Witajcie cioteczki!
Mam Panią chętną na malutką , dorosłą suczkę .
Pani zgłosila się do mnie w sprawie adopcji jednej z naszych wrocławskich suczek , ale było już za późno , gdyż nasza suczynka znalazła domek.
Pani poprosila o pomoc w pośrednictwie adopcyjnym , w miarę możliwości bliżej miejsca zamieszkania.
Pani jest z Warszawy i pomyślałam ,że może któraś z Waszych biedulek mogłaby skorzystać i być może dostać prezent w postaci domku.
Pani nie była jeszcze "sprawdzana " w formie wizyty p/adopcyjnej ale z rozmowy telef. brzmi dość rozsądnie.( Choć jak mówię trzeba sprawdzić !) Sprawy podstawowe ; sterylizacja jak najbardziej ok. , koniecznośc podpisania umowy adopcyjnej też na tak.
Proszę o podanie do której z Was mogę przekazać namiary aby popilotowal dalej sprawę .