[quote name='Asiunia02']
Ja jestem bardzo dumna z małego ryśka czyli Hadashi, trudno oceniac po zdjeciach, ale wydaje mi sie, ze ładnie sie prezentuje w ruchu. [/quote]
Ja widzialam to moge cos powiedziec ;) Ma bardzo ladna sylwetke i dobrze sie prezentuje w ruchu...
[quote]A co do Zw. Rasy to Nikus troche dorósł i przez tam się grabić i stąd jego sylwetka o niebo lepsza. Oby tak dalej !!![/quote]
Nikobayashi to bardzo ladny pies ale zeby sie w pelni zaprezentowac to potrzebny mu wiekszy ring- te w Toruniu byly straszne... Ale akity to jeszcze tam jakos sobie radzily - gorzej bylo z hasiorami :shake: