[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/1594/kijuik2bw0.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7650/kijuik110mieskh8.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1927/1001170jc3.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9378/1001192fz1.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
W Ostrowcu psy mają "przechlapane" - nie mamy nic- ani wolontariuszy więc tymczasów tez nie... Nie ma hoteliku ani szpitala...:placz: Jest tylko mini przytulisko, w którym tez nic nie ma - ani wody, ani porzadnych bud, ani kojca! TRAGEDIA! Przedstawiam wam najmłodszego podopiecznego z naszego przytuliska - KIKUŚ to 10 miesięczny szczeniaczek - sliczny, smutny mały białasek. Sam zgłosił sie do przytuliska - ktos go wyrzucił w lesie i któregos dnia w deszcowy dzień kikus drapał w płot bo zobaczył inne psy i jedzonko... Kikus nie ma nic - nie ma swojego domku, nie ma swojej budy, jest grzeczny i łagodny. A w przytulisku są dorosłe psy, które walcza o przetrwanie. w ubiegłym roku zagryzły szczeniaka. :placz:
POMÓŻ KIKUSIOWI! POTRZEBNY JEST DOMEK LUB CHOCIAZ TYMCZAS!