-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='justysiek']u mnie tez burze byly:mad:straszne wczoraj i przedwczoraj:razz:u mnie troche napislalam co sie dzieje:evil_lol:a u mnie tak smutno- po zareczynach sie narobilo zamieszania:roll:juz prawie dobrze, no ale...:oops:zawsze smutno bylo:cool1:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Juz tylko nie smutaj Justyś:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']U mnie też była straszna burza :shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na calym podlaskim taka była. Ale i tak najgorzej na śląsku i w Łódzkim województwie. już 8 ofiar tych trąb powietrznych i tych burz jest:shake:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']a u nas leje już od wczoraj[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tragedia, u nas wczoraj cały wieczór leło i do 2-3 w nocy a dzisiaj znowu duszno i oddychać sie nie da, zaczynają sie chmury zbierac:shake:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']a u nas ladnie ale wczesniej burze i lalo wiec chyba na polske poszlo..[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Calkiem możliwe, skadś to przyjść musiało:roll:[/B][/COLOR] [quote name='Bullila.nl']a u nas piekna pogoda:multi::p....no i gdzie te fotki??:cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Fotki będą, dajcie troche czasu, bateria sie ładuje, trzeba ja sformatować, fajny aparacik sobei z lusiaczkiem fundnęłyśmy:razz: Fotki bedOM fane:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześc , tu twoja najwspanialsza ciotka:diabloti: :loveu::loveu: My żyjemy po burzach i tornadach, u was wszystko ok??:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Selket']Cześć emdziolku :loveu: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć my Selkeciku:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Hell:diabloti:oł przyszłam i wyszłam avatara zauważyłam[/B][/COLOR]:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ELOŁ młodsza:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja też, ja też widziałam nowy avatar :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nio to super siostra:multi:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']i ja widzialam, tylko smutna jestem ostatnio i nie pisalam :shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CO sie dzieje skarbuś??:-([/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Co to za tymczasik?:razz: Może jakieś foteczki z nim :cool3: Avatarek śliczny :p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tymczasik już ma domek:p[/B][/COLOR] [quote name='Bullila.nl']Avatar jess super:p,ale fotek jak nie bylo tak nie ma:roll::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zara cos poszukam i nie marudzić. w poniedziałek idem se Canona kupić:razz:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Emi :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze kochanie!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Bullila.nl']Cze najuulubiensza:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze najwspanialsza:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']Czesc skarbie, czemu ciebie nie ma?:-([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Burze były straszne u nas, pożar w pobliskim lesie, dwa razy straż pożarna tam pojechała, wmój blok 3 pioruny walnęły, Vega nas pilnowała jak nigdy, nawet kotków pilnowała a one sobie z huku nic nie robiły i beztrosko sie bawił---:crazyeye:SZOK:crazyeye:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]a wy wszystkie żyjecie?[/B][/COLOR]
-
[quote name='GameBoy']Nikusia pojechala do swojego domku, po weekendzie beda fotki ciotka emdziolek na dogo byla ale Niki nie odwiedzila :mad: mozna zmieniac tytul[/quote] Już jestem bardzo sie ciesze ze mały dzierun ma domek. mam nadzieje ze fajni ludzie ją wzieli. Juz zmieniam tytuł. Oby wiecej tak szybkich adopcji:multi:
-
[COLOR=DarkOrange][B]Jestem:evil_lol: Mała to.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: To jest aniołek:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: co wy od niej chcecie, ona jest mądra i prowadzi z wszystkimi i wszystkim rozmowy, pokazuje jaka jest mądra i dzieli sie swoja wiedza z wszystkim do okoła:evil_lol: Ciociu nie mów ze ci sie nie podoba te jej radosne szczekanie:diabloti: wroce to wystawie cos jeszcze na bazarek.(jak cos znajde) teraz jestem u Dorci:)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]ZA 30 min wyjeżdżam:) Trzymajcie kciuki:) GameBoy ty trzymaj Zegarek:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]cze lalunia:) ładniutkie:) [URL]http://images26.fotosik.pl/163/52126fc27dfd7307.jpg[/URL] fajne ujęcie, Vega ładnie wyszła:) aa... macie nowego avka? :razz: też fajny:) [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aaaaaaaaaaaa KOCHAM CIE:multi:Zauważyła chociaż jedna nasz avatarek pięknościowy:multi: Za pół godzinki jade do wawy:razz:Tęsknijcie za mną!:loveu:[/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[CENTER][SIZE=5][COLOR=Blue]100 lat 100 lat (i dłużej) NIECH ŻYJE VECTRA NAM! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5287/playboyjb3.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] Wszsystkiego najlePSIEjszego, kolejnego bullka itp itd:diabloti: [/SIZE][/CENTER] -
[quote name='GameBoy']nie stresujcie mnie dodatkowo :mad::eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Juz dobrze ciociu, nikt mnei przezież nie napadnie , nie pobije, nei zgwałci, nie okradnie i nie zabije:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[quote name='basia0607']Gdybym była mamą Enki nie pozwolilabym na samotną podróż do Warszawy. Znam ją wielki duch w mikrym ciele ! Dobrze chociaż , że jedzie w dzień.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pierwszy raz mnie tez nie chciała puścić, ale jade już sama chyba raz 10:evil_lol:[/B] [B]wiec obie uważamy ze sobie poradze[/B][/COLOR][B][COLOR=DarkOrange]:lol:Spokojnie ciotka, będzie dobrze[/COLOR][/B]:razz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdobry:razz: Nie ma to jak poranna zaprawa:diabloti: Do mnie brat zadzownił, mówił ze im dzisiaj na zaprawie w wojsku dali popalić jak ja czasami Vedze na spacerze:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='Bullila.nl']pewnie:multi::loveu:[/quote] :multi::multi::multi: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie ważne że starsze... ważne że w ogóle są :multi::multi: buziaki Siostrzyczko :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:multi:Siostra:loveu: zaraz do ciebie wpadnę:razz:[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange] Vega ma fioła na punkcie naszego tymczasowicza:loveu:Ale sie kochają:loveu: Nawet kotki kochają nowego tymczasowicza i nowy tymczasowicz kocha tymczasowe kotki[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange]:evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']telefon mi podaj ;) na PW , bo się mi skasował .... to co miałaś mi poprzednio dostarczyc :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A nie praFta bo ja mam tla Ciebie Laurkę:loveu: :diabloti: 694945818 nie chce mi sie PW wysyłać[/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] to ja zadzwonię :cool3: a ja wiem co masz :diabloti: :eviltong: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Noo już lepiej, zadzwoń we wtorek po południu, tylko dopiero od 13 jestem dostepna bo wczesniej bede w pociągu sie tłukła:shake: no to co ja takiego mam dla ciotki??:diabloti::razz:[/B][/COLOR] -
[quote name='GameBoy']dzidzia bo sie zdenerwuje i bedziesz wracala z psem pod pacha :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No trudno to bede skazana na koczowanie pod mostem :evil_lol: bo do domu z nią mnie nie wpuszczą:evil_lol: dobra juz dobra , juz przestaje:evil_lol: i też Cie kocham:diabloti: A teraz powoli udam się :sleep2: [/B][/COLOR] :sleeping:
-
[quote name='GameBoy']bedziesz pozniej niz o 13 ale bede czekala :eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]dobra no to o 13:15 i 55sekund bądź juz w domku:diabloti:[/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']napisałam wcześniej , że zadzwoń :diabloti: jak będziesz w Wawie ma się rozumieć , to się jakoś umówimy :evilbat: teraz raczej jestem uziemiona w domu .... chyba , że ktoś nagle się rozwali .. dlatego pisam , zadyndaj[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie mam kasy na koncie, patrz co pisze:diabloti: ZAkare nie powiem ci co mam dla ciebie na urodziny:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='SZPiLKA23']Beda jakies fociszcza?:diabloti: Emilka w d.......... Ci nakopie bo chyba u Ciebie na bazarku o cos pytałam:mad:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]55cm obwód:evil_lol: kop ile wlezie:diabloti:[/B][/COLOR] -
[quote name='basia0607']Emka, jedż przez Pasłęk, oferuję Ci nocleg. Moje 3 jamniki , wygrzeją łóżeczko.[/quote] Bardzo chętnie kochanie tylko nei po drodze:evil_lol: [quote name='GameBoy']Emilka dziekuje :loveu: emka ja tylko uprzedzam, w domu bede jak kazesz :eviltong:[/quote] 12:30 bede w wawie, o 13 bądź w domu bo wtedy pewnie zawitamy z ciocią Selenga:razz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Emilka , odpisałam Ci przecież :mad: poszukaj !!!![/quote] :mad::mad::mad::mad::mad: #[URL="http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10657533&postcount=9629"][B]9629[/B][/URL] sprawdź se ten post :mad: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ciotka bo sie obraże, żem ignora dostała:placz: -
[quote name='emilia2280']przelejé 80zl Twojej mamie (12zl na colé), do wtorku powinno byc, bo to z polskiego konta.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ale mi głuuuuupio:placz::placz::placz: Ja jeszcze po tym powrocie organizera drugi raz go nei wysłałam bo czasu nie miałam zeby sie przejsc i ci wysłac a raczej gdy juz go miałam to lenia miałam w doopalonie. :oops::oops::oops:głuuupio mi :oops::oops::oops: [/B][/COLOR]
-
[quote name='emilia2280'][URL="http://www.krakvet.pl/purina-chow-puppyjunior-15kg-p-962.html"][COLOR=#0c6f07]1[/COLOR][/URL] xPURINA DOG CHOW Puppy/Junior 15kg [URL="http://www.krakvet.pl/beaphar-junior-preparat-witaminowomineralny-mlodych-zwierzat-200g-p-1693.html"][COLOR=#0c6f07]1[/COLOR][/URL] xBEAPHAR Junior Cal - preparat witaminowo-mineralny dla młodych zwierząt 200g zamówione na adres cioci Gameboy. Emdziolek wal z mostu, przezyjé. Konto mam zapisane.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:shake: 68:oops::placz:[/B][/COLOR][B](32+32+4zł za psiaka):placz:[/B]
-
[quote name='GameBoy']juz wysylam, przygotuj sie na stado kocio - psie :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]spoko, mam to samo u siĘ:diabloti: 2 psy i 3 koty:razz: ty masz 1 psa więcej no i ci jeszcze szczylek przybedzie:razz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]dostałam PW a ty przypadkiem nei pracujesz koło południa?? bo ja o 13 jestem w Wawie wiec po 13 byłabym u Ciebie :razz: [/B][/COLOR]