[quote name='Mroowa']Fłaśnie mój to się będzie nietylko w glowę pukał,on włosy będzie rwał;)[/QUOTE]
A nie możesz mieć swojego osobnego konta? Nie będzie rwania włosów ;)
[quote name='Mroowa']No masakra ciagle latam na poczte i wplacam deklaracje i naleznosci za bazarki te babki z poczty to juz mnie maja dosc;) TOFFFFFIIKUUUU:):):)
musze przekonac TZ bo mamy wspolne konto;)[/QUOTE]
Mroowa to niesamowita wygoda internetowe konto. Ja mam przelewy za friko i deklaracje realizuję w dogodnym momencie. Polecam jednym słowem :)
Filuś już w nowym domu :):):) Będzie miał do towarzystwa 12-letniego chłopca.
[URL=http://img29.imageshack.us/i/70001404.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6172/70001404.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img688.imageshack.us/i/70001218.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6782/70001218.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img190.imageshack.us/i/70001223.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1013/70001223.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Ada-jeje']BajkaB jezeli masz zyczenie nasza Fundacja moze udzielic swojego konta dla Supla, a razem z IKA & SONIA bedziemy informowac na watku darczyncow i potwierdzac wplaty.[/QUOTE]
Oczywiście, nie ma problemu!
Miałam z Mundim ten sam problem. Ranka ślimaczyła się, ale codziennie przemywałam mu wodą utlenioną i wyciskałam ropę. Wszystko pięknie zagoiło się, szwy usunęłam mu sama.
Hanek nie pamiętam nazwy tego środka na odrobaczenie, na pewno miał dostać po jednej tabletce przez 3 dni, żeby zatruć wszystkie tasiemce. Zapytaj proszę Till, jej przekazałam tabletki.
:crazyeye: Mroowa co ja widzę!!! Zostałaś mamusią tego maleństwa :multi::multi: i jeszcze do tego maluszek świetnie robi postępy :lol: Brawa należą się też twoim chłopakom!!!