Jump to content
Dogomania

figa33

Members
  • Posts

    9616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by figa33

  1. Gucia w alegratce , cafeanimal , rzeszowiak.pl ( akceptacja) , przygarnij zwierzaka.pl , gumtree na razie się wypięło i nie mogę umieścić , a do Kundelka nie umiem ( trzeba być zalogowanym , jeszcze nie odkryłam jak )
  2. zrobiłam Nerusiowi ogłoszenie w [B]gumtree cafeanimal alegratce przygarnij zwierzaka.pl w rzeszowiaku [/B]( ale tu czekam na akceptację:razz:) chciałam w nowinach , ale nie umiem:roll: może są jeszcze jakieś lokalne podkarpackie fora np.? acha na stronie Kundelka już jest:lol:
  3. [quote name='morepig']a moze by tak watek przeniesc? :P[/QUOTE] Hej , hej ! ciociu mru ! tu jest konkretna baaardzo fajna propozycja ....:loveu:
  4. :loveu:rety ! "siostra" mojego Rudolfa ! CUDO!
  5. chrobcia , przecież ludzie lubią terrierki...
  6. może w lodówce to nawet teraz lepiej , chłodniej... ja zamknęłam , to znaczy przymknęłam drzwi od łazienki w której siedziała moja Figa CAŁĄ NOC , bo ta pierdoła nie przejdzie jak nie da się NIE DOKTKNĄĆ drzwi , a nie będzie przecież dama szczekać .. juz nie mówiąc o tym ,ze ją zamknęłam na noc na balkonie juz nie raz , nawet zimą i nic ,żadnego skrobania w szybę ani szczekotu , dobrze ,że się zapaleniem oskrzeli nie skończyło jakbym tak Rudolfa zamkęła na mrozie , to nie wiem , chyba na pogotowie byśmy jechali , zapalenie płuc murowane no takie mam odważne psy , ale za to na dworzu ,na smyczy , to ho , ho jakie lwy !!
  7. acha..i może beciu masz jakieś jeszcze zdjątka Emilki , jakoś nie mogę dobrać Jej miniaturki ,ta jest ładna , ale wydaje mi sie ,że malo widoczna , może wkleić to jak siedzi w budzie? miniaturka jest ważna , przyciąga
  8. jessuuu w pierwszym poście..:oops: no nic jutro ma być podobno chłodniej , może będę bardziej przytomna wiek zaraz zmienię , wieczorem wstawię filmik rany już 3 lata w przytulisku maleńka..
  9. na pewno zrobię , wiem ,ze zawalam:oops: dla innych też porobię
  10. k**** , a znów Go obserwują , tak jak i Terrego i Gucię.... szlag by to...
  11. dla Emilki [URL]http://allegro.pl/item1159655003_mala_slodka_istotka_prawdziwa_dama_emilka.html[/URL] widziałam filmik z Emilką ,ale ślepota nie mogę znaleźć...
  12. wysłałam dla Pitka małe conieco..:lol:
  13. witaj Guciu , ciotka o Tobie nie zapomniała , tylko upał mnie wykończył , jutro ma być gorzej , ale za to podobno od soboty luzik ... zobaczymy..
  14. no tak.. w takim razie troszkę się wstrzymam , a Dianka śliczna jest , taka delikatna ...
  15. ożesz ...jaka piękność to ruda kocizna...:loveu: a Diance to ja allegro zrobię aaaa przeczytałam teraz ,że Dianka ew domek może mieć , to by było super !
  16. piękny i dzielny pies ! ciężko zapracowała na swoją emeryturę biegaj szczęśliwa i zdrowa za TM [*]
  17. Pucek szuka domu , bardzo ładnie prosi !:modla::painting:
  18. i ma mam jeszcze takie ( ale chyba było publikowane ) [U][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1922/lucia2.jpg[/IMG][/U]
  19. ja widzę , ale na początku też nie widziałam .. może jeszcze niech się ktoś wypowie...
  20. noooo taka impreza to ja rozumiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rany julek , ale się cieszę !!!! dla wszystkich torcik z malinami !!! [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/691/o20qlyfp4xvz5lm7mb.jpg[/IMG]
  21. Pucek do domu marsz ! ech.. [URL]http://allegro.pl/item1159638784_pucek_wesoly_laciatek_uratowany_przed_udarem.html[/URL]
  22. właściwie to powinna być teraz impreza , Heniuś ma dom , a to wiadomość nr one:drink1::beerchug::popcorn::knajpa:
  23. jej , jakiego fejsa ...? booka? aaaa i tak nie wiem.. Heniuś nowe zycie zaczyna !! Hurrrra !!:laola:
×
×
  • Create New...