Mam dwa pytania do zorientowanych:
1.czy daleko jest z dworca pkp na teren wystawy?
2.co oznacza następujący zapis, zawarty w "Informacjach porządkowych"-[I]Wystawiane psy nie mogą być wyprowadzane z terenu wystawy przed jej oficjalnym zakończeniem.[/I]?:shake:
Wczoraj na krajówce warszawskiej też kupiłam takie opakowanie-psy się rzuciły, ale one generalnie są łakome:cool3:
Szkoda,że nie ma żadnych opinii o tej karmie:-( , nikt jej nie używa...?
[quote name='Viris']Przyjmuję zamówienia na zdjęcia ( nie wiem o której mnie wypuszczą z uczelni - muszę być tam na 9 ) więc możliwe że ras sędziowanych na początku nie obfocę. Najlepiej SMS 608339230. Samotna, mała dziewczynka z w miarę dużym aparatem. Prawdopodobnie płaszczyk przeciwdeszczowy w kolorze truskawki :diabloti:[/QUOTE]
Pasująca do opisu dziewczynka z płaszczykiem przerzuconym przez torbę z wizerunkiem bulwy:cool3: zrobiła co najmniej jedną fotkę mojemu mopsiastemu-temu, który jest w awatarku.Bardzo proszę o wszelkie mopsy na maila [email][email protected][/email], z góry dziękuję:multi: :multi:
[quote name='Viris']Ja postaram się być. Pofotkować:diabloti:[/QUOTE]
Tylko jak Ty dasz radę wszystkich chętnych?:razz: :razz:
W razie czego, mopsy są o 11.30:razz: :razz: :eviltong:
Nawet mopsy są!!!
Czy mogę wkleic na inne forum z podaniem autora?
A gdyby ktoś w wolnej chwili podał stawkę mopsów- psy młodzież i pośrednia-będę bardzo wdzięczna:loveu: