Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]MaBo doszły pieniażki:loveu:Dziekuje:loveu: Zaraz polece po jedzonko bo sie kończy, po żwirek i Floxal, reszte zaniose do weta:loveu: kicia:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/2/7b4b801d2af751eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/6d8a7f298302f51e.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  2. [quote name='Iza13']Emka dawaj jakieś fotki z agilitowania :cool3: Byłyście w Radosnym Psie ?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Z Vega jeszcze nie, treningi bedą od września to zaczniemy jeździć, narazie same sie szkolimy u koleżanki w sadzie bo ma tunel, huśtawke i hopki i w lesie eż ćwiczymy, do tego dużo posłuszeństwa, Vegusia kocha kilker:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/2/1adec0148029d32b.jpg[/IMG][/URL] kicia:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/2/7b4b801d2af751eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/6d8a7f298302f51e.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  3. [quote name='justysiek']niom :loveu:musze go jakos zachecic, tez musze kupic frisbe:multi:u mnie w domu siostry uwazaja ze jestem glupia bo ciagle psy itp:shake:i ze chcem z nim cwiczyc:-(ale ja sie postaram, juz tor zaczelam robic:multi::multi::multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]OO to super!:multi: My w lesie na łące zrobilismy prowizoryczne hopki i jak nie jedziemy na trening to idziemy do lasku:razz: [/B][B] reszta fot:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/2/baa89ee931cd28c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/d316bc9b40051932.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/2/d228faf647a6eadb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/2/59979ad7ec983d2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/2/717b72d8b0c3817a.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='justysiek']hmmm ciekawe czy on bedzie mial wogole na to ochote:roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bedzie miał, ja myslałam ze moja Vega to też leńa tu prosze, frisbee łapie, przez tor ładnie idzie, zacznij z nim trenowac, bedzie fajnie:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no no siostrzyczko to szalejesz z fotami teraz widzę :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i świetnie bo zdążyłam się stęsknić za tą Vegową mordeczką :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wszyscy sie stęsknili:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']Ile kosztowal aparat? bo ladne zdjecia nim robisz - on sam nic nie robi :P[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]U nas w PL 945zł ale bez karty pamieci a karta 4gb-140zł kosztowała, łącznie za wszystko zapłaciliśmy 1200zł:razz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]troche sie naustawiałam zanim zaczełam robic dzisiaj dla vegi zdjecia, ten aparat ma super funkcje, tylko trzeba umieć je rozkminić:evil_lol:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='justysiek']ale sliczne zdjecia robi ten twoj nowy aparat:multi::multi::multi:chyba zaczne cwiczyc z Fuksem agillity:eviltong:jak mi sie uda:roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ćwiczcie bo warto:razz:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Tengusia'][URL]http://images50.fotosik.pl/2/54a696c3f8b03904.jpg[/URL] ale brudny jezorek a fe .... :mdrmed:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] A później to PYSZNE BŁOTKO popiła wodą do której sama nawrzucała płatków od tych kwiatuszków: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/2/9c694faa6c868bc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/2/bc7fcc0ef4e57415.jpg[/IMG][/URL] Vega i JEJ ŚWIAT:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/267/19638e5a74983e18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/265/f5f700f264cc1e4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/267/2f3d8d3b3ba791e3.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/d00faed28bef4f04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/858d4bc0622faf90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/2/64397028a6227d7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/267/a718b16c1b61acae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/2/4a47b2a3f9e10791.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]aparacik robi boskie zdjecia:loveu:[/B][/COLOR]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/2/68df6f66b27da20d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/2/c774aa4a9579eb9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/267/c999d5084d13b17c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/b6aa05d4ad5b8cb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/2/54a696c3f8b03904.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='deer_1987']zapomnialam ze juz sie pytalam :P sorry :P[/quote] :eviltong::eviltong: [COLOR=DarkOrange][B]no to lecimy!:multi: SIAD! ZOSTAŃ! [/B][/COLOR][SIZE=1][COLOR=Pink] żołnierzu:evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/aef291e42a19e7a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/2/818f48392dab85bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/266/5c4b34bd980cda6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/a3110500f4eb6e3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/2/06a74ec4126fe8d2.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='deer_1987']no to udanych fot :D czym focisz?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:mad:sie nie czyta?? Sony Cybershot DSC h10:razz: zara wkleje foty:razz:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='MaBo']Dostałam wiadomość,już wysyłam .O , co za słodziaki te bidulki. Na koci wątek trafiłam przypadkowo (szukając czegoś o chorobie mojej Łatki),gdyż dotąd interesowałam się właściwie tylko psiakami.Mam dwie byłe bidy-jedna ze schronu,druga po wielomiesięcznej tułaczce nad zalewem trafiła do mnie ze zmiażdżoną w sidłach łapą.Kotka też jest ze schronu.Wszystkie moje zwierzaki są w przyjażni,tylko bardzo mnie martwi koteczka-niewydolność nerek,bardzo powiększone węzły chłonne,a ostatnio nie wiadomo skąd dołączył się niedowład tylnych łapek,co spowodowalo,że nie wstaje i załatwia się pod siebie.Wymaga cokilkudniowych kroplówek,masę leków , specjalnej diety no i szczególnej dbałości o posłanko.Jutro idziemy na kolejne badanka,boję się.Tak więc dzięki Łatce trafiłam na te bidkę-warszawską szylkretkę z kocim katarem i Twoje bidki.Jak choroba mojej Łatki nie zrujnuje mnie,to na pewno jeszcze ci pomogę. Wymiziaj ode mnie swoje futrzaki , a te chore niech dobrzeją ,a te malutkie ,co maja dopiero przybyć,niech zdrowo rosną i znajdą szybciutko domki.Ich mamę byłoby warto wysterilizować.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Jejku ale chorób zebrało sie na jednej kici..:-(Biedna łatka...:-(Mam nadzieje ze wyzdrowieje szybko. A mamusia tych maluszków już po strerylce, dochodzi do siebie u weta i później wypuścimy bo to dzikus nie z tej ziemi:shake: jeszcze raz pięknie Ci dziękuję:loveu:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='deer_1987']Sliczny ten pysio![/quote] bo Vegusiowy:loveu: idziemy na spacer porobic foty:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112936&page=4[/url] może ktoś od czasu do czasu podrzucić??
  13. [quote name='MaBo']W porządku - podaj konto.Prześlę 100 zł.Chciałabym więcej,ale mam ciężko chorą koteczkę której leczenie pochłania duże pieniądze.Poza tym pogagam jeszcze jednemu kociakowi,który własnie wyszedł z kk i ktoś go przygarnął,ale potrzebuje pomocy bo nie jest zbyt majętny.No więc go wirtualnie "adaptowałam".Lecząc swoją Łatkę przekonałam się, jakie to jest duże finasowe obciążenie .Wzruszyłam się Twoimi biedkami i Twoją dobrocią,że się nimi zajmujesz.To dzięki mojej Łatce ta pomoc - ona mnie do tego sprowokowała moja kochana kicia . Zyczę Twoim kociom no i Tobie dużo zdrowia.[/quote] DZIĘKUJE CI PRZEŚLICZNIE:loveu: to dla mnie bardzo duża pomoc:lol: Widzisz, wszędzie pełno biednych kociaków. Do nas w tym tygodniu przybędzie cały miot (4 kociaki) z pod pracy mojej mamy, do tej pory były za małe zeby je zabierać ale juz zaczynają sie rozłazić wiec zabieramy je na tymczas. Wygłaskaj swoją Łatkę:loveu:I buziaki dla ciebie:loveu: a to fotki z przed 5 minut: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/2/7220eb5a4c874612.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/267/8e0fc9f2dcf6bea8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/2/1e1b2eb3c11e9bba.jpg[/IMG][/URL] moja sunia matkuje dla kici:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/266/88534e019d0227b1.jpg[/IMG][/URL] i dla drugiej też; [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/843f017e50dddd0a.jpg[/IMG][/URL] było też pucowanko: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/2/51c06c03af2d0e4b.jpg[/IMG][/URL] tutaj dobrze widac jej wrzód na oczku, który wczesniej był ze 3 razy wiekszy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/2/19eecab778eecf6a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/2/77103b0a2ba1da0d.jpg[/IMG][/URL] wysyłam Ci PW:loveu:
  14. [quote name='MaBo']Pomogę pewną kwotą,ale gdzie i komu wpłacić.Może być konto weta z podaniem,czego ma wpłata dotyczyć.[/quote] SUPER:multi: Nie mam konta weta, dług wynosi koło 50 zł+ 90zł które wydałam na antybiotyki, nie licze już żwirków i jedzenia na które poszło drugie tyle, bo sama paczuszka royala 400g kosztuje 17,90:roll: Moge podać swoje konto, później ze wszystkiego sie rozlicze, gdzies tam walaja sie rachunki za antybiotyki, ostanio kupiliśmy zamiast antybiotyku Gentamencyne bo kasy nie bylo i oczko znowu sie paprze:-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/2/b937e611bd2332f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/2/96cec0dd38847c5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/266/f95119952b107b67.jpg[/IMG][/URL]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Bullolandio:diabloti: weszłam i wyszłam:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Witaski! Ale mnie tu dawno nei było:crazyeye:[/B][/COLOR]
  17. [url]http://img141.imageshack.us/img141/2980/dsc02947da7.jpg[/url] [COLOR=DarkOrange][B]czynna pomoc dla pańci:diabloti: cze Sis:multi:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Siostrzyczko ale ładnie wyszłaś na tym zdjęciu :) [URL]http://images28.fotosik.pl/267/d3fdf0f902cd1c6f.jpg[/URL] a Vega chyba bardzo podpadła Kici :evil_lol::evil_lol: Dzisiaj jak wróciłam rano od lekarza to też zauważyłam że Salsa pod moją nieobecność postanowiła się z kotem pobawić... ale mu chyba pomysł się nie spodobał bo też moja sunia ma machnięty nochal troche :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Coś te nasze psy głupiutkie soM:evil_lol: Vega juz nie gania kotków, chyba wie czym by to sie skończyło:diabloti:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='kate89']witanko rzeczywiście Vegulec ma ranke na nosku... dobrze jej tak hihi ma kare ;) A ja mam Emi w znajomkach na nk hihi emi faane foty masz,ta w mundurze jest świetna xD musze twoich kolegów dobrze oblookać bo nic nam tu o nich nie pisałas ,wiec sama sie przekonam lepiej ;) Pzd[/quote] Ten przystojniak w mundurze to mój brat:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/2/ea9bdeff593992d6.jpg[/IMG][/URL] ja w mundurku: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/266/c4cf254de302f8ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/267/d3fdf0f902cd1c6f.jpg[/IMG][/URL] i tam takie:P [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/2/741cd236a38c514f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/2/6e4e89d1a2d8e8fe.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='justysiek']czesc , sliczne zdjecia Vegusi:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć, dzieki:multi: Jeszcze nei abrdzo umim sie obsługiwać tym nowym aparatem:eviltong:[/B][/COLOR]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/2/f2c516dfb109fa64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/2/1d50e9cd6ed160d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/2/78d4e6681977f4d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/2/5d4a9e8a260ad23e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/267/2aa7e62397614884.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='kate89']siemanko ;) założyłam sobie w końcu nk i to taki pochłaniacz czasu ze masakra......całą dobe prawie tam przesiaduje,aż dogo zaniedbuje ;) ale zaległosci powolutku u was nadrabiam...nie piszcie tyle hmm :) edit.jakby ktos chciał mnie znalesc to nazywam sie Katarzyna Łaćko i jestem z Olsztyna :) tymczasem pozdrawiam i zmykam na nk hiehie xD[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zaraz cie poszukam na nk:razz:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']u mnie bylo strasznie, a maja byc w moich okolicach te tornada dzis:placz::placz::placz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]spokojnie, bedzie dobrze:razz:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ta królewna brała udział w walkach że ma krew na pychu? :) :evil_lol: a Kicia śliczna :loveu::loveu: przypomina mojego kiedy był mały... jezuuu...kiedy mój kot był mały :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Miała bliskie zderzenie z kotem:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']staram sie nie smutac:roll:u mnie tez burza wielka:shake:strasznie grzmialo i sie blyskalo:placz:ja to sie bardzo boje:roll:a Vega śliczną królewną jest[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja tez sie burzy boje:shake:[/B][/COLOR]
  24. Mała kicia z chorym oczkiem troszke podrosła. Cały czas leczymy floxalem, gentamencyną i echinaceą, w poniedziałek jedziemy do weta. Oczko wygląda kiepsko:-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/266/63008553bf6e4572.jpg[/IMG][/URL] szylkretka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/354/a833bbdcd6a3f273.jpg[/IMG][/URL] prosimy bardzo o pomoc finansową:-(
  25. [quote name='deer_1987']jaki? :D mowcie[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Sony DSC-H10:razz:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]żyję siostrzyczko, żyję... :multi::multi: buziakuję i ściskam Was bardzo mocno :loveu: :calus: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Cieszkam że żyjesz i my Cię też buziaczkujemy:multi: poznajecie tę królewne? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/347/7077649582eb1889.jpg[/IMG][/URL] a to nasza mała kicia:razz:Jutro wieczorem bedzie duuuuzo fot:razz:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/266/63008553bf6e4572.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...