Wrzucaj na maila, jak mi zadziała net, to wrzucę. Dzisiaj dostałam SMSa od Netia SA, ze wysłali modem czyli gdzieś za 3 tygodnie stały dostęp będzie. heheheSwoją drogą, mieszkam obok Siennej, a mój TZ na Siennej, więc wychodzi na to, że jakoś musimy coś z sunią mieć wspólnego ;)