-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Witamy serdecznie, w krótszym o godzinę świecie:)[/QUOTE] Tylko ja dzisiaj taka ciemna,że dowiedziałam o przesunięciu godziny dopiero teraz? :) -
WRAK BERNARDYNA,skrajnie wygłodzony i wycieńczony,ma DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Facet wyjdzie z tego wszystkiego obronną ręką...był wniosek do sądu,ale sąd stwierdził,że nie ma podstaw....:( -
10 lat na ŁAŃCUCHU--SZKIELET,chora.. MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='CatAngel']Przyszłam z FB i roześlę gdzie się da :)[/QUOTE] Dzięk....i :) -
Starszy pies Pato zostaje na zawsze u Blood
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blood']za chwile beda nowe filmiki na picassa;) Patus z wiecznie merdajacym ogonkiem;)[/QUOTE] gdzie gdzie? :) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='santino']Ma. Link do fb: [url]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=150085995040689[/url] Dziewczyny, mogłybyście czasem zajrzeć na fb i zaktualizować wydarzenie, pliz? Ja zrobiłam to wydarzenie bo ktoś mnie poprosił, ale już ze 2 razy dostałam ochrzan, że nie wiadomo co z Kajtusiem bo nie aktualizuję wydarzenia. Nie aktualizuję, bo nie wiem co z Kajtusiem :( Dopiero teraz weszłam na jego wątek, no i postaram się doczytywać i aktualizować na bieżąco. To że mnie ochrzanili to nic tam, tylko boję się że to wydarzenie zrobi się martwe, ajk brak będzie aktualności. Jakby coś to mogę kogoś jeszcze zrobić administratorem wątku.[/QUOTE] wzięłam udział w wydarzeniu... U Kajtka bez zmian:( -
Słuchajcie... Ania wysłała fotki 2 psów,łańcuchowych, z którymi nie ma co zrobić... jest szansa na umieszczenie ich w jednym ze śląskich schronisk,ale pod warunkiem,że psy akceptują inne i mają,że tak powiem normalne charaktery... czy ktoś mógłby podjechac do tych psów? spróbować zapoznać sie z charakterem...szkoda bez spróbowania skazać na śmierć...
-
[quote name='dog193']Wstawiłam na królicze: [URL]http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11358.new#new[/URL] Jak każdy król ;) Dobrze zrozumiałam, nie przebywa on w schronisku? Mogłabym przynieść jakieś sianko, moje króle mają spory zapas.[/QUOTE] Pisałam,że jest w dt...Wykasuj go,bo to na razie nie ma sensu.On nie jest "jak każdy królik".Prawda jest taka,że normalny był tylko 1. dnia.Nie chce adopcji przez Fundacje,bo dt chce sam zdecydować o domu.On jest oswojony,ale ma mega adhd,człowieka nie lubi, gryzie wszystko-począwszy od mebli,po dywan,przy tym jedząc to.Dostaje ziółka na uspokojenie od wetki,ona spędziła z nim 2 godz. i sama powiedziała,że normalny,to on nie jest. DT sam mu znajdzie dom,bo chce mieć pewność,że ktoś naprawde zrozumie ,jaki on jest
-
Bea-pieniądze jeszcze nie wpłynęły,ale zabrałam się do ogłoszeń. zrobiłam szerloka(darmowy), gumtree(darmowe),aukcjezwierzat(darmowe) zrobiłam moruska i wysłałam smsem,żeby przyszedł kod.Niestety u mnie to nie działa,bo mam playa...czy ktoś mógłby wysłać ze swojej komórki?a ja przelałabym pieniądze z konta....? Wieczorem wyróżnione allegro
-
Starałam sie troche ulepszyć fotki,poprzycinałam tło: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/161/fde40b99b17c7504med.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6239/b5276cc5580a0060med.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3103/img1981wm.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/2343/e0998639888bf643med.jpg[/IMG]
-
Tym razem królik... Kubuś jest młodziutkim króliczkiem,mającym około 12 miesięcy,ma 2,5kg.Jest bardzo ciekawy świata,odważny i bardzo energiczny.Nie lubi nudy i przebywania ciągle w klatce,dlatego szuka wyrozumiałego domu,który otoczyłby go miłością i zrozumiałby,że potrzebuje dużo ruchu.Nie nadaje się do siedzenia długo w klatce.Polecany dla osób,które poświęciłyby mu dużo czasu w ciągu dnia i pozwalały na swobodne wychodzenie z klatki.Akceptuje psy.Jest w trakcie nauki załatwiania się w kuwecie,nie jest wybredny w jedzeniu.Tylko dla cierpliwej i stanowczej osoby.Przebywa w domu tymczasowym w Rudzie Śl. [url]http://img8.imageshack.us/img8/4870/obraz192o.jpg[/url] [url]http://img849.imageshack.us/img849/9563/obraz189.jpg[/url] ja mu porobie ogłosz. wszystkie...może ktoś akjurat stąd skusiłby sie na niego,tylko naprawde potrzeba dużo cierpliwości,bo ma niespożytkowaną energię i wstaje między 3 55,a 4 10 rano...
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
jusstyna85 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
brak słów...:( -
Starszy pies Pato zostaje na zawsze u Blood
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blood']Szczerze to tak go kochamy ze tez bysmy sie nie obrazili gdyby zostal nawet mama go bardzo polubila;) Tabletki i spacery wieczorne chyba dzialaja a filmik sprobuje jeszcze nakrecic ciekawszy i ladniejszy;) Patus pilnuje pani i pana ;) i nie wiem czemu moze kiedys cos sie stalo ale huski nie znosi dostaje szalu gdy widzi psy tej rasy ale tylko tej inne jesli nie podchodza to je olewa///....[/QUOTE] Nie kuś,bo dostaniesz umowe adopcyjną w prezencie :) Moje psy też nie znoszą Husky,Bokserów i Owczarków...moja sunia wyczuje nawet pod oknem,jak Bokser idzie.. -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
jusstyna85 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
została zaczipowana,czy już wcześniej miała? -
10 lat na ŁAŃCUCHU--SZKIELET,chora.. MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='winter7']Witam. Postaram się coś przesłać dla Lalci. Podajcie na pw numer konta.[/QUOTE] Jeśli myślisz o pieniążkach,to bardzo by sie przydały na wyróżnione allegro,wyróżnionego szerloka itd... Ona ma dobrą karme,zabawki i koszyczek...Justyna ją rozpieszcza... Żeby tylko tak domek sie znalazł... -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']zaglądamy żeby ktoś nie pomyślał że o Puśce nie pamiętamy :):)[/QUOTE] Masz ostatnio dobrą ręke...może wznowimy wydarzenie na FB? :) -
[quote name='Marycha35']brawo jusstynko, następny ocalony, wypatruj dalej;)[/QUOTE] Nie wywołuj wilka z lasu ...:) [quote name='Mysza2']justyna już się boję tego Twojego wypatrywania. Ale jeśli zakończenia mają być takie jak tu to wypatruj:lol::lol:[/QUOTE] Dam Ci odsapnąć troche :) chyba,że do schroniska znowu coś 'ciekawego' trafi... Tak poważnie,to w sumie jeszcze 2 lub 3 psy chodzą mi po głowie... psiaczek,który ma zerwane nerwy w łapce i musi w buciku chodzić...sprawa jest dziwna,bo był zabrany ze schroniska w Chorzowie,a oddany do Rudy...jeszcze teraz okazuje sie,że ma czip ze schroniska w Opolu.Jemu trzeba coś znaleźć... Sunia moooooocno pogryziona już 3 tyg. temu,mam kiepskie zdjęcia i nie widać tych wielkich ran,a ona już naznaczona przez psy przez to pogryzienie... Z resztą myśle,że Justyna niedługo coś podeśle ,żeby wątek zrobić...ludzie nie próżnują...Z takim towarzystwem,to wątki nie wydają sie takie smutne :)
-
10 lat na ŁAŃCUCHU--SZKIELET,chora.. MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Justynko wstawiłam sunie na ten watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/204699-starsza-pani-szuka-starszego-przyjaciela[/url]... Jezeli mozesz podaj wiecej danych,przede wszystkim jak Ona do kotow?[/QUOTE] dzięki,doczytałam,że ta Pani upatrzyła sobie Agre od Gisic... [quote name='Mysza2']Justynko, na FB mam pytania czy z tym okiem jest już lepiej i co to właściwie jest z tym okiem. Czy Lalka przybiera na wadze? Może udałoby sie zrobić nowe zdjęcia[/QUOTE] Na pewno lepiej.Justyna musi zaglądnąć i napisać co dokładnie z nim jest. Na pewno przybiera na wadze,wygląda dużo lepiej,bo na początku to był szkielet. O zdj. trzeba też Justyne prosić,ja bodajże 27 lub 29.03 będę w schronisku