a ja mam 2 takich madrych "wlascicieli" :cool3:
jeden z nich ma Rottweilera ktory jest bardzo agresywny na wszystko co sie porusza nawet na ludzi sie rzuca! :shake: rano znow on sobie jedzie samochodem a pies biegnie za nim i jak jakis pies idzie to jest tragedia bo nie przepusci mu wcale :angryy:
2 bardzo dobry "własciciel" wypuszcza psa na caly dzien gdy ten jest w pracy, pies sie rzuca na wieksze psy :shake: juz wiele razy wracalam mu uwage aby tak nie robil bo moze stac sie cos komus a on dobrze nie bedzie a pies dalej sobie biega, i nic nie robi z uwag sasiadow :mad:
nie mowiac o innych ludziach ktorzy puszczaja psa bez kaganca i jeszcze ma pretensje do ludzi ktorzy chodza z psem w kagancu i na smyczy ze nie potrafi go utrzymac :evil_lol: