica hehe:evil_lol: [quote name='agaciaaa']A gdzie fotki? :razz: :diabloti:[/quote] zaraz przerobie i dam cos... :) juz sie biore do roboty kochana :)
  18. Iza w niedzielę wpadnie to powie czy stop czy nie... :P Ja też coś dam od siebie na nowy komp dla Izy... :) [IMG]http://i130.photobucket.com/albums/p259/karolina_029/pieniadze3.jpg[/IMG]
  19. [URL]http://fotozrzut.pl/zdjecia/72843e4535.jpg[/URL] jeszcze troche i by nam Tekilka odeciała... :lovue: :lovue:
  20. [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz320.jpg[/URL] Jakie causki... :loveu: :loveu:
  21. [quote name='Martinee']i to duże ,Pascal z Tekilą widziec się nie mogą bo Tekila znowu wylądowała by u weta na stole operacyjnym :(:( Fajnie masz :) ze mną siedzi tylko Fionka ale to jesienią i zimą jak jest w domu na wiosne i lato jest na dworze bo nie chce być w domu wyje całą noc jak zostaje w domu cwaniak jeden hehehe[/quote] To, aż tak się nie lubieją...? Moja Elza też praktycznie latem siedzi na ogrodzie... Tyko na noc ja biore do domciu... bo się dyga sama siedziec hehe... [quote name='agaciaaa']Cześć :multi:[/quote] Witamy Witamy... :buzi:
  22. W niedziele powinna swoja galerie nadrobic hehe... ;p a foteczki sa swietne... ale ta nasza Iza zwariowana... :loveu:
  23. Dobry wieczor... :) Co nasze slonca porabiaja?
  24. [quote name='agaciaaa'] Cześć :) Kolega i pies jego cioci- goldenek :loveu:[/quote] Aha niom to ciocia kolegi ma fajnego psiaka heheh... i Saruni też się spodobał:cool3::cool3:
×
×
  • Create New...