-
Posts
3568 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caroolcia
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/114/4b4859438368b1ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/114/b46cbec37d80e1e9.jpg[/IMG][/URL]
-
słuchajcie ten cuny boksiu poszukuje mega pilnie chociaz DT nie mowiac o docelowym - jest chwilowo u donvitow i miał dzisiaj jechac do DT pod poznaniem, ale ten domek kompletnie nawalił..... szukamy pilnie pomocy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/ccdb8e536fda1392.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='PaulinaT']Ty też sprzatasz? Biedaczko :shake: Ja utknęłam w połowie, jak mi napiszesz że sprzątasz to może pknę do 3/4 :p Ja nienawidzę sprzątania, a u mnie mogłabym na okrągło :placz:[/quote] łącznie z gotowaniem skończyłam dopiero w tej chwili :roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
matko matko!!!!!!!! brzuch mi peknie!!!! wyje na całe osiedle ze śmiechu!!!! Ale madzi fotki porobiłaś - te jej miny sa niemożliwie po prostu a ten muflonikowy wyraz mordziaka po prostu mistrzostwo świata:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images29.fotosik.pl/142/b941b1a58e2f14eb.jpg[/URL] zez rownież :evil_lol: ale jak mogłaś publicznie pokazać foteczki z cieknacym gluciorkiem :shake: biedna madzia [URL]http://images31.fotosik.pl/112/65561d6498008154.jpg[/URL] buhahah wyje i wyje oi przestać nie mogę!!!
-
[quote name='Medorowa']Hello:hand::hand:[/quote] ceść łobaczku [quote name='Helga&Ares']cze:multi::multi: udało się z PS? w ogóle to dobra plytecka?:roll:[/quote] nie udało się jescze. plyta na pewno sie tym razem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko ja ostatnio zalatana za bardzo i nie mam czasu na wysilanie szarych koórek hehe [quote name='Imbirka']helloł:p przyszłam się przywitać :lol:[/quote] witamy witamy w naszych skromniutkich progach a jednakowoż jakże zacnych :cool3:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cze zgarbiona[/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol:[/quote] od razu siem wyprostowałam:D [quote name='apple'][CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jak tam kobieto walcząca?:razz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-295.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] obecnie walcze z brudem w domku i zupełnie nie rozumie skąd on się bierze....piore wszystko co mi fajurkami smierdzi haha ja tez tak smierdziałam bleeeee:evil_lol:
-
dziewczynki dogadały się pieknie!!!! kotecki unikaja moich potworów hehe
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:...a ja durna nie wiedziałam :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] całe szczęście że jush wiesz :cool3:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahaha - a jednak mądry ten wandal mój:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]cześć prosta kobito:loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ni taka prosta bo garbie się przy kompie :evil_lol: ale jeszcze tylko dwie godzinki :multi:
-
Pies SHAR PEI z przytuliska Jędrzejowie teraz JUŻ W NOWYM DOMU!
caroolcia replied to saga_86's topic in Już w nowym domu
trzymamy mocno kciuki za jego zdrowie i czekamy na wieści -
jakie cudeńko :loveu: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0215-1.jpg[/URL]
-
cześć kochane krokodylki :loveu:
-
Ach biedna Abisia z tą swoją kobiecościa hihihihi :evil_lol:
-
[B]ale ze mnie prostak, nawet się nie przywitałam :oops:[/B] [B]DZIEŃ DOBRY [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a010.gif[/img] [/B]
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a dlaczemu Krosio zjada rekawiczki :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B]bo zima jush sobie chyba gdzieś poszła i za oknem deszcz[/B] [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/s065.gif[/img] [B]po co komu rękawiczki[/B] :grins:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Bardzo ostra :"ktoś się zawsze znajdzie" - buhahahahahahaha - brzytwa :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]hihihihi[/B] :loveu:
-
słonko najdroższe widzę zgotowało gorący aplauz niszczycielowi :evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]uuuuuuuuuuuuu desperacją mi tu pachnie[/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol:;)[/quote] [B]jaka tam desperacja - ostra selekcja[/B] :evil_lol:
-
[quote name='PaulinaT']Taaa... :siara: Ło matko - ale to białe z czarnym nosem urosło! :crazyeye:[/quote] [B]no strasznie !!! jeszcze troszke i bardziej krowe niż psa przypominac będzie[/B] :evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]z kim?[/COLOR]:diabloti:[/FONT][/B][/quote] [B]hmmm ktoś tam, sie zawsze zajdzie[/B] ;)
-
ale cudeczko z jezorkiem na wierzchu!!!!!! z tym rzucaniem chrupek pod nogi niemożliwy - nie słyszałam jesczze o czymś takim :evil_lol: a piszczącego pora tesh mamy :multi: