-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]Berek Alu!:multi: [COLOR=DarkGreen]Pr[/COLOR]z[COLOR=DarkGreen]ys[/COLOR]złys[COLOR=DarkGreen]my[/COLOR] sie p[COLOR=DarkGreen]rz[/COLOR]yw[COLOR=DarkGreen]ita[/COLOR]ć :) My i nasza banda:evil_lol: U nas tez dzisiaj słoneczko - pięknie:loveu: Buziaczki![/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Wollie w koszyku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/3ab60464bed9373fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/f853ab15cab84b43med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/8dc8b82f4bb020f1med.jpg[/IMG][/URL]
-
Wollie w nowym rogzu :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/d973c4b8d1cdef60med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/451/729133b99c2c8049med.jpg[/IMG][/URL] Wollie gangster :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/56/c6755bfce4192643med.jpg[/IMG][/URL] i Wollie gupecek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/56/73fb70559796ddc9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='rwpb']A fotki pozostałej bandy? Pozdrawiamy[/quote] [COLOR=DarkOrange] [B]Wszystko w swoim czasie kochani. Dzisiaj cały calutki dzień pracowałam, było by krócej zeby nie to mój laptopik zrobił mi psikusa i zresetował sie w nieodpowiednim momencie dzieki czemu potraciłam wszystko i musialam zacząc od nowa:angryy: wyniki pracy?: [url=http://www.piotrek.wiznet.pl/pbo/index.html]PBOpakowania[/url] nic specjalnego, strone uzupełnie jutro. Wollie szaleje, maupiszon mały:evil_lol: Jak on szybko rosnie, juz jest taki duzy..:loveu:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Nooooooo ja nie wiem czy potrafię tak się miłością moją dzielić :shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]czyli cała twa miłość jest dla mnie?!:loveu::loveu::multi: [/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Ale z tym da się żyć, po pewnym czasie można się przyzwyczaić, a nawet polubić... :evil_lol: Dobra dobra, już mnie tu nie bajeruj, ja tam wiem, dla ilu Ty jeszcze na boku takie wielkie serce masz :shake: :eviltong: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tylko dla Ciebie kochanie:loveu: no i dla Pawełka I Vegi I Wolliego:diabloti:[/B][/COLOR] -
Deer- [COLOR=DarkOrange][B] Dzieki, bylam juz na tym forum, i klatka jest juz po remamencie, zdjecie jest z przed tygodnia, jak króliś do nas zawitał, tak go trzymali poprzedni własciciele( nie wspominając ze wypuszczany był średnio raz na tydzień:shake:) u nas biega rano ok 2 godzinki i wieczorem od ok 19-20 do czasu kiedy kładziemy sie spać. U nas ma w klatce rozłożoną taką wykładzine zeby sie nie ślizgał, w rogu ma taką niebieską narożną kuwetke, wapno tez jest zdjete ale sól została. Do tego zrobilismy mu wybieg, na którym tez ma kuwetke tylko prostokątną zamierzamy mu kupic jakis tunel i domek zeby sie nie nudził. Kubus jest słodki, uwielbia dawać buziaki w nos:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Emilka bredzisz dziecko , mój nr masz pod moim avatarem HA :diabloti: sama se klikaj , bo ja nie mam Twojego gg[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]pisze do ciebie, a ty zła kobieto mi nie odpisujesz:-([/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]PIDŻAMA PARTY?:multi: Gdzie? Kiedy? to i ja wpadam:diabloti: a myslałam ze to tylko ja chodze spać o NORMALNYCH godzinach:diabloti: ciotka, mam sprawuche:diabloti: kliknij na gadu bo mi sie zapodzial twój nr[/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Będziesz kiedyś w moim wieku to sama się przekonasz :diabloti: Nic nie działa, nic :placz: Jakież Ty masz dobre i wielkie serce kochanie :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Nie strasz mnie, przeciez juz tak nie wiele mi brakuje:placz: nie chce mieć sraczki:diabloti: a serce mam wielkie taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie o:loveu: [/B][B]i całe dla ciebie[/B][/COLOR]:iloveyou: -
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]cześć Emiś :loveu: mały jest cudny - ale już to pewnie mówiłam :lol: i wiesz co? na początku mi się wydawało, że on ma uchi jak netoperek... a teraz to mam wrażenie, że wygląda jak fedek - lis pustynny :evil_lol: [URL]http://images41.fotosik.pl/54/291792085b7d71ba.jpg[/URL] a Vegusia widzę stawia małego do pionu troszkę;) buziaki:loveu: to mówiłam ja, miszczunio :p [/B][/COLOR][/quote] MISZCZU:multi: [COLOR=DarkOrange][B]hahaha aa nie Fenek?:razz: Bulwki to smieszne stworzonka -pies, nietoperz, lis, zaba - cztery w jednym:diabloti: A Vegusia nie daje sobei w kasze dmuchać, mały ją zaczepia ale ona sie nie daje:evil_lol: Buziaczki dla Ciebie, Zuzanki i Mariusza:loveu: a teraz pochwale wam sie naszym królisiem : KUBUŚ [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/55/e223651ad3fb9261med.jpg[/IMG][/URL] tadam!:multi: reszta fotek po południu:diabloti: a teraz z racji ze mamy wczesny poranek - ide spać:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[quote name=':: FiGa ::']Nie fochaj się juz, tylko jakieś zdjątka jeszcze daj :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Już sie nie focham skarbie:loveu: Fotki bedą dzisiaj - po południu:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Sweetaśna']Witamy się po raz pierwszy:lol: śliczna i słodka ta twoja bulwa:loveu::loveu::loveu: i widzę że z moich okolic pochodzi:D będę do was na pewno częściej wpadać:loveu::loveu::lol: Pozdrawiamy;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A witamy słitaśną cioteczke w naszej galeryjce:diabloti::loveu: Zapraszamy ponownie!:multi:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Kochanie, zrozum... ja już swoje lata mam... skleroza, te ciągłe rozwolnienia i takie tam... :roll: :oops: :Rose: [SIZE=6][COLOR=Magenta][FONT=Century Gothic][B]WYBACZ!!![/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] :Rose: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Hahaha rozwolnienia powiadasz:diabloti: wybaczam:loveu: kocham cie:loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name=':: FiGa ::']Ale... aleeeee... :oops: Ja... zajęta byłam? :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jaaaaasne:mad:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Witaj młodociana :loveu: Willi jest boofski :loveu: [URL]http://images44.fotosik.pl/53/654e90e12d8335fa.jpg[/URL] i doczytałam, że zamierzasz go wystawiać :razz:, to może zobaczymy się w Dobrym Mieście ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie WILLI tylko WOLLIE:evil_lol: o Jaaa cie, fajnie by było sie spotkać na wystawce:multi:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Mój narkotyyyyyk :sweetCyb: Cóż to za pytanie, umierałam z tęsknoty :loveu::loveu: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Umierałaś mówisz... to czemu żeś o nas zapomniała?:placz::placz:[/B][/COLOR] -
[quote name='rwpb']Wpadłem znowu odwiedzić Pańcię, co nie obchodzi urodzin. Ale fajna malutka bestyjka :loveu: Pozdrawiamy[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Opisałeś mnie wręcz idealnie:diabloti: My Ciebie tez serdecznie pozdrawiamy i wpadniemy do waszej galerii:)[/B][/COLOR] [quote name='evl']emdziolku, zawitasz z bulwiaczkiem na wiosnę na jakieś wystawy? :cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oczywiscie, napewno w maju w Dobrym Mieście, wpadniesz?:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name=':: FiGa ::']Ło matko i córko jak mnie tu daaawno nie było :loveu: :loveu: I co ja widzę! BULWA!!!!!!!!!!! :sweetCyb: Wollie jest prześwietny! :loveu: Buziaki i kizianka dla Vegulca i młodego :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Figa! Miłości moja! :loveu:jakże nam miło.... .... .. . żeś wreszcie u nas zawitała:mad:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Jak mozna tak nas zaniedbywać, he?:mad:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]mmmmm łaciata:loveu::loveu: cześc miiiiii amoreee:loveu::loveu: tęskniłas?:razz:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]evl -witamy cie u nas:multi: nie tylko ty masz słabosc do buldozkow:oops::evil_lol: Wollie spacerkowy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/318/7f2070291a2b3aa3med.jpg[/IMG][/URL] Wollie sie uczy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/54/ef9bf16fe8b5b275med.jpg[/IMG][/URL] Poważny Wollie:diabloti:: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/54/06d94032673ae2ac.jpg[/IMG][/URL] Wollie goopecek:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/54/291792085b7d71ba.jpg[/IMG][/URL] i Wollie spioch [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/319/ed55a1db5b79e99amed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]na spacerku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/446/99eefcb7fa33430bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/447/68651d09f9b5b1e2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/318/7f2070291a2b3aa3med.jpg[/IMG][/URL] powaga:diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/54/06d94032673ae2ac.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Mam nadzieje ze nie jestes zla ze ci zaśmiecam galerie:oops: dzisiejsze cwiczenia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/54/ef9bf16fe8b5b275med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/54/35e08697344a675bmed.jpg[/IMG][/URL] kimanko: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/319/ed55a1db5b79e99amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/319/63b350396f6164eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/54/291792085b7d71ba.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]