-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwop
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
iwop replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Oby to w końcu był "ten" domek! -
[B][SIZE=4][COLOR=#008000]Rozliczenie z bazarku kosmetycznego:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#008000]Beatka [/COLOR]- 140zł[/SIZE][/B] [SIZE=4] [/SIZE][B][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=green]RenW [/COLOR]– 340 zł[/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=4] [/SIZE][FONT=Tahoma][B][SIZE=4][COLOR=green]AniaB[/COLOR] – 105 zł[/SIZE][/B][/FONT] [SIZE=4] [/SIZE][FONT=Tahoma][B][SIZE=4][COLOR=green]Livka [/COLOR]– 80 zł [/SIZE][/B][/FONT] [SIZE=4] [/SIZE][FONT=Tahoma][B][SIZE=4][COLOR=green]Eski[/COLOR] – 20 zł[/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Tahoma][B][SIZE=4][COLOR=green]Meggi1 [/COLOR]– 20 zł [/SIZE][/B][/FONT] [SIZE=4] [/SIZE][B][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=green]Dżdżowniś[/COLOR] – 20 zł[/SIZE] [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]--------------[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]razem - 725 zł[/SIZE][/B]
-
Niestety nie ma nowych zdjęć... Musze porobić :(
-
Absolutnie nikt nie zapytał nawet o Migotkę :(
-
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Ma go do 3.11, czyli jeszcze chwilkę i wróci. :-)[/QUOTE] To całe szczęście, że to taki mini ban :) -
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Właśnie, za co? Pomaga tylu zwierzakom na dogo, że tylko można jej dziękować, a nie banować!!![/QUOTE] Tez się nad tym zastanawiam... :( -
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
malibo ma bana... Okropne :( -
Lola....
-
Bylam dzisiaj z Migotką u weta. Dostałam druga tabletke na tasiemca i chyba ma uczulenie na pokarm (Sanabelle hair&skin), więc teraz zmieniam na royal... Przytyła prawie 1 kg!
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
iwop replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Żeby nie było niejasności - Paja do ciebie NIKT absolutnie nie ma pretensji. Po prostu met nie wyjasniła pewnych spraw, a ty skąd mogłaś o tym wiedzieć...? Paja, myślisz, że ja nie oddawałam do adopcji psów w zupełnie nieodpowiednie miejsca? Suczka z mojego podpisu, która szuka znów domu, to właśnie adopcyjna pomyłka. I jeszcze jedno - całkiem prawdopodobne, że Mailo u met miałby świetny domek. Ale niestety na dogo działa się na zasadzie zaufania i kto to zaufanie traci to trudno je odzyskuje... A wystarczyłoby zwyczajnie wyjaśnić, albo powiedzieć jak jest naprawde. To tyle na ten temat . Paja dobrze, że Maila ma ciebie:cool3: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
iwop replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='met']sprawa finansowa? dogomania jest mi winna za trzy lata utrzymania psow. Rudzia, Gaja, Kajtek bez ogonka, Kajtek Łobus - mowi wam to cos? plujecie, jakie koszmarne warunki sa u mnie, ale psow nie zabraliscie. zostalam poproszona o przygarniecie Maila tylko po to, zebyscie na mnie mogli pluc? niedoczekanie... papa, cioteczki! EOT[/QUOTE] Nie mam zamiaru na nikogo pluć, jak ty to okreslasz. Piszę tylko to co wiem. Najprostsza sprawa to wyjaśnienie spraw, które sa "niekdokończone" i nie będzie problemu. A tak nawiasem mowiąc to z ciekawości- przez kogo zostałaś poproszona o zaadoptowanie Mailo? Jostel wiesz coś o tym? -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
iwop replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paja']DOBRZE!!! Juz sie zamykam i nie wtracam oraz nie bede szukac psu na własna reke domu ide sie zajac swoimi rzeczami i tym co do mnie nalerzy czyli opieka nad psem i sprawozdaniami Jostel5 jak sie zbiore rano to do Ciebie zadzwonie,albo pusc sygnał jak wstaniesz.[/QUOTE] Paja masz rację, oczywiście, że ludzie się zmieniają... Ale niestety met nie wyjaśniła sprawy Kulfona, pozostaja równiez sprawy finansowe. Umowa adopcyjna jak widac po pewnych wątkach na dogo nie załatwia sprawy... Na dogo dzieją sięróżne rzeczy, ale jedna sprawa jest tutaj dobra - jeżeli raz zawiedzie się zaufanie - to nikt więcej nie będzie chciał z taką osoba współpracować. Na dogo ma przechlapane. Nie wolno okradać bezdomnych psów i robic z powierzonymi zwierzetami co się tylko podoba. Met o tym mogła się przekonać... -
[quote name='Viris']Mała cwaniara. Czy mi się wydaje czy Kropeczka ciut schudła? Mam nadzieję że dobrze widzę, bo by się paróweczce przydało ciut zgubić. Zdjęcia cud miód, łezka mi się w oku zakręciła. iwop daj znać gdzie zakupiłaś ogłoszenia dla Kropki i Kuby - to odnajdę wątek i uzupełnię informację w pierwszych postach.[/QUOTE] Mnie też się wydaje, że schudła! :) Viris ogłoszenia kupiłam na tym bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194133-Ogłoszenia!!!!Na-chore-4-tyg.kocieta-*-KONIEC[/URL]*
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
iwop replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Paja, ty nie możesz znać sprawy, bo jesteś na dogo od niedawna. Prawda jest taka, że met to jeden z największych (obok sprawy adopcji niemieckich pajuni) dla mnie szokow na dogo... Część wątków została przeniesiona do archiwum. Dopóki niewyjaśnione sprawy psów u met oraz niewyjaśnione sprawy finansowe nie zostaną rozstrzygnięte (a met nie chciała ich wyjąsnic), to oddawania tam psa byłoby delikatnie mówiąc pochopne. Zreszta met jest chyba na Czarnych Kwiatkach dogo, więc ostrożnie z tym entuzjazmem....:shake: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
iwop replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Czy Nasza Szkapa to to samo co hotelik u met??? Jezeli to met, to lepiej poczytajcie na dogo... -
Jakie to szczęście, że dziadek ytrafił do ciebie Dorothy... Niestety Omara omija szczęscie. Własnie wróciłam z wizyty u niego. Pojechałyśmy z Viris , żeby zawieźć karmę. Posesja zamknięta... Przybiegły koty i rzuciły się na jedzonko. Omar na łańcuchu, obok żadnej miski. Na starość przyszło mi włażić przez ogrodzenia... Omar zagłodzony. Obroża strasznie ciasno zapięta. Obok budy pusty garnek jakąś marchewką. Dla kotów wyłożona jakaś ni to zupa ni kasza. :( Wyłożyłam Omarowi na jakąś tekturę 2 duże puszki i przysunęłam mu kijem (on może capnąć). Aż piszczał do tego jedzenia. Zostawiłyśmy duży worek Suchej karmy dla niego i dla kotów też. Ale istnieje obawa, że pies tej karmy nie dostaje. Niestety nic więcej zrobic nie można.:shake:
-
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata-air']Wyniki USG (kilknąć na miniaturke) [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=930079500118b24c"][IMG]http://images8.fotosik.pl/513/930079500118b24cm.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] No tak, koniecznie trzeba go ciachnąć... :oops: