słuchaj, nie ma sensu wydawać kasy na caniviton, bo u starego psa on kompletnie nic nie pomoże
to jest lek, który działa, dawany od powiedzmy 3-4 roku życia, a najlepiej od małego, jeśli pies ma problemy ze stawami
wiesz mi, wiem, co mówię- obcykałem temat bardzo dokładnie, konsultowałem to z kilkoma weterynarzami-mój pies / nie Mucha / dostaje ten lek od wielu lat, ma bardzo chore stawy
ma 7.5 roku, gdybym zaczął podawać Caniviton teraz, nic by to już nie dało
zamiast wydawać co najmniej 130 zeta na dużą puszkę, lepiej dawać przy dużym bólu leki przeciwbólowe w czopkach, one przyniosą przynajmniej psu ulgę
tylko takie, które można dawać dłużej
wiem, że znajdą się tacy, którzy będą mieć inne zdanie, czytając w internecie o tym leku, można czasem odnieść wrażenie, że on prawie wyleczy stawy, a on nie ma w sobie nawet żadnego środka przeciwzapalnego lub przeciwbólowego, który mógłby ulżyć w bólu
to lek, jak wspomniałem, na dłuższą metę z wczesnym startem niestety
napisałem, bo wiem ile ten lek kosztuje- warto więc, aby coś dawał, prawda?
pozdrawiam