[quote name='luka1']Puk puk. Zaczynamy machanie ogonem.
Ayia - wróg nr 1. :mad:[/quote]
No pewnie :evil_lol: [B]Mac[/B]kowiak jest piekniejszy od wszystkich innych psow :evil_lol:
oczywiscie ze jest juz na adopcje.org i ma nawet sporo wejsc tylko czemu nikt nie chce zadzwonic? :mad:
edit: a moze gdzies wrzucic go na zagraniczne adopcje?
znajdzmy jemu jakas rade... bo takto nikt tu nie zajrzy oprocz nas :placz:
Janeczku po domek skaczemy na gore i prosze domku zabierz go nie czekaj dlugo.. :placz::placz:
Morys idz ty juz do domu no... :mad: co Ty sobie myslisz..:mad: zrob maslane oczka do ludzi ktorzy wchodza do schroniska i niech Cie pokochaja i zabiora :loveu:
a tymczasem Hop na gore po domek :loveu::evil_lol:
a ja mowie ze jest cos bardziej piekniejszego niz Kacper staruszek :evil_lol::evil_lol:
o to ten piekniejszy niz Kacperek staruszek:
[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6546/dscf1971es9vv7.jpg[/IMG]
[quote name='luka1']I co, znalazł coć? :evil_lol:[/quote]
naszczescie nie tylko ze pies nie chce sie z nim bawic i ucieka od niego jak tylko kieruje sie w jego strone :evil_lol: mlody spec od psow rosnie mi w rodzinie poprostu :evil_lol::lol:
jesli dzieci nie beda mu wyrywac wlosow i gryzc za ogon ani za uchy to mysle ze bedzie dobrze :evil_lol: choc czasem dzieci sa nieobliczalne... moj kuzyn kiedys wlozyl palca suni do d.... bo chcial spr czy nie ma nic tam ciekawego.. :evil_lol: