-
Posts
3799 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IKA & SONIA
-
Mroowciu jutro rano o 7 Sandra tam będzie. Ona z reguły sypia pod blokiem nr 10. Sybi teraz krąży w tamtym rejonie, na razie bez rezultatu :( Niestety ucieka przed ludźmi, trzeba zasadzić się na nią jak będzie spała pod balkonem bloku nr 10. To jedyna szansa, dzisiaj nawet Sybi nie poznała :( Nie wiem czy to odległość za duża była czy tez pęd do miejsca wyrzucenia.
-
Suzi uciekła z DT!!!! Ja już nie mam siły .... :(:(:( szukałyśmy z Sandrą i Sybi, ale bez rezultatu. Wiemy na pewno, że wróciła na stare śmieci, czyli na Wodzińską. Osoby, które ją dokarmiały są już powiadomione, plakaty wiszą. W poniedziałek dzwonię do Przełomu. Pozostaje cierpliwie czekać, ale jak tu mówić o cierpliwości ... Sandra z Sybi płaczą, ja jestem wściekła i mam żołądek pod gardłem ... :(
-
Stan zdrowia Suzi nie uległ jak na razie pogorszeniu, walczymy w dalszym ciągu o maleńką. Na razie mamy przerwę w wizytach u weta, dostałyśmy tabletki, dopiero w środę jedziemy na kolejną wizytę. Stan zapalny sutka cofa się bardzo ładnie, na początku wydawało się, że jednak bedzie potrzebne usuwanie go przy okazji kastracji, ale ładnie wszystko się rozeszło :)
-
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
IKA & SONIA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Niestety nie moge pomóc :( sama szukam dt dla Suzi chorej na nosówkę... -
Tak, do 17.08. czyli 2 tygodnie. Mamy już plakat: http://proanimals.org/posters/suzi.pdf Rozmawiałam dzisiaj z Panią Ewą z Przełomu, maleńka będzie miała artykuł ze zdjęciem. Sandra chce dać ogłoszenie suni z fotką do Żółtego Jeża, dziś tez będzie jej Allegro. Nie wiem co jeszcze możemy zrobić ... Na pewno ta kochana istotka nie może wrócić na ulicę :(:(
-
Byłyśmy dzisiaj na kolejnej wizycie. Maleńka jak na razie ma apetyt, nie ma biegunek ani wymiotów. Ustąpiły ataki padaczki, temp. jest w normie, przytyła ok. 0,5 kg. Rokowania są jednak nadal ostrożne. Gorszym problemem jest brak DT. Suzi może przebywać w obecnym DT do17 sierpnia, a potem nie mamy dla niej żadnej innej opcji :(:(:( Proszę pytajcie kogo się da, bo nie po to ją ratujemy, żeby potem miała trafić z powrotem nie wiadomo gdzie :(