-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/324/c4a2560673c1c482med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/323/8accdcc34057de7bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/324/5ec7bb2823c20d6cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/324/be1e6e2be9019b0cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/324/95ac15a54af095fbmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/324/c4a2560673c1c482med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/323/8accdcc34057de7bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/324/5ec7bb2823c20d6cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/324/be1e6e2be9019b0cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/324/95ac15a54af095fbmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/324/11a7fde73e3d0856med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/324/584ee97dd947cbb0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/59/7e8a603640459552med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/59/be61ef3865ef6899med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/324/be1e6e2be9019b0cmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/324/11a7fde73e3d0856med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/324/584ee97dd947cbb0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/59/7e8a603640459552med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/59/be61ef3865ef6899med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/324/be1e6e2be9019b0cmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/324/2d0d022692fbef3amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/59/2a7612b3ceaf38abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/324/5a093f51ef91d6e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/59/8a97a87d61ccdec8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/59/520905733c992f95.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B] Dofotkowanie galerii :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/59/265198be8017e32dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/59/9b1134fcbb4519b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/59/453f2872e420801e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/59/b984dfd83f766eb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/59/3654db3f13d3374emed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]O ja cie jakie piękne fotki:multi::loveu: A Całą Twoja jest identyczna jak Wollie, widać że to rodzeństwo:loveu: Dofotkowanie galerii :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/59/265198be8017e32dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/59/9b1134fcbb4519b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/59/453f2872e420801e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/59/b984dfd83f766eb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/59/3654db3f13d3374emed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześc wszystkim, zaraz dam fotki!:multi: Basiu - co ja moge pomoc:-(:-( bardzo mi przykro, ale wierze ze wszystko sie ułoży:lol: Vega z Wolliem szaleją dzisiaj caly dzień, bylismy na długim spacerku, ale nei mielismy aparatu bo lusiaczek go gwizdnął i poleciał do kożelanek:evil_lol: Za to mamy duuuzio fotek domowych:loveu: a ja jutro ide do szkoły. dzisiaj pół dnia sie uczyłam, i zaraz bede sie znowu uczyc.:shake:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Vectra']No przecież trzeba się cieszyć , że psiak już szczęśliwy .... Najlepsze to łzy radości ..... kochane , nie wiem jak wasze psy , ale moje są mega nieszczęśliwe jak płacze ..... dlatego ja mam prawie zawsze dobry humor .. a jak mam zły , to moje prosiaki zrobią wszystko bym wyła ze śmiechu ..... Ale może ja z innej bajki jestem :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Tak Vectro, ty jesteś INNA:diabloti::evil_lol: Ffrubka nie rób z igły wideł , przecież to był żart, mi też te zdjecia tak sie skojarzyły:evil_lol: Przecież nikt tu sie nie wysmiewa z psiego nieszczęścia:roll: Tylko ze zbierznosci tych zdjęć, sama wybrałaś takie a nie inne zdjecia które mogą komuś podziałać w taki a nie inny sposób na wyobraźnie:shake:[/B][/COLOR]
-
[quote name='agata56']emdziolek co zaktualizowane??[/quote] pierwszy post
-
[COLOR=DarkOrange][B]Byłam na twojej stronie - Cacuś wygląda zupełnie jak mój Wollie:loveu: cudak poprostu:loveu:[/B][/COLOR]
-
zaktualizowane;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć ciotka:diabloti::loveu: jak tam idzie szycie rózowych kubraczków?:evil_lol:[/B][/COLOR] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Selkeciku mły - gratki:multi::multi: Bede trzymać kciukale za chemie:loveu:[/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Słońce moje największe :loveu::loveu: Kolorowych erotycznych snów ze mną :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]takie właśnie będą:loveu: i takich samych ja tobie życzę:loveu: [/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]cześć kochanie przyszłam ci powiedziec dobranoc:loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='Izabela124.']Oczywiście, że napiszę :p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bede czekała!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']to jaaaaaaaaaaaaaaaaa:diabloti: po raz trzci chyba juz u was dzis:evil_lol: a nie pamietam kiedy ty u nas bylas:mad::obrazic::???: nie ladnie nie ladnie, fakt ze fot nowych nie mamy:cool3: no ale...:evil_lol:wpasc zawsze mozna:eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Kiedys tam wpadne:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='rwpb']Świetny ten Wolie goopecek :loveu: Witamy Pańcię, co nie obchodzi urodzin, ale ładną obróżke z Rogza chce dostać w prezencie na urodzinki :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange] Na Wolliesiowe urodzinki:diabloti: Wollieś ma już dwa Rogzy, czerwony w łapki i czarny w łatki:evil_lol:[/COLOR][COLOR=DarkOrange] ale są małe wiec długo w nich nie pochodzi[/COLOR][/B]:razz: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]dobrze, żeś zaglądła;)[COLOR=DarkOrange] [/COLOR] ja dziś też szaleję... już nie pamiętam, kiedy tyle razy zaglądałam w ciągu jednego dnia :evil_lol: chyba wsje galeryje dziś obskoczyłam :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha zauważyłam ze nas dzisiaj odwiedzasz raz za razem:razz: [/B][/COLOR]