Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. bardzo prosimy o pomoc!!! sprawa nam sie komplikuje co raz bardziej :(
  2. oki, nasmaruje tekścik, fotki sa ciut wcześniej w tym temacie, więcej nie mam bo ta małpa unika aparatu jak ognia!
  3. a MOZA rozrabia dalej... chyba powolutku trzeba myśleć o znalezieniu jej domku stałego najlepiej z ogrodem, w którym mogłaby sobie leżeć na trawce i przyglądac się światu i z drugim psem (dobciem oczywiście ;) ) od którego uczyłaby sie życia!
  4. dzięki ogromne maciaszku! postaramy sie tam Żabke pokazać!
  5. Karilka czy te łódzkie dobusie maja imiona? bo kurcze nie mam jak ich wstawić na stronę bez podstawowych danych!!! imię/wiek/ jak trafiły do schronu!!! prosze spróbuj sie dowiedziec i podrzuc mi na maila, dobrze?
  6. śliczny kolejny brązik!!! ogłosimy, doprowadzimy do porządku i znajdziemy domek!
  7. najnowsze wieści z placu boju ;) [QUOTE][B]OBSADA SĘDZIOWSKA[/B] Beata Ryl Janusz Arnold asystent – Agnieszka Pierga [B]PROGRAM ZAWODÓW[/B] 8:30-9:00 – przyjmowanie zawodników w sekretariacie 9:00 – losowanie numerów startowych, odprawa 10:00 – rozpoczęcie sędziowania 16:30- rozdanie nagród 17:00- ognisko [B]LISTA STARTOWA[/B] 1 CURT CLARK Adia Avi - Jarosław Śliwiński 2 HULAJ DUSZA Srebrzysty Smrek - Agnieszka Pache 3 ACAJOU Rewir Wadery - Małgorzata Kiec 4 AXA Alukuk - Agata Złocka 5 CYRUS Złodziejska Zgraja - Sonia Korkus 6 DRAGO Złodziejska Zgraja - Paweł Koclęga 7 HEXA z Kacprowego Raju - Jerzy Wiatrowski 8 HUGO z Kacprowego Raju - Jerzy Wiatrowski 9 PANCHO Złodziejska Zgraja - Piotr Urbaniak 10 PARYSA Progresja - Mirosław Korkus 11 PERŁA Rogonia - Małgorzata Suwała 12 SARA - Jarosław Gunia 13 TAJA - Sylwia Walentynowicz 14 BACA z Rzeki Marzeń - Arleta Syc 15 BASTON - Beata Malec 16 LUWUMBU Leminiscatus - Agata Pachoł 17 NESCA z Grodu Hrabiego - Arleta Syc 18 NORIS Thunder - Joanna Kupczak 19 PAX Progresja - Jacek Lewkowicz 20 PEDRO Progresja - Adam Pasterczyk 21 WIKI Mavic - Ryszard Chwastek 22 ARSA Wolf Jar - Dorota Stawicka 23 AMBA Dasi Goloka - Maria Wójcik 24 IANGO Rymbaś - Jolanta Zychowicz 25 URKAN - Arkadiusz Zuzmak 26 BENGAL Gordius - Monika Pączkowska 27 EFREM z Kostrowego Grodu - Monika Pączkowska 28 KORA - Daria Ociepka 29 ADRA Progresja - Aneta Pfeifer 30 AFERA Progresja - Ewa Frączek 31 BOLA Sfora Kłańca - Eugeniusz Kliś 32 BROSZKA Allegro Cantabile - Ewa Kiersznicka-Skrabek 33 CHESTER - Mariusz Cieśla 34 FINKA Leśne Ranczo - Beata Żarska 35 IRUS Von Casamano - Krzysztof Kasperek 36 JOGA ze Skalnego Wzgórza - Aneta Pfeifer 37 JONA Progresja - Andrzej Sztucki 38 ROKSI - Justyna Wróbel [/QUOTE]
  8. cholera, ten biedak tak długo juz czeka :placz::placz::placz: ta bezradność...
  9. własnie dostałam sms-a "... piesek jest super, bardzo grzeczny. wczorj upłynęło nam głównie na spacerach." jakie to miłe, prawda? za dwa tygodnie zrobię odwiedziny u przystojniaka, do końca załatwimy formalności. moze jakies zdjęcia mu cyknę!
  10. [quote name='ksenka1']Jutro nie dam rady,ale w poniedziałek coś pokombinuję.:)[/QUOTE] bardzo dziękuję :loveu:
  11. MOZA nadal na tymczasie. niestety sprawy sie nieco komplikują - panna dostała cieczki! teraz nie mozemy robić sterylki, która zaplanowałam na początek czerwca, spacerki biegane z moim psem też odpadają... prosze o pomoc w ogłoszeniach psicy, nie damy rady jej utrzymywać w DT na zawsze :(
  12. kurczę mała ŻABKA a domku nie widać...
  13. TOBIASZEK pojechał do domku :) Pani przypadła i psu i mnie do gustu, porozmawiałysmy sobie w drodze, potem nastapiło zapoznanie i dalsze rozmowy. poszliśmy wszyscy na spacer żeby zobaczyć jak sie przystojniak będzie zachowywał i jest w porządku. trochę obawia sie ludzi na ulicy, zwłaszcza większych grup, przestraszył sę wózka i rowerów, ciut lęku przy hałasujących samochodach ale ogólnie dobrze było. Pani przy okazji została poinstruowana co w takich sytuacjach robić, jest chętna do szkolenia TOBIASZKA, pokazałam jej już nasz ośrodek szkolenia. wrażenia pozytywne i myślę, ze będzie dobrze!
  14. trzymajcie kciuki żeby Pani spodobała sie mnie ;)
  15. mmm musze pokopać na drugim forum za linkiem, nie wiem czy jest odzew ale chyba nie bardzo :( ja dzis mojej koleżance o niej powiedziałam, jej znajomi szukają dla siebie psiaka, tylko nie wiem czy chcą szczeniaka czy dorosłego.
  16. TOBIASZEK jest bardzo wesołym psem, uwielbia towarzystwo ludzi, chodzi za swoja opiekunką krok w krok! ma śmieszny zwyczaj chwytania pyskiem za nogę i trzyma! jak sie rozbryka to skacze jak szczeniak. na smyczy chodzi ładnie i grzecznie. w kojcu nie drze pyska, troche poskuczy ale uspokaja się. a jutro rano jadę do niego z Panią, która chce go poznać i być może da mu dom! trzymajcie kciuki żeby sobie przypadli do gustu!
  17. o jesooo Beatka ale walnęłaś tekst :placz::placz::placz: tylko beczeć...
  18. ŻABKA wciąż czeka... a nieuchronnie zbliża się 20 czerwca!
  19. ja mam takie pytanko niedyskretne - jak potoczyły się losy LACRIMY i sczeniaków??? MOZA jet aktualnie w DT w Katowicach, uczy sie żyć w domowych/mieszkaniowych warunkach i współpracować z ludźmi :) cuuudna jest! [URL="http://www.szkoleniepsow.fora.pl/potrzebuja-naszej-pomocy,5/lacrimosa-autystyczna-dobermanka,2215.html"]TUTAJ[/URL] opisywane sa na bieżąco jej postępy! ale potrzeba nam wsparcia w ogłoszeniach i finansowego, sterylka przed nami!
  20. dzięki!!! już tam podlinkowałam :)
  21. rrrany, kilka minut i nie mogłam się do ŻABKI dokopać :placz:
  22. kochani przeklejam na prośbę Milki87, która jest zbanowana a bardzo mi pomaga... [quote]Opowiem wam po krótce historię Żabki. Żabka trafiła do mnie 27.03.08 jako 4 tygodniowy szczeniak parę dni później zabrałam jej brata ale ona ma wspaniały domek. Żabki chcieli się pozbyć. Suczka państwa się oszczeniła ich 13letnia córka szukała im domu jednak ojciec dał jej 3 dni na znalezienie domu inaczej miał to sam "załatwić" i tak Żabka zamieszkała u mnie. Była u mnie prze niecały miesiąc i pewnego dnia zadzwoniła do mnie p. Monika gotowa zaadoptować Żabkę, wszystko było w porządku warunki super umowa podpisana aż do zeszłego tygodnia. Córka p. Moniki zaczęła chorować lekarka podejrzewała alergię jednak p. Monika nie przyjmowała tego do wiadomości jednak wczorajszej nocy stan dziewczynki strasznie się pogorszył i trafiła do szpitala okazało się że to silna alergia. Pani Monika zadzwoniła do mnie głos jej drżał ledwo powstrzymywała łzy decyzja, muszą oddać Żabkę. Na początku myśleli że znajomy weźmie psiaka jednak jego narzeczona sprzeciwiła się twierdząc że ona chce mieć niedługo dziecko i nie chce przechodzić przez to samo i tak od 15 min Żabka jest u mnie z powrotem Problem głównie polega na tym że w domu mam Mozę która boi się wszystkiego i wszystkich i źle reaguje na psy(chodzi o bronienie terytorium)Natomiast Żabka jest radosnym ok 3 miesięcznym szczeniakiem, wszędzie jej pełno, bryka wariuje itp a to dopiero 15 minut. Nie dam sobie rady na 40m z 3 psami w tym jednym autystycznym a drugim tryskającym energią. Żabka posiada komplet szczepień za tydzień dostanie kolejną porcję tabletki na odrobaczenie, jest zaszczepiona ma książeczkę zdrowia, spsikana preparatem na pchły i kleszcze. Ma swoją obróżkę miseczki zabawki itp. Umie załatwiać się na dworze choć czasem jak to szczeniakowi zdarzy się narobić w domu umie siadać na komendę. Jest wspaniała jednym słowem i bardzo energiczna ciągle wszystkich całuje mnie non stop skakała do buzi by pocałować.Mama Żabki jest przerośniętym pinczerem, ojciec kundelek ale wielkości również przerośniętego pinczera. Żabka pilnie szuka nowego domku lub chociaż domu tymczasowego w którym spokojnie mogłaby poczekać na ten jedyny wymarzony.Oczywiście warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wykonanie zabiegu sterylizacji w wyznaczonym w umowie czasie. A oto najnowsze zdjęcia Żabki jeszcze z poprzedniego domku(sprzed około 2 tygodni): [/quote] [url]http://images23.fotosik.pl/212/eb9796f0e42f4249.jpg[/url] [url]http://images31.fotosik.pl/252/e8d0810a27c867e7.jpg[/url] [url]http://images31.fotosik.pl/252/de9fba048e9cd5c3.jpg[/url] więcej zdjęć i bieżące informacje [URL="http://www.szkoleniepsow.fora.pl/potrzebuja-naszej-pomocy,5/malenka-ok-3-miesieczna-zabka-pilnie-szuka-dt-oraz-ds,2304.html"]TUTAJ[/URL], prosze pomóżcie!
  23. ooo bardzo Ci dziekuję za przeklejenie zdjęć, mam dzięki temu ciut mniej roboty ;) dzwoniła dziś do mnie pani, która obiecała wspomóc finansowo Tobiaszka, wpłaci pieniążki na skarpetę Nadziei Dobermana. worek karmy mamy na przynajmniej miesiąc więc chwilowo niuniek jest zbezpieczony! ale czeka nas w perspektywie kastracja!!!
  24. TOBIASZEK ma swój wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10205378#post10205378"]TUTAJ[/URL]. bardzo proszę o uzupełnienie jego historii :) aha, pani z łodzi chyba dzwoniła tylko ja nie bardzo mogłam rozmawiać bo byłam w podróży z innym psiakiem. obiecała, ze zadzwoni wieczorem ale cisza... mam nadzieję, ze jutro sie odezwie ;)
×
×
  • Create New...