Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. A gdzie to nasza Martusia Maksiowa mamka się podziewa :mad: :mad: :mad:
  2. Bardzo się cieszę, że Kazio czuje się dobrze i ten kiepski okres mu minął. Mizianko dla Kazia :loveu: :loveu:
  3. [quote name='tanitka']juz jest! czy dobrze wpisałam, ze jest po sterylizacji? [/quote] dziękujemy za allegro....:Rose::buzi: a co do sterylizacji to dobrze napisałaś....u nas wszystkie sunie są sterylizowane
  4. [quote name='tanitka']jest śliczna, moge ja wstawić na allegro do kogo podać namiary?[/quote] Tanitko :loveu:....wystawiłaś małą na allegro :roll:
  5. [quote name='Kitek'] wygląda jak satelita! ;)[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt:...........Kitek umiesz dodać humoru....hihihi
  6. [quote name='żywa']ano nie.....:-( ale znów sie coś szykuje:roll:[/quote] No i.........?? Wiadomo już coś :roll:
  7. pokaż się Brysiu na pierwszej..........może teraz Cię ktoś wypatrzy :roll: :roll:
  8. Iczing, czy masz jakieś wieści co u Aresika :roll: Może jakieś nowe zdjęcia jak chłopak wygląda :loveu: :loveu:
  9. [quote name='żywa']gadałam z Panem, jest OK, fotki i relacja mają być :lol:[/quote] :confused::confused::confused:............ :obrazic::obrazic: :eviltong:
  10. Doooooooomek.....doooooomek....gdzie jesteś :roll: :-( :-(
  11. [quote name='caroolcia']Foty? relacje?[/quote] Caroolcia wyjęłaś mi to z ust.....:cool3:
  12. Mareczko ale nam zrobiłaś z niej cudownego psiaka :loveu: :loveu: W schronisku by się zmarnowała :shake: I nie miałaby tak wspaniałych uszek :evil_lol:............bo kto by je masował :eviltong:
  13. Idę z Cezarkiem na wirtualny spacerek....:painting:.........niestety tylko tyle mogę :-(
  14. Czyż Ona nie jest słodka.....a ciągle samotna :-( :shake:
  15. Niuniek - Tango.........gdzie ten Twój domek kochanie :-(
  16. [quote name='GrubbaRybba']Ciocia rybka jest chora i leży plackiem.[/quote] Zdrowiej cioteczko szybciutko :loveu: [quote name='GrubbaRybba']Mam kilka zdjęć onków, a właściwie jednego[/quote] To trzymamy kciuki za net....:cool3:
  17. [quote name='Figa Bez Maku']Droga cioteczko Ziuto:loveu: oby mnie pogryzł pies Pluto:cool3: jeśli Rumbę opuszczę w potrzebie... musi mieć w domku jak w niebie:cool1:[/quote] Się rozumie cioteczko :loveu: Dzisiaj Kasiaprodex wstawi zdjęcia małej RUMBY....z wczorajszej naszej wizyty.
  18. No i ciocia Rybka nic nie pisze...:mad: :mad: :mad: :placz: :placz: :placz:
  19. [quote name='kasiaprodex']rybcia ma net tylko w pracy[/quote] To czekamy do juterka z niecierpliwością.....jak tam szkolenie oneczków :loveu:
  20. Dałam Sherry na [URL="http://www.bernardyny.net.........naszej"]www.bernardyny.net[/URL] [U][/U][COLOR=Red][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR]
  21. Hej Martusiu i Maksiku :loveu: :loveu: Kto śpi na pontonie :cool3: No chyba, że śpicie na łóżeczku obydwoje :eviltong:...........to nie pytam o ponton :evil_lol:
  22. [quote name='Marka'] W każdym razie z uszami stojącymi czy tańczącymi - Katka i tak jest urocza, prawda? :loveu:[/quote] Ano racja..........nie może być inaczej :loveu: :loveu: Cudeńko nasze :loveu:
  23. [SIZE=6][B][COLOR=Red]RYBCIA [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=2]JAK SZKOLENIE NASZYCH PIęKNYCH ONECZKóW :cool3: :cool3:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  24. Mała jest już przeniesiona na boksy ogólne. Zajęła miejsce po adoptowanej w tygodniu Once. Wiecie co......dzisiaj jak ją zobaczyłam to Ona wygląda jak [B][COLOR=Red]wyżeł :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black] Nic a nic nie poznałam, że to ta sama suka........uszy miała jak u wyżła i ta postawa.....ale pan Waldek zapewniał mnie, że to ta sunia z którą byłyśmy w tamtym tygodniu na spacerze. Na zdjęciach tego nie widać nic a nic........no ale jak stoi przodem do człowieka to normalnie pysk wyżła i te uszy....no jak boni dydy. [/COLOR][/COLOR]
×
×
  • Create New...