Mała jest już przeniesiona na boksy ogólne.
Zajęła miejsce po adoptowanej w tygodniu Once.
Wiecie co......dzisiaj jak ją zobaczyłam to Ona wygląda jak [B][COLOR=Red]wyżeł :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]
Nic a nic nie poznałam, że to ta sama suka........uszy miała jak u wyżła i ta postawa.....ale pan Waldek zapewniał mnie, że to ta sunia z którą byłyśmy w tamtym tygodniu na spacerze.
Na zdjęciach tego nie widać nic a nic........no ale jak stoi przodem do człowieka to normalnie pysk wyżła i te uszy....no jak boni dydy.
[/COLOR][/COLOR]