Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Emi chora, EMi smutna więc Emi nie ma na dogo:-( Emi jutro jedzie na biwak- ale mi sie nieeeeeeeeeeeechceee:shake: wrzuce nowe fotki dzisiaj i później po biwaku tyz czyli we czwartek:razz: Iza-nie miałam kasy na kącie zeby ci odpisać.[/B][/COLOR]
  2. Jakie sliczne niunio ci urosło:loveu: ja sie zakochałam w buldożkach po uszy:loveu: kiedy skończy sie wreszcie te rozmnażanie psów w polsce? [URL]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9502440[/URL] spójrzcie tylko ile ras psów "hoduje":roll: nie nawidze pseudohodowców:roll: albo ten: [url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6188084[/url] sprzedaje 5 letnia suczke buldożka, pewnie już nei daje rady rodzić szczeniaków
  3. [quote name='paros']Dostałam ze sklepu maila, że niestety w tej chwili mają dwa ostatnie opakowania promocyjne RC Kitten 400+400g. I spytali czy chciałabym wymienić brakujące opakowania na jakąś inną karmę?:cool3: Zamówiłam, w miejsce brakujących dwóch sztuk, [B]Royal Canin Babycat 400g 2szt[/B] Jest przeznaczona dla kociąt do 4 miesiąca życia :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ok Super!:multi: Byłam u weta którego ..........nei było:shake: wiec poszłam do drugiego a tam nei mają takich leków wiec wziełam tylko tabletke odrobaczajaca (7zł)dla szylkretki, 3 kapsułki Scanomune(po3zł) i lek: ScanVet - to antybiotyk na koci katar w tabletkach, u szylkretki sie sprawdził, zobaczymy jakie rezultaty bedą u małej, zapłaciłam za niego 15zł, i żwirek bo już była konieczność natychmiastowego wymienienia a ze niebyło juz co wypac do kuwety kupiłam nowy. Żwirek kosztował jak zwykle 13zł. podsumuwując: 44zł kupiłam też wołowinke:) Czyli żwirku mam dosyć do końca tygodnia, jedzonka starczy do poniedziałku, zostało 6 saszetek, jedzą 2 dziennie i dostaja surowe mięsko drobniutko pokrojone raz dziennie i przegryzaja suche;) DZIEKI ZA POMOC CIOTECZKI:loveu: ale tymczas caly czas pilnie potrzebny , jest juz 4 wrzesnia , rowno za 2 tyg przyjezdza moja siostra,mamy wiec 2 tygodnie.:shake:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]jutro kupie floxal, mam juz recepte, teraz tylko skoczyc do apteki.Ponoś staniał z 22 na 20zł, zobaczymy;)[/B][/COLOR]
  4. [quote name='przyjaciel_koni']Parosku - dziękuję !!!!! Bardzo !!! [B][COLOR=Red]Oby jeszcze tymczas dla kociaków się znalazł...[/COLOR] Tak bardzo jest potrzebny !!!! Tak naprawdę, to na wagę życia małej... [/B] [B]Mała kicia musi systematycznie otrzymywać leki !!!![/B] [COLOR=Red][B]Ona wymaga szczególnej troski, a właściwie dobrane leczenie i systematyczność, to jedyna szansa, by [/B][B]zachować [/B][B]jej [/B][B]oczko [/B][/COLOR][B][COLOR=Red]!!![/COLOR] [/B][COLOR=Red][B]Błagamy Dogo o pomoc dla kocinek !!!![/B][/COLOR] Emdziolek - obietnicę spełniłam... Powinno już dotrzeć.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Dotarło:loveu:DZIĘKUJĘ:loveu: byłam z małą u weta, odrobaczyliśmy, dostała Theovent i dostaliśmy 2 kapsułki Skanomune Gratis, fajny pan weterynarz, byliśmy w innym miejscu, miałam 30 min piechotką, rozklekotał nam sie koszyk i transporterka brak, popytam znajomych moze ktos coś ma, jak nie bedzie podróżować w mojej torbie na ramie:eviltong: z wetem rozlicze sie w poniedziałek ale mysle ze nie bedzie źle. Dostałam od cioci z miau kilka saszetek, dzisiaj już kocinki wrąbały 2,5 saszetki, zaraz im dam tą półówkę co została i znowu zakrople oczka. Po inchalacji wyciekło jej troche wydzielinki z nosa i ma lepszy oddech . jest bardzo rozbrykana i szalona:P biega po domu jak opętana:loveu: i kochają się z moją suczką:loveu:razem śpią, tzn Vega na łózku a kot...Na Vedze:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Szylkretka trzyma sie od Vegi zdala ale ma momenty kiedy sie przełamuje i przychodzi do Vegi i całym ciałkiem sie ociera o jej wielkie pyszczydło:evil_lol:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='paros']Zamówienie jest realizowane :lol: Zamówione pozycje to: [LIST] [*]Royal Canin Kitten 34 400g+400g gratis. Powiększona paczka. - 4szt. [*]Animonda Carny Kitten cielęcina, kurczak puszka 200g - 4szt [*]Animonda Carny Kitten koktajl drobiowy puszka 200g - 4szt [*]Animonda Carny Kitten kurczak, królik puszka 200g - 4szt [*]Animonda Carny Kitten wołowina, serca indyka puszka 200g - 4szt [*]Hilton Standard 10l - 3szt[/LIST][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]PAROS----:loveu:BRAK MI SŁÓW. DZIĘKI STUKROTNE W IMIENIU SWOIM I KOCIAKÓW:loveu:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='paros']Emdziolek, jeszcze nr telefonu, bo może kurier będzie chciał umówić godzinę przywozu :cool3:[/quote] 694945818 Wielkie dzięki Paros:):loveu:
  7. AGATKO-wiesz moze co to za buldożek?? Boże jaki piękny:loveu:
  8. [quote name='przyjaciel_koni'][B]Dziękuję Joliu K i Parosku za pomoc !!!![/B] Przeraża mnie jednak problem braku tymczasu... I braku poprawy zdrowia u małej... [B]Bardzo prosimy o tymczas dla kociaków !!!! [/B]Emdziolek nie da sobie rady - zbyt się wszystko komplikuje... Czy w Suwałkach jest jeszcze Ktoś z Dogo ???? Pomóżcie proszę... Emdziolek - napisz w tyt. wątku nazwę miejscowości ![/quote] ok poniej zmienei tytul watku jak kupie myszke bo kociaki chyba mysla ze to prawdziwa i przegryzly kabelek hehehe :P Paros-wielkie dzieki, moj adres: Emilia Dobrowolska ul.Kowalskiego21 m 28 16-400 Suwalki lece do szkoly bo sie spoznie. zakroplilam przed chwilka oczka dla kici, jakies 15 minut wczesniej robilam inchalacje, teraz sobie jedza, mam nadzieje ze przezyja bez jedzenia do mojego powrotu;)
  9. a moze ktos ma wiecej fotek buldożków francuzkich??
  10. Dzięki ciotko za podrzucanie i tak głośny apel, teraz przedewszystkim potrzebny tymczas:-(
  11. Śliczne fotki!!:multi:
  12. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale tutaj śpiochów :cool3::cool3:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No sporo;)[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']już wiem! Vega tak leży przy tych kiciach, na pewno wcześniej ją ululałaś ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aż taka chitra dymitra to ja nei jestem:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']ale slodki spioch z tej twojej kici :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wiem:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']:diabloti:jaka vegusia sliczna:pjak ja bym chvila zeby moj Fuks tak dobrze wygladal, a z niego kawal szkieleta jest:shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To go utucz:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='crazydaisy']Witamy gorąco :) Piękna leżakująca gromadka :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Witaj w naszej galerii!:multi:[/COLOR][/B]
  13. [COLOR=DarkOrange][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/271/46dc3c0ca5536814.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/6/36ff034f6a94aed5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/354/2a49b3a0942fb912.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Tak sobie Vega leżakuje z panią...: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/359/f1fc0d212809e885.jpg[/IMG][/URL] i z.... KOTEM?:crazyeye: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/6/86a6362362a3ed4e.jpg[/IMG][/URL] nasza KICIA:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/271/46dc3c0ca5536814.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/6/36ff034f6a94aed5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/354/2a49b3a0942fb912.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  15. [quote name='Vectra']dziękuje Czereśniaku :buzi: :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nyma za co:diabloti:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Cze ciotka:diabloti: przyszła czereśnia:evil_lol:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='Vectra']No właśnie ja se czytam o tej joomli ... ino dla mnie to pieruństwo jakieś porypane :evilbat: znaczy , wsio wiem .... ale nie wiem jak się robi własny styl :( daj no tego ebooka co .. daj nie bądź czereśnia [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wszyscy już wiedzią że jestem czereśnia:diabloti: [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][URL]http://rapidshare.com/files/141151354/Joomla__A_User_s_Guide_Building_A_Successful_Joomla__Powered_Website__2007_.chm.html[/URL] [/B] Masz:diabloti: [/COLOR]
  18. [quote name='Vectra']Dziółek , umisz robić strony w joomla ? :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czołem:diabloti: Może i umiem a co?:diabloti: dostałam ebooka o joomli:evil_lol:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='kate89']Pierwsze co rzuca mi sie w oczy to spasiony brzuch Vegi :D tali osy to ona napewno nie ma A małe Mrysie jak ładnie śpią :) mój kocur niby z psem sie nie lubią zbytnio,ale tez nieraz koło siebie sie prześpią i kot udaje że to pies sie koło niego położył i nie chce mu sie poprostu miejscówki zmieniać xD[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak ty tak możesz mówić o pięknym brzusiu naszej Vegi?:obrazic: [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Witamy!:multi: Piekna psinka- imienniczka mojej Vegi:evil_lol: Zapraszamy do nas!:multi:[/B][/COLOR] [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65766[/url]
  21. [quote name='Jola_K']MaBo proponuje Ci pomoc, moze zrobi dla Ciebie zakupy ktos inny wesprze bazarkiem jakos sie dopnie koniec z koniec masc jest na recepte, kazdy wet ja wypisze, nie wiem ile kosztuje, dostalam ja wraz z kociakami gdy odbieralam je z kliniki, rachunek byl jeden nie mialam jej wyszczegolnionej mam recepte na kolejna tubke, wiec jutro sie dowiem jaki to koszt kotka musi byc zdrowa, szczepienie obnizy jej odpornosc i znowu wirus sie uaktywni, tak wlasnie bylo u mnie... leczenie jest pozniej duzo trudniejsze[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MaBo juz mi duzo pomogła, , zresztą dawno jej na dogo nie widziałam, ona ma swoją chorą kicie na głowie:-(bardziej chorą niz moja tymczasowa kicia:-( ja nawet nie mam co na bazarek wystawić, wszystko co miałam wystawiłam na psiaki z kręzela:-([/B][/COLOR]
  22. [quote name='Jola_K']napisz czym byly odrobaczane, ile razy? czy to powtorzono? wystarczy rano i popoludniu dac im jesc oprocz royala o ktorym pisze, polecam tez miesna acane carny, ma duuuza zawartosc miesa, koty to uwielbiaja, jest kilka smakow [URL]http://www.zwierzakowo.pl/produkty/koty_karmy_mokre__animonda__n_carny_adult.html[/URL] to ten sam sklep i znacznie taniej niz w innych sklepach internetowych wystarczy malym nasypac rano by mialy penìlna miske suchego, i dac miesne carny i zostawic tak, miesna zjedza pewnie na raz a suche beda chrupac do Twojego powrotu rano masc na oczka i potem po poludniu, i na wieczor, no i jest trzy razy :) to na razie harmonogram do czasu znalezienia innego dt ja odpadam, jestem spalona dla nowych kociat, mialam w domu panleukopenie, a to jest cholernie niebezpieczna choroba, mam szlaban na nowe tymczasy :( a przy okazji, jak juz kotki wyzdrowieja, warto je zaszczepic (czyli kolejny wydatek :roll:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]szylkretke juz trzeba szczepić puki jest zdrowa, od wczoraj znowu raz na jakis czas kichcnie wiec trzeba szczepić puki czas. co do maści- gdzie ją można kupić i ile kosztuje?? Co do karmy-bardzo chętnie, tylko kto zapłaci?? bo aj bez kasy, mama sie na mnie drze że juz tyle kasy na te koty poszło i nikt ich nie bierze a my i tak mamy problemy finansowe:roll:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]KTO POMOZE FINANSOWO??[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]może ktoś jakiś bazarek wystawi chociaż?:placz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]wiem tyle DO 18 KOTKI MUSZĄ ODE MNIE "ZNIKNĄĆ", MUSZĄ ZNALEŹĆ NOWY TYMCZAS!![/B][/COLOR]
  23. [quote name='Jola_K']moze ktos wspomoze Cie zakupami? podaje link do strony gdzie jest promocja na kitenki royala, dwie paczki w cenie jednej [URL]http://www.zwierzakowo.pl/produkty/koty_karmy_suche__royal_canin__n_kitten_34.html[/URL] [B]moze ktos mogly zrobic zakupy dla maluszkow? bezposrednio ze sklepu na adres endziolek wysylajac w tej ofercie to duza oszczednosc, dostana raz wiecej prosze w ich imieniu[/B] *** co do leczenia malych to trudno mi radzic na odleglosc, bo rozne sa przypadki, faktem jest, ze spotkalam sie z wieloma odmianami kk zwykle 7 dniowa kuracja amoxycilina (betomox, synergal) byla wystarczajaca, dodatkowo krople gentamycyna jednak ostatnio moje kotki w ogole nie reagowaly na te antybiotyki dopiero zastosowany bakteriostatyk - [B]sultridin[/B], dal rade katarowi na problemy z oddechem dostawaly przez 4 dni lek antyalergiczny [B]Theovent 300[/B] tak moje leczono ostatnio, prosze to traktowac jako wskazowke, bo kazdy przypadek jest inny i nie wiem czy w Twoim przypadku dokladnie to samo by pomoglo i przede wszystkim do oczek masc zamiast kropli, dziala dluzej, w ciagu dnia mniej razy trzeba im oczka smarowac, u mnie sprawdzila sie masc [B]neomycyna[/B] w leczeniu wazna jest systematycznosc: - antybiotyk w tabletkach rano i wieczorem, odpowiednia dawka do wagi kotka, - jesli zastrzyki - to raz dziennie, - kropelki do oczek min. 5x dziennie, - jesli masc to 3x dziennie oczko z wrzodem tej malej tygryski najlepiej by zobaczyl jakic okulista zwierzecy, na pewno odpowiednio dobralby leczenie, bez eksperymentow, jak to nie pmaga, to cos innego wiem ze z Suwalk do dra Garncarza w Warszawie [URL]http://www.garncarz.pl/[/URL] jest kawal drogi , ale moze cos udaloby sie zorganizowac pomyslcie, warto ratowac oczko zanim nie jest za pozno[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki wielkie za taką dokładną podpowiedź i rady:loveu: ale... Jola ja niestety nie mam czasu sie zajmować teraz tymi kociakami,:-( jutro zaczyna sie szkoła-najważniejszy rok szkolny dotychasz żeby dostać sie później na dobrą uczelnie. Ktos musi natychmiast ode mnie zabrać kotki, moja mama pracuje i nikogo całymi dniami nie ma w domu, a je trzeba karmic częściej niz 2 razy dziennie bo to małe kotki są a ja wychodze po 7 z domu, wracam o 16 a moja mama o 22, wychodzi o 10, wiec ona karmi kotki o 10 i do 16 miałyby nie dostać jesć, pić, kto zakropli małej oczy, ja nawet nei urwe sie na przerwie bo ze szkoły do domu ma za daleko zeby zdążyc przyjsc, zakroplic oczka i dać jesc.:placz: tymczas jest potrzebny naprawde bardzo PILNIE!! :placz::placz: finansowo sie wykończyłam, mame tez, konczy sie zwirek, suchego resztka, puszki royala sie skonczyly, kupiłam whiskasa 2 puszki ale im to na dwa dni starczy:roll: nie mam za co teraz nawet kupic zwirku, jedzenia, gentamencyna sie konczy , a floxal skonczyl sie przed wczoraj, , ostatni raz u wet abyłam 2 środe bo nie mam juz nawe za co dla niego płacić, małą znowu trzeba odrobaczyc chociaz na nią to chyba nie działa bo wczoraj zwymiotowała zywego robaka, sama nie wiem co robic.:placz:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='przyjaciel_koni']Zaraz wstawiam nowy banerek... Nie wiem, co to da, ale może zwiększy szanse kocinek. [COLOR=Red]Szczególnie martwi mnie ta maleńka z owrzodziałym oczkiem... Wymaga nadal intensywnego leczenia bo może być kiepsko... [/COLOR] Czy lekarze powiedzieli, który to rodzaj wirusa ? [B]Prosimy o DT !!!!!! Pilnie !!!!! Pomóżcie - emdziolek jest młodą jeszcze uczącą się Osobą - jest zależna od Rodziny - kociny do 18 września [COLOR=Red]MUSZĄ[/COLOR] zmienić DT !!!!!!!! [/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MIały Koci katar, szylkretka raz dwa wyzdrowiała a mała cały czas kicha, i noskiem ciąga.:-([/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...