witam,
ręce opadają...:razz:
aż słów brak jak się czyta maile od tej odpowiedzialnej pani:angryy: (choć nie ukrywam że cisną się na usta takie, że......:angryy: )
oczywiście to moje ironiczne zapytanie odnośnie rzekomego strachu przed Kropeczką:loveu: w końcu strach ja mieć w domu jak ma się dzieci:shake:
ręce mi opadły.....
Do Hali i dziewczyn z Fundacji: jesteśmy z Wami....
o pani powiem tak: nieodpowiedzialna, mocno szurnięta i do tego konfidentka:angryy: Precz z takimi gooopimi babami:mad:
mam tylko nadzieję ze piesek który został przez Nią zabrany nie ucierpi na tym...........
[quote name='Figa Bez Maku']Cóż za wspaniała nowina:multi:
znalazł się domek dla Fina:loveu:
Lecz drugi piesek jest w potrzebie:placz:
Lucky ....co będzie z nim? nie wiem:roll:[/quote]
piękny wierszyk:loveu: cco za talent:lol: