Mam taki dziwny tryb pracy, ze czasami jak wychodzę na 7, to nie wracam do 21, a czasami mam wolne 13-16. Wróciłam do domu 20 minut temu. Mogę pojechać jutro wieczorem z Sieną, o czym pisałam gdzieś u góry, ale w ciagu tygodnia nie zawsze mam na to szanse, a raczej od pon do czw wielkiej szansy nie mam. Ciężko mi tylko powiedzieć czy jutro będzie to 19 czy może 18.30. Niestety, wcześniej nie mogę.