Wiesz co wyobraziłam sobie taką "prawdziwą" wspólnotę mieszkaniową z paroma
studenciakami , co chwila impra , głośna muza itp. itd. i w tym wszystkim Dymek -Zadymek. To by była ZADYMA!:diabloti:Wydaje mi się , że Dymeczek to raczej
dla starszego pokolenia byłby lepszy.