-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwop
-
Margo jest suczka nakolankową, jest wybitnie grzeczna w domu i zachowuje czystość...
-
Oto Margo: [URL="http://w631.wrzuta.pl/obraz/powieksz/9iimabIiL8q"][IMG]http://w631.wrzuta.pl/sr/d/9iimabIiL8q/margo_003[/IMG][/URL] [URL="http://w631.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2GJMksSS9Iq"][IMG]http://w631.wrzuta.pl/sr/d/2GJMksSS9Iq/margo_004[/IMG][/URL] [URL="http://w631.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6F5S7TRJxAi"][IMG]http://w631.wrzuta.pl/sr/d/6F5S7TRJxAi/margo_005[/IMG][/URL] [URL="http://w631.wrzuta.pl/obraz/powieksz/1lAkEUBXCkK"][IMG]http://w631.wrzuta.pl/sr/d/1lAkEUBXCkK/margo_006[/IMG][/URL] [URL="http://w631.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6LKIEoI9o58"][IMG]http://w631.wrzuta.pl/sr/d/6LKIEoI9o58/margo_008[/IMG][/URL]
-
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Też podnoszę i wstawiam prywatę: Musze wstawić offa: Kolejne nasze ostrowieckie znalezisko. Mamy przechlapane: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196474-Młodziutka-quot-niskopodwoziowa-quot-grzeczniutka-suczka-szuka-domu!-Ostrowiec!?p=15736466#post15736466[/URL] -
Ja to chyba przestanę z domu wychodzić....:(
-
Franek z Ostrowca Świętokrzyskiego,MA DOM :)))))))) Dziękujemy!!!
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Muszę wstawić offa: Kolejne nasze ostrowieckie znalezisko. Mamy przechlapane :-( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196474-Młodziutka-quot-niskopodwoziowa-quot-grzeczniutka-suczka-szuka-domu!-Ostrowiec!?p=15736466#post15736466[/URL] -
Wczoraj z Viris w ramach poszukiwania pewnego onka, znalazłyśmy suczkę - podeszła do nas na trawik i zwinęła się w kłębek... Co było robić...? Malutka jest u mnie. Jest młodziutka - ząbki ma idealnie bielutki, mięciutką sierśc. Jest bardzo ładna - ma krótkie nóżki, puchatą, czarno brązową sierść. Jest bardzo grzeczna. Nie zareagowała na moje koty. Zjadła jedzonko i usnęła na kocyku. Ma nieco problemów z chodzeniem na smyczy... Nie wiem jak zareaguja moje dwie suczki, które w związku z moim wyjazdem są u mojej mamy. Dzisiaj je zabieram i zobaczymy... Bedę musiała wyprowadzać je turami. Zdjęcia wieczorem, albo jutro...
-
[quote name='Viris']Bira, czemu kochana psinko nie możesz znaleźć domku? Co z ogłoszeniami, są ciągle aktywne?[/QUOTE] Tak, są aktywne. Jak się kończy ważność to dostaję maila i przełużam...
-
Franek z Ostrowca Świętokrzyskiego,MA DOM :)))))))) Dziękujemy!!!
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę! Zebym tylko jeszcze "mojego" znalazła... Mam już wszystko przygotowane, bo jak hycel go złapie to sobie nie wydaruję :( Dla Franka moge zrobić allegro. ale może jeszcze za wcześnie...? -
Franek z Ostrowca Świętokrzyskiego,MA DOM :)))))))) Dziękujemy!!!
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Viris']Za godzinę pojedziemy znowu - oby udało się go złapać. Pytałam u weta o koszty: odrobaczanie 24zł (4 tabletki) plus na pchły fypryst za 30zł (po zniżce). Ale u znajomej w sklepie za frontline mi wyjdzie 35zł, a fiprex coś kolo 25zł. Kupiłam "na krechę" grzebyk z dwiema gęstościami trzeba będzie trochę pomachać.[/QUOTE] Oby wam się udało! Ja "mojego" onkowatego jak wiesz juz łapie od pewnego czasu... Mam nadzieję, że ich hycle nie złapały... -
Franek z Ostrowca Świętokrzyskiego,MA DOM :)))))))) Dziękujemy!!!
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Ale nawet jak to ten, to i tak niczego to nie rozwiąże... Trzeba mu znaleźć tymczas... -
Franek z Ostrowca Świętokrzyskiego,MA DOM :)))))))) Dziękujemy!!!
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Agata a w jakiej okolicy on się kręci...? Nigdy go nie widziałam. Sliczny jest... -
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
iwop replied to Viris's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']U Bola wszystko w porządku, bardzo ładnie się goi - rany są naprawdę malutkie. Ma szalony apetyt, ale jeszcze przez kilka dni nie będzie dostawał zwiększonej racji. Dopiero po zdjęciu szwów - karma już jedzie kurierem.[/QUOTE] Doskonale :) Zeby tylko jeszcze domek się znalazł... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
iwop replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
A dlaczego w tytule jest DT? To nie jest stały dom? -
Najdziwniejsze jest to, że nikt o nią nawet nie pyta....:oops:
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
iwop replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę! -
[quote name='tamb']Życzę Migotce szczęśliwego życia w nowym domku.[/QUOTE] Tamb dziekuję ci za wszystko z całego serca! :)
-
[quote name='agusiazet']A to źle, że kot jest wychodzący?[/QUOTE] Nie chodzi o to, że źle, ale zawsze może zginąć... Kicia ma świetny domek w ostrowcu! Znaleziony przez Jolę. jej znajomym umarła ich kotka i bardzo chcieli taka czarnulke jak Migotka! Nie przeszkadza im nawet, że Migotka to "jęczydełko" i ciągle marudzi :) Nie bedzie wypuszczana na dwór aż do wiosy, a do tego czasu to pewnie się przyzwyczai i nie bedzie wychodzić z ogródka! Dziekuję bardzo szczególnie tamb, która starała się znaleźć dom kici w krakowie! oraz wszystkim trzymajacym kciuki za Migotke - jęczusię :)
-
Jest domek chętny zaadoptować Migotkę, ale to domek wychodzący (mają ogród)....Dzisiaj mam podjąc decyzję.