Sharona
Members-
Posts
521 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sharona
-
Mam problem ze zmniejszeniem objętości którejkolwiek z fotek do 200 kB... Cały czas jest za dużo... Wieczorem spróbuje coś jeszcze zrobić - zaraz mam wizytę u dentysty :/
-
Mam pytanie - usiłuje wystawić Allegro i mam problem - ktos z was (nie pamiętam juz kto) ustawiał aukcję jakoś tak, że nie było zdjęć w takij formie okienek na dole, tylko wstawione w text, a mimo to była miniaturka. Jak to zrobić???! HELP!
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/161/966caffcaa2f9e5d.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/147/48d035ee1d28e907.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/160/b29de8292594c457.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/160/70fcf58c37a00aab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/147/2ca05f1cebc3af46.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Guciek'] A mi dali tylko jeden papierek do wypełnienia..[/quote] Mi też... Powiedzieli jeszcze, że prześlą pocztą który przydomek został zatwierdzony...:p
-
Obiecane fotki (zrobiłam ich sporo, ale wrzucę tylko trochę ;) ): [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/459d3235b31db30f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/147/96a9222cc6733896.jpg[/IMG][/URL] z moją sunią :loveu:: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/b13a7556c152b30e.jpg[/IMG][/URL] po zabawie: cały Dżek :loveu: : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/160/00465cd96f1272ff.jpg[/IMG][/URL] cdn....
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Sharona replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']haha tu niestety wątpię że każdy jeden - raczej mniejszość :roll:[/quote] przykre :shake: - ja zostałam poinformowana przez hodowczynię, że gdyby coś - to prosi o informacje i ew. zamiast do schroniska psiak miałby trafić do niej. -
Taaak :razz: Może jeszcze jakaś odmiana przerośniętych olbrzymów??? :razz: :evil_lol: I w ten oto sposób pula genetyczna rasy znacznie by się powiększyła ;) Ile sznaucerów by przybyło :evil_lol:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Sharona replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='amalena']żeby rodowodowe do schronu :-( czemu nie oddadzą do hodowcy? każdy jeden - myślę - by przygarnął...[/quote] prawda? w przypadku rodowodowego myślę, że znacznie łatwiej znaleźć dom... Trzeba tylko uważać, żeby psiak nie trafił do pseudohodowli... -
Tak, wiem - postaram się o ładne fotki ;) Wykorzystam do tego siostry ;) Wrzucę wieczorem lub jutro :) dzięki za pomoc :)
-
[quote name='sylwiaglo']Nasza hodowla ma nazwę "Z Mazowieckiego Lasu".:evillaug::evillaug: Nie nawiązuje do rasy, tylko do miejsca w którym mieszkamy. I mimo, że to Warszawa, do lasu mamy 200 metrów.:shiny:[/quote] mam identyczną sytuację jeżeli chodzi o las ;) Natomiast nazwy przydomku wogóle nie mają z nim nic wspólnego (w moim przypadku ;) ) nie mogę się juz doczekać, kiedy dostanę info, jaki przydomek zrejestrowali :lol:
-
Witajcie :) Dżeki miewa się dobrze, pod opieką mojego dziadka nieco mu się przytyło, ale na szczęście nie spsł się - bo taki wynik trudno u niego uzyskać ;) :evil_lol: Od jutra zaczynamy poważną akcje ogłoszeniową -dlatego bardzo Was proszę o pomoc! Ja zobowiązuje się do zrobienia mu kilku nowych fotek ;) , wystawienia go naAllegro.pl, Tresura.pl i może jeszcze kilku innych portalach + plakaty+ Gazeta + TV. Was chciałabym prosić o ale.gratka.pl, 4lapy.pl i o ogłaszanie go gdzie się da... Mój tata zaczął się niecierpliwić (zwłaszcza po przedwyjazdowych problemach) i dał mi 2 tyg. na znalezienie Dżekowi domu... Potem schron... :shake: :-( Nie musze Wam tłumaczyć, czym jest schron dla psa, który ostatnio żył dostatnio w domu, głasakny, otoczony ludzkim ciepłem... A Dżek jest wrażliwy.... Ja zresztą też i nie wytrzymałabym majac swiadomość,że on gdzieś tam samotnie wyje jakiejś schroniskowej klatce....:placz: nie wspoominając juz o pracy, którą wszystcy włozyliśmy w Dżeka - leczenie, tresura, dotychczasowe ogłoszenia... Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośba o pomoc ze znalezieniem mu nowego domu... Proszę.
-
też ogromnie się ciesze! :) dobra, lece się w końcu pakować...;) podnoście Dżekiego podczas mojej nieobecności! pozdrawiam :)
-
oj zwłaszcza dla dziadka! On zna Dżeka, a ponieważ mają z babcią 2 koty w domu to on przeprowadza się do nas na czas naszego wyjazdu!
-
Na takie wiadomości warto było czekać :multi: Dżeki nie idzie do hotelu - mój dziadek :loveu: na czas naszej nieobecności zamieszka u nas z Dżekiem :loveu:. Tak więc alarm odwołany! ufff.... ulżyło mi :lol:
-
wszystko właśnie sprawdzam... prosze o chwile cierpliwości - dam znać za pół godziny, dobrze???
-
wygląda na to, że z Karkowem nie da rady - problemem jest oczywiście dowóz. My jedziemy na płd, ale jest nas 5-ka i masa bagaży - psa poprostu nie da się nigdzie wcisnąć. emilia - moge podać na pw mój prv nr konta - tak jak do tej pory podawałam innym dziewczynom. Właśnie, na AFNie jest jeszcze jakaś pula na Dżeka - nie ruszałam jej jeszcze, bo nie było potrzeby. Zaraz posprawdzam co i jak.
-
[quote name='emilia2280']to moze jednak pod Kraków (10zl/dobé) - jaká nazwé ma ten hotel? zlozymy sié wszyscy. sama mogé dac 70zl narazie.[/quote] dzięki wielkie :multi: przyszedł mój tata jeszcze z nim o tym porozmawiam. CZy ew. wiadomo czy w tym krakowskim hotelu sa miejsca???
-
Spróbuję znaleźź Neris - ale potrzebuję info jak najszybciej! Cioci nie udało się nic załtwic :shake: Będe dzwoniła do hoteli ew. w "dobrym psie" pytac o boks wew. czy zew.???
-
Dzwoniłam dzis do kilku hoteli m.i. [URL]http://www.dobrypies.pl/pl0011.html[/URL] tam doba kosztuje 40/50zł boks zewnętrzny/boks wewnetrzny. Dzwoniłam tez do pewnej pani, ona przyjmuje max. 3 psy równocześnie, dzisiaj po 15:00 miała wiedzieć , czy ma komplet czy da sie wstawić Dżeka koszt: 50zł/doba, psy mieszkają w domu, dom z ogrodem.
-
wiem, ma swidomość - to byłaby tragedia nie tylko dla niego ale i dla mnie - nie mogłabym się dobrze bawić mając świadomość że on tam....sam.... brrrrr..... Narazie szukamy czegoś dla niego! HELP!
-
o łaciatkach i brązikach słyszałam, ale o Toy i Teacup pierwsze słyszę! :crazyeye: Czego to ludzie nie wymyślą... [B]marisia[/B]- masz rację, rozwiązało by to problemy wielu właścicieli - nie mieliby za dużej mini lub za małego średniaka tylko [I]pośredniaka :evil_lol:[/I]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Sharona replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Oj, biedactwa... :placz: Tyle sznupków w schronach...:shake: A ja teraz mam jeszcze problem co z Dżekim :placz: :shake: -
W zasadzie powinnismy gdzieś odwieźć Dżeka już dziś wieczorem - jutro wyjeżdżamy z samego rana...:placz: Ceny hotelików są powalające! Nie ma opcji, żeby za taką cenę gdzieś go umieścić...:shake: :-( Dzwonilismy wczoraj do mojej cioci - poprosiła o trochę czasu - bedzie próbowała coś załatwić (prv) ale nie wiadomo, cczy coś z tego będzie! Yeti, nie wiem, chyba będzie trzeba oddac go do schronu, jeśli nic nie znajdziemy :placz: ale to byłaby ostateczność... :placz: :-( :shake: HELP!